Siz Düşüncelerinizsiniz

Sevgililer

Grup düşüncesinden hızla uzaklaşıyorsunuz. Böylece diğerlerinin inançlarıyla çatışan ifadelerin keyfine varma cüreti gösteriyorsunuz. Aynı zamanda orta noktadan çok da fazla uzaklaşmayarak topluma uyma ihtiyacı da hissediyorsunuz.

Hem bağımsız, hem de bir grubun parçası olmak istiyorsunuz. Bu da olacak. Radikal sözleriniz ya da düşünceleriniz bir takım konularda sizinle benzer düşünenlerce beğenilecek. Bu hayat veya diğerlerinde büyük ihtimalle yaşamış olduğunuz gibi dışlanmış hissetmeyeceksiniz.

Fakat, belli dostluklar ya da ilişkileri devam ettirebilmek için diğerleri gibi olmanız gerektiğine inanmayı sürdüremezsiniz. Artık arkadaşlık, sevgi ya da ailevi yakınlığı korumak için inançların ya da duyguların cambaz iplerinde yürümek zorunda değilsiniz. 

Pek çoklarınız bu sözleri, bunu işiniz ya da ilişkiniz için yapmak zorunda olduğunuzu söyleyerek yanıtlayacaksınız. Buna inanmanız sadece “doğru” insan veya hayat tarzına sahip kişilerle olmaya dair bir 3D ihtiyaçtır. Artık belli bir ilişki ya da hayat tarzını sürdürmek için tavizler vererek diğerlerinin gönlünü alma oyununu oynamaya ihtiyacınız yok.

Her düşüncenize ses vermenin, ilişkilerden ve toplumdan aforoz edilmenize yol açacağından  korkuyorsunuz, en ağır 3D cezalardan biri. Çünkü büyük ihtimalle bu size 3D tarihiniz boyunca birden fazla oldu. O dışlanmaya bağlı duygular, bir söz ya da davranışınızı takiben birisi size tuhaf bir şekilde baktığında bile kolaylıkla keşfedilebilir.

3D’de kendini bir şekilde topluma uydurmanın daha kolay göründüğü doğrudur ancak yeni dünyanız bu kavramı tepetaklak ediyor. Değeri görülecek olanlar, asiler, özgün düşünenler ve özgün davrananlar olacak. Grup düşünce ve hareketleri değil.

Öyle olduğu halde, içinizde kendinizi dış sözleriniz ve gösterdiklerinizle neleri riske atmaya gönüllü olduğunuzu düşünerek tanımlamaya devam ediyorsunuz. İç düşünceleriniz sizsiniz. Siz, kimsenin duyguları incinmesin diye kullandığınız kelimeleriniz değilsiniz, aksine siz hissettikleriniz ve algıladıklarınızsınız.

Bazılarınız bunun sözcük doğruculuğu zamanı olduğunu söyleyerek tepki vereceksiniz. Yani, belli hareket ve sözcüklerin belli gruplar içinde uygun olmadığını belirteceksiniz. Bu doğrudur. Ama eğer bu doğru ise, yanlış gruptasınız.

Geçmiş mesajlarda düşünceleriniz, ilgileriniz ve hareketleriniz değiştikçe gruptan gruba uçuşacağınızı aktarmıştık. Uçuşmaya başlamanın vakti geldi. Ve bunu duygusal açıdan güvenle yapmanın tek yolu kendi grup ya da gruplarınızı bulmak için düşüncelerinize bağlanmanızdır.

Büyük ihtimalle çoğu grubun içinde uzun süre kalmayacaksınız. Uçuşmak şimdi sizin için doğru kelime ve belki de sonsuza dek doğru. Kendinizi keşfediyorsunuz ve bunu yapmak için de pek çok düşünce ve hareketi denemelisiniz.

3D hayatınız, hareketlerinizi kısıtlamanızla alakalıydı. Belki bir 3D model, birisinin manzara resimleri yapan bir sanatçı olmayı istemesi ama ailesinin onu iş hayatına girmeye zorlamasıydı, çünkü o aile kimsenin sanatla para kazanamayacağına inanıyordu. Buna benzer  bir şey 1800lerde Henry David Thoreau’a oldu. Ailesinin oldukça büyük gelir getiren kalem fabrikasını yönetebilirdi. Buna karşın o, insanlığı değiştiren materyaller yaratmayı seçti. İşte şimdi sizin için de aynen böyle.

Şimdi 3D varoluşunuz boyunca olanın tersine özgünlüğünüze değer veriliyor. Ve o özgünlük tam da beklediğiniz ya da kabul ettiğiniz şekilde ödüllendirilecektir. Özgün ve seçtiğiniz herhangi bir para sisteminde zengin olduğunuza inanır ve bilirseniz, öyle olacaksınız. Ünlü olmayı ama sakin bir yaşam sürdürmeye devam etmeyi arzularsanız, o zaman öyle olacak. Çok göze çarpmayan yaratımlarla kırsalda yaşamak isterseniz, bunu yapacaksınız. 3D ile 3D ötesinin arasındaki fark, sadece arzuladığınız hayatı yaratma becerisine sahip olmanız değil, bunu yapacak olmanızdır. 

3D’de zengin olmak, verimlilik ya da ünlü olmak konularında pek çok rehber kitap ve materyal vardı. Hepsi de bir başkasının sizin arzuladığınız bir alanda başarıyı nasıl yakaladığından temelini alıyordu. Siz de onların sözlerini takip ettiniz, eğer öyle yaparsanız, arzuladığınız hedefe ulaşabileceğinizi düşündünüz. Hiç anlamadınız, onlar başarmak istediklerine ulaştılar çünkü içlerindeki çağrıya yanıt verdiler, ama siz bunu yapmadınız.

3D takip etmekle ilgiliydi. 3D ötesi ise özgün bağımsızlıkla ilgili.

Gerçek neşe-keyif coşkunuzu keşfederken, bir gruptan diğerine veya bir kişiyle etkileşimden diğerine uçuşacaksınız. Henüz keşfetmediğiniz bir şey. Bundan dolayı bu Covid zamanında, bu âtıl zamandan önce sizi beslemiş olan aktivitelere ilginizi kaybediyorsunuz. Ve bu yüzden huzursuz ve hatta vesveseli hissediyorsunuz.

Yeni beceri ve ilgilerle yeni bir varlıksınız. Pek çokları eski ve hatta şimdiki arkadaş ve ailelerinizle uyum halinde olmayacak ilgiler. 

Yeni bir dünyada yeni bir varlıksınız – dakika dakika kim olduğunuzu keşfediyorsunuz. İzin verin bu olsun. Nasıl ufacıkken bebeklerin kendi ihtiyaçları olmasına izin veriyor, sonra onları emekler, yürür, koşar ve en sonunda evden ayrılırken seyrediyorsanız, kendinize de bu olma özgürlüğünü tanıyın. Her fiziksel değişimle farklı arkadaşları, aktiviteleri, ilgileri olan bir çocuk gibi.

Yeni bir dünyada her gün yeni düşünceler ve hareketler keşfeden yeni bir varlıksınız. Kendinize evrimleşmenizin keyfine varma izni verin. Öyle de oldu. Âmin. 

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Bugun mesaji acmadan once daha dusuncelerimiz ve onlara özgürce kulak vermemizle ilgili bir kanallik olacagini biliyordum! Bunun nasil oldugunu ben bile bilmiyorum, sadece sezgilerim adina “sezgi” bile diyemeyecegim netlikte berraklasti, daha dogrusu hep cok berrakmislar ama ben dikkatimi hic vermemisim onlara. Dikkatimi verdigim surece hep enerjilerini guclendiler, dusuncelerimi yargilamadan izlemek ve zihnimi anlamak kolaylasti! Ve mesajin icerigiyle ilgili de cok seyler oldu ve oluyor, neyse ki buna cok hazirdim! Bildigin gibi bu yilin 2.yarisinda 3D algilara gore rahat, konforlu, guvenli bi yasami birakip sözde tehlikeli ve cilgin bir seyler yapacagim, denenmemisi deneyecegim icin arkadaslarim tarafindan hic anlasilmiyorum ama onlarin korku ve endiselerine sadece sevgi gonderiyorum, itiraf edersem bu beni aslinda eglendiriyor!

  “Ilişkilerden ve toplumdan aforoz edilmenize yol açacağından korkuyorsunuz, en ağır 3D cezalardan biri” kanallikta bu kisim bana cok dokundu, cunku ben bunun acisini yaklasik 17 yasima kadar cok cektim hatta insan oldugum tum enkarnasyonlarimda bunun guclu bir karmam olduguna inaniyorum… Özailemde bile dislandim,garipsendim, bundan cok aci cektim. Hep cok degisik oldugum soylenirdi ama cogunlukla olumlu anlamda degil.. Ve 17imden sonra da sahte bir “uyum” kimligi gelistirdim, gercekten bir role girdim, herkesin onaylayacagi kisi olmayi secmistim ve basariliydim da, tahmin edersin ki ilk 17 yildan bile daha acikli bir surec oldu bu tabi:) simdi ise bu dersi aldigima cok mutluyum, bir daha ASLA bir maskenin yuzume yapisip kalmasina izin vermem…
  Cocuklugumda evin vitrininde Mevlana’nin bir kabartmasi vardi ve yaninda “ya gorundugun gibi ol yada oldugun gibi gorun” sözü yaziyordu, o zaman bu dersi agir yollardan alacagimi henuz bilmeden, okumayi yeni ogrenmisken uzuuun uzun bu kabartmaya bakardim. Simdi vaybe diyorum, hayatimin en onemli derslerinden biri dogdugum evde yani basimdaymis 🙂 ve bir de yine cocukken duydugum ögütlerden en cok kafami kurcalayan cumle “rol yapan ancak kendini kandirir”. bunu da anlayamazdim,anlayamadikca dusunurdum ve yine ana derslerimden biri cocukken gelivermis bile… Iste boyle, eski enerjilerde olsa belki bir ömrün sonunda anlayacagim dersleri hala umarim zamanim varken, genc ve enerjikken anlamis oldum. Simdi bahane uretmeden yeryuzunun bakicisi olma zamani! Bu firsat icin tum Evrene sonsuz tesekkur ederim, ve elbette isiktan varligina sevgili Mor Alev!

  Liked by 3 people

 2. Ne muhteşem bir yazı ! ✍️ İnsanın içinden geçirdiklerini ve varlıklarını bile hissetmeden beslediği soruları, birebir aynı cümlelerle görmesi ve cevap alması, ne mutlu bir ‘aidiyet’ hissi veriyor, ne anlatılmaz bir sevinç☺️🌸Burada olmak çok güzel 🍀 Tüm ışık ailemi selamlıyorum 🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.