İşi Gelecek Benliklerinize Bırakın

Sevgililer,

Muhtemelen bir kayıp ve hüzün hissine sahipsiniz, çünkü yeni bir birey oldunuz.

3D çıkış noktanızı barındıran yuvanızı terk ettiğinizde benzer bir şey olmuş olsa da, şimdi olmakta olanla aynı seviyede değildi. Çünkü sadece bu 3D hayatı arkada bırakmadınız, şimdiye dek çağlar boyu deneyimlemiş olduğunuz yeryüzü yaşamlarını da geride bıraktınız.

Yeni siz, geçmiş ve gelecek yeryüzü yaşamların parçalarını içerse de, o parçalar çoğu anıyı içermiyor, özellikle de korku dolu anıları. Çünkü o korkulu anılar parçanız olmaya devam etseydi, yeni sevgi dünyanızı yaratamazdınız. İşte böylece yeni bir kişi haline geliyorsunuz – şimdiki veya geçmiş yeryüzü yaşamlarınıza ait olmayan bir kişi.

Ve bunu yaparken de, yeni ilgiler bulacaksınız. Aynı zamanda, bir zamanlar 3D varlığınızın çoğunluğunu oluşturan parçalarınızı etkisiz duruma getireceksiniz. 

Geçmişe dönmeye hiç niyetiniz olmadığı halde, geçmişin yasını tutuyorsunuz. Bu, kökenlerinizin geldiği 3D toplumu, bölge halkını terk etmeye oldukça fazla benziyor. O toplumla ilgili sevgi dolu hatıralarınız olsa da, artık onlara uyum sağlayamazsınız çünkü varlığınız genişlemiştir. İşte şimdi yaşadığınız da buna çok yakın. Biraz nostaljik hissediyorsunuz, iyi zamanları hatırlıyor ve bu geçişi neden başlattığınızı unutuyorsunuz. 

Bu, 3D kötü bir zamandı demek değildir. Onun yerine, 3D farklı bir zamandı anlamına gelir. Artık geri dönemeyeceğiniz bir zaman.

Siz artık bambaşka bir zamanda başka bir kişisiniz. Yani, 3D hatıralarınız pembe gözlüklerle tekrar gözden geçirilebilse de, o harika anılar korkuyla bezenmişti. 3D korkunun ağında öyle uzun vakit geçirdiniz ki, olmadığı zamanı hatırlayamıyorsunuz.

Dolayısıyla, yeni oluş haliniz, yeni hayatınız size yabancı, kullanışsız, tam doğru değilmiş gibi hissettiriyor. Korku nerede? Ve bu anlayamadığınız yeni hisler de ne?

Düşünebileceğinizden çok daha büyük hızla değişiyorsunuz – ve bunu yaparken hep rahat değilsiniz. Sonucunda stresler ve korkular olan bir 3D doğumu düşünün. Siz 3D korku ve acıya alışkınsınız. Bu yeni kolaylık ve zarafet hisleri stresli çünkü nasıl tepki vereceğinizi pek de bilmiyorsunuz.

Alıştığınız ve rahat ettiğiniz gibi 3D kişi olarak mı tepki vereceksiniz, yoksa henüz ustası olmadığınız yeni yoldan mı? 

3D’ye doğan pek çok bebek ve çocuk, uyum sağlamaya yardım etmeleri için Evrensel melekleri çağırırlar. İşte 3D yetişkin insanların güldüğü görünmez arkadaşların sırrı budur. Şimdi buna benzer bir şeyin sizin için de zamanı geldi. 

Ah, bu son kavram sizi güldürdü çünkü bir duvarla ya da sandalyeyle konuşmaya başladığınızda diğerlerinin bunu ne kadar tuhaf bulacaklarını biliyorsunuz.

Bizim bahsettiğimiz şey sizin gelecek benliklerinizden yardım istemenizdir. Çünkü şimdi gelecek benlikleriniz, bütünlüğünüzün parçalarıdır ve bu hikâyenin sonunu biliyorlar. Böylece gelecek parçalarınız sizlere uyumlanmanızın iniş ve çıkışları sırasında yardım edebilirler.

Yeni varlığınıza kattığınız parçalarınız geçmişinizi, şimdinizi ve geleceğinizi kapsıyor. Ancak şu anda geçmiş ve güncel parçalarınız bir şekilde şaşırmış durumdalar, çünkü onlar korkusuz bir dünyayı anlayamıyorlar.

Geçmiş ve andaki parçalarınız adapte oluyor ama bu her zaman kolay değil. Bu neredeyse sanki geçmiş ve güncel parçalarınız bir labirentte ve çıkışı arıyor ama başaramıyorlar gibi. 3D korku parçalarınız geride  bırakılmış olsa da o korkuların gölgeleri kendilerini göstermeye devam ediyor. Gelecek parçalarınızın ise ne korkuları ne de gölgeleri var. 

Yani artık sizin gelecek parçalarınızı daha da derinden araştırmanızın vakti geldi. Bütünlüğünüz uyum sağlarken, izin verin bir süreliğine gelecek parçalarınız benliğinizin CEO’su olsun. 

Doğumdan sonra, insanlar 3D yeryüzü yaşamına adapte olabilmek için birkaç yıla ihtiyaç duyarlar. Dünya doğumu, Evrensel varlıktan 3D insan olmaya uyum sağlama sürecidir. Şimdi 3D insandan Evrensel varlığa geçişi yaşıyorsunuz.

Yeni yeryüzü-melek melezi olmaya adapte olurken, 3D varlığınızı da salıveriyorsunuz. Bu da 3D’den farklı beceri, düşünce ve hareketler ister. 

Bu doğum sürecinin yönetimini gelecek benliklerinize devretmenin vakti geldi. Çünkü geçmiş ve güncel benlikleriniz yeni sizi anlamak ve kabul etmek için çok fazla korkuyla iç içeler. 

Biz, korkuyu sevgi ve neşe-keyif-coşkudan çok daha iyi anlıyorsunuz diye bu işte iyi değilsiniz demek istemiyoruz. Ancak sadece buna alışık değilsiniz ama gelecek parçalarınız alışık. Böylece izin verin o gelecek parçalarınız önünüzdeki birkaç gün ve hatta hafta yönetimi ele alsınlar. Ve izin verin geçmiş ve şimdiki parçalar da dinlensin.

Bu geçiş süresince, geçmiş ve güncel parçalarınız hiç durmadan fazla mesai yaptılar. Bir sonraki evre için onlara ihtiyaç yok. Doğrusunu isterseniz, onlar suyu “bulandırabilirler”.

Geçmişinizin ve şimdinizin “beklet” düğmesine basın ve kendinizi geleceğe açın. Çünkü artık korku gerekli unsur olmaktan çıktı. En üstün ihtiyaç sevgi ve neşe-keyif-coşku – şimdiye kadar yeryüzü için geçerli olmamış olan bir şey.

Rahatlayın ve gelecek parçalarınızın bunun üstesinden geleceğine inanarak dinlenin – kolaylıkla ve zahmetsizce. Çünkü korku nedir ki, yetersiz olduğunuz, haklı ya da doğru olmadığınız veya bir şeyi nasıl yapacağınızı bilmediğiniz düşüncesinden başka.

Gelecek benliğiniz bunun asla, ne şimdi ne de geçmişte, gerçek olduğunu biliyor. Bir zamanlar kitlesel olarak korkuyu araştırmak istediniz. Artık bunu yapmak istemiyorsunuz. İşte bu yüzden gelecek benlikleriniz bu evreyi sizin için tamamlayacaklar. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)

***

Sevgili Dostlar, çalışmalarımda gelecek benliklerimizden alınan tavsiyelerin değerini anlatmakta kelimeler yetersiz kalır. Çoğunlukla da boşu boşuna bir takım konularda kaygılanıldığını anlarız. İlham, neşe-keyif-coşku ve bambaşka bir güven gelir. Karar almak kolaylaşır, çok farklı bir berraklık yaşanır. Bunu kesinlikle öneriyorum, gözlerimin önünde gelecekteki kendisiyle çalışıp da hayatını değiştiren öyle çok örnek gördüm ki!

Gelecek benliğinizle çalışmak için bir sonraki meditasyonunuzda ona bağlanmayı isteyebilir veya sessizlik ve sakinlik içindeyken nasıl birisi olmayı arzuladığınızı hayal edip sonra da ona sorular sorabilirsiniz. Ya da Geleceğe Dönüşü de içeren Dönüşümsel Akış ve Bolluk metodumla çalışabilirsiniz. 

Mor Alev


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Bir süredir, aradığım motivasyonu bulduğum tek yerin ‘gelecekteki ben’ olduğunun farkında olarak adapte oluyorum günlere. Hala bazı parçalarım onaylanma ihtiyacında olmalı ki; şimdi bu yazıyı okuduğumda ona daha çok sarılmam gerektiğini düşündüm. Teşekkür ederim. Bu arada ekranın köşesinde sayacı görmek çok tatlı bi heyecan uyandırdı 🥳

  Liked by 3 people

 2. 2015’in sonunda özümü arayış yolculuğuma başlamak için gereken cesareti bana bir WhatsApp ekran görüntüsü ile göstermişti gelecekteki benliğim; 5 yıl sonra arkadaşıma yazacağım mesajı daha akıllı telefon bile kullanmazken gösterip, beni benlliğime doğru yönelmeye ikna etmişti 🙂 Gelecek benlikle çalışmak çok kararlı bir enerji, bu yazıyı okuduğuma çok mutlu oldum. Kalbim huzur doluyor. Bu süreçte inancını koruyan herkese ve işbirliği yaptığımız tüm evrene çok teşekkürler

  Liked by 3 people

 3. Sevgili Mor Alev,
  Cok onem verdigim bir proje icin ulke degistirmeden once, dun eski isimdeki son gunumu yasadim ve bu yazi hic tesaduf degildi. Gercekten kelimesi kelimesine yukarida anlatilan moddaydim. Blogun ruhunu yaklasik 1 yil once ruyamda gormustum dost oldugumuzu kalpsel bir iletisimle anlatmisti bana,o zamandan beri blogla eszamanli ilerlemedigim 1 gun bile olmadi:) cok sansli sayiyorum kendimi, cok tesekkur ediyorum, senin kiymetini hep biliyordum ama su son 3 trimesterde isigini ve varligini her zaman yanimda hissettim, sanki bir elin hep omzumdaydi, iyi ki varsin Sevgili Mor Alev.

  Gelecekteki kendimle bulusma calismasini ilk yaptigimda cok sasirmistim cunku gelecekteki parcam cok degisik gorunuyor, gorunusu insan gibi olsa da insan bile degilmis gibi. Bu normal mi bilemiyorum, genelde calismayi yapanlarin kendilerinin daha iyi gorunen ve daha olgun hallerini gorduklerini saniyorum. Ona nasil ve neden gecis yapacagimla ilgili hicbir fikrim olmasa da ona saygi ve sevgi duyuyorum.

  Son trimesterin son ayinda enerjiyi tartamiyorum,cok heyecanliyim. Sevgilerimle.

  Liked by 3 people

 4. Mor alev sayaç koymuşsun. Görünce o kadar neşelendim ki gecen sayac hakkinda yazdiklarin aklima geldi bir kahkaha attım. Ama gercekten bende keske bir sayac olsa diye sabirsizlananlardandim. Harikasin, iyiki varsin. 💟💟💟

  Liked by 1 kişi

 5. Bu ne müthiş bir yazı. Kendimi bulmamda, çıktığım yolda yönümü bulmamda kılavuzsun Mor Alev. İyi ki varsın… Tanrım iyi ki kesişmiş yollarımız. Şükür herşeye..

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.