Melekler: Aşırı Analiz Sancıları

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Dünyanızda ne oluyorsa olsun, 5D titreşim yasaları her zaman geçerlidir ve geçerli olacaktır. Bu son bir yılda kendi zihinlerinizi yönetmek, sizi daha iyi hissettiren şeylere odaklanmak, elinizden geldiğince olumlu ve moralleri yükseltici bir görüş açı benimsemek için çok çalıştınız.

Şimdi sanki dünya sizi bir çok farklı yöne itip çekiyor gibi görünüyor. Pek çoklarının çok inatçı, sert görüşleri var. Pek çokları diğer herkes için en iyisini bildiğini düşünüyor. Pek çokları kendi düşünceleriyle hemfikir olmanızı istiyor. Aşı olmalı mı, olmamalı mısınız? Bir siyasi partinin korkusuyla yaşamalı mı, yaşamamalı mı? Paranızı borsadan çekmeli mi, çekmemeli mi?

Sevgililer, fazlasıyla analiz etmenin getirdiği kıvrandıran sancılardan geri çekilin. Geri çekilin ve kalplerinize inin, şimdi, burada, bu anda. Şu anda ne yapmaya özlem duyuyorsunuz? Müsait ve uygulanabilir olduğu anda o şeyi yapın. Biraz kestirmek, bahçe veya saksı bitkilerinizle ilgilenmek, bir dostu aramak, yürüyüşe çıkmak, yemek pişirmek, bir projeyi bitirmek? Arzularınız herhangi bir şekilde “büyük” görünmek zorunda değil. Size verilen yönlendirme sıklıkla basit, sade, huzurlu, pratik ve sevecendir.

Böyle bir yönlendirmenin dünyanın sorunlarını çözebileceğini düşünmüyor olabilirsiniz. Fakat, eğer herkes kendi kalplerine göre yaşasaydı, mutlu, huzurlu, sağlıklı ve bütün bunların sonucunda zarif, kibar, iyicil, kabullenici ve diğerlerinin de varoluş hakkını tanıyan kişiler haline gelirlerdi.

3D’de kendinizi onurlandırdığınızda bazıları özsevgiye sahip olduğunuzu söyleyecek. Diğerleri sizi eleştirecek ve size bencil diyecek, çünkü onların ihtiyaçlarına hizmet etmiyorsunuz. Bunda bir sorun yok. Herkesin kendi bakış açısına sahip olma hakkı var.

5D’de kalbinizi onurlandırdığınızda bunun yapabileceğiniz bencillikten en uzak şey olduğunu fark edersiniz. İçinizde mutlu, olumlu, huzurlu ve sevecen bir haldeyken, bütün bir insan ırkına katkıda bulunuyorsunuz.

Yani dünya ne yaparsa yapsın, durun. Derin nefes alın. Nasıl tepki vermeniz gerektiği konusunda aşırı analiz yerine, kendinize basit bir soru sorun, “şimdi, burada kalbim ne yapmak istiyor?” Gelen yönlendirmeye güvenin. Yapılabilir olduğu anda onu onurlandırın. Sevecen Kaynağın her zaman yanınızda olduğu, sizi yumuşakça, zarifçe, huzurda olmayı dileyen diğerleriyle uyumlu ve sevgi dolu bir dansla hayattaki arzularınıza yönlendirmeye çalıştığına dair evrensel 5D gerçeği kucaklamanıza izin verin. 

Sevgiyle hizalandığınızda, bu dünyada olursunuz ama onun ürünü olmazsınız. Kalbinizi dinleyerek kaosun çevresinde dans edebilir ve huzura katkı olursunuz. Kişisel hayatınızda iyicil bir gerçekliği kucakladığınızda, görmek istediğiniz değişim olursunuz. İyiliğin, nezaketin sizden dalgalar halinde acı çekenlere yayılmasına yol açarsınız ve diğer herkes ne yaparsa yapsın, kendinize harika bir hayat deneyimi izni verebilirsiniz. 

Kalbi böyle benimsemek sevgililer, bencillikten en uzak şeydir. İçinizdeki gerçek BENi, hepinizi yönlendiren BİRi onurlandırarak, tüm varlıkların içindeki ışığı, sevgiyi, BENi onurlandırırsınız.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Canım mor alev iyiki varsın bu harika mesajlarınla bizi onurlandırdığın için çok tşk ederim. Bende Bir’i ve Biz’i sevgiyle onurlandırıyorum. Sevgi ve ışık ol’sun daima

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.