Geleceğe Dönüş Metodu

logo geleceğe dönüş

Geleceğe Dönüş Metodu yani ‘Future Life Progression’ Britanyalı Anne Jirsch tarafından yaratılmış olan olağanüstü bir teknik.

Ben de Anne tarafından ilk defa 2008 yılında geleceğime götürüldüm ve o kadar çok etkilendim ki bu tekniğin eğitimini aldım. Daha sonra zamanla bu tekniği kendi yöntemlerimle geliştirdim. Şu anda uyguladığım teknik büyük ihtimalle kendime ait olduğu kadar, Anne Jirsch, Brian L Weiss ve muhteşem Dolores Cannon’un tekniklerinin karışımının üzerine kendi hipnoterapi uzmanlığımın ve enerjimin eklenmiş hali.

Bu çalışmada sadece gelecek ve paralel gerçeklikleri görmekle  kalmıyorsunuz, istediğiniz geleceğe ulaşmak için gerekli arınmayı, enerjik güncellemeleri ve hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere yaşam değişikliği önerilerini de alıyorsunuz.

Bugün bir çok ünlü ve sizin, benim gibi sıradan kişiler bu ve buna benzer tekniklerden yararlanarak  gelecekteki kendilerinden bilgi ve öğüt alıyor, onları bekleyen olasılıkları tartıp günümüzdeki seçimlerini ona göre yapıyorlar.

Geleceğe Dönüş Metodu yumuşak bir hipnoterapi ve rahatlama ile sizi 2-5 ve hatta arzunuza göre 15-20 yıl öteye götürüyor. Olan herşeyi, gördüğünüz manzaraları tam anlamıyla hatırlayıp, kendinize sorular sorabiliyorsunuz. Alternatif gerçekliklere giderek andaki seçimlerinizin nasıl olması gerektiğine dair ipuçları alıyorsunuz.

Eğer gelecekteki olasılıkları merak ediyorsanız ve size yardım etmemi isterseniz lütfen bana yazın.

Eğer benimle çalışmanın nasıl bir deneyim olacağını merak ediyorsanız, lütfen “Mor Alev’le Kişisel Çalışmak Nasıl bir Şey?” sayfasına bir göz atın.

BU ÇALIŞMA 2019’DAN İTİBAREN ÇOK DAHA ETKİN BİR ŞİFA YÖNTEMİ HALİNE GELEREK Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodunun BİR PARÇASI OLMUŞTUR. KENDİ BAŞINA SUNULMAMAKTADIR.

Lütfen bana ulaşmak için yazdığınızda, size vereceğim cevabın kaybolmaması için moralev@outlook.com adresini adres defterinize ekleyiniz.

17 comments

  1. Sevgili Nurhak,
   Hipnoterapi yapabilmek için önce psikolojik danışmanlık okumalısınız, benim geldiğim ülkede belli bir psikoloji eğitimi olmayanları hipnoterapi eğitimine kabul etmiyorlar. Daha sonra hipnoterapi eğitimi alınmalı. Bütün bu eğitimlerden geçtiğinizde ve sınavları başarıyla verdiğinizde ancak bunu kendiniz yapabilirsiniz. Aksi takdirde karşınızdaki kişiyi ya hipnoza sokamazsınız, ya beklentilerin dışında sonuçlar alırsınız ya da istenmeyen durumlar olduğunda hastanızı rahatlatamazsınız. Bu da kaş yaparken göz çıkarmak gibi olabilir. Yani terapistin güvenilir ve bilinçli olması gerekir. Benim hipnoterapi şeklim Anne Jirsch’den etkilenmiştir ancak onun üzerine ruhani yönü ağır basan ve benim yönetimimde doğrudan yüksek benlikle beraber çalışılan bir yönteme dönüşmüştür. Umarım yardımcı olmuşumdur. Sevgilerimle…

   Liked by 1 kişi

 1. Teşekkür ederim. Siteniz için emekleriniz ve bizlere verdiğiniz güzel bir site için. Aynı zamanda sizin sayenizde önümde açılan güzellikleri daha farklı bir şekilde görmeye başladım

  Beğen

 2. Tam ihtiyacım olduğunda karşıma cıktınız ,binlerce teşekkürler ! 🙂

  Beğen

 3. Kişi kendi kendisine uygulayabiliyor mu bu yöntemi, yani kendi kendisini kandırmadığına emin olarak demek istiyorum…

  Beğen

  1. Sevgili Cengiz, bu kişinin kendine uygulayabileceği bir yöntem değil çünkü bilinçaltına girmek her zaman psikoloji bilgisi ister. Sizler ister istemez egonun söylemleri ile evrenin sesini karıştırabilirsiniz. Oysa deneyimli bir terapist çok kolay bu iki sesi ayırt edebilir ve sizi de istenmeyen yan etkilerden korur. Ancak bu seans sırasında kendi yüksek benliğinizin sesini daha iyi tanırsınız ve bir ihtimal de gelecekte bilgi ihtiyacınız olduğunda bu deneyimde tanıdığınız sonsuz sevgi duygusuyla cevap alabilirsiniz. Umarım bu cevap size yardımcı olmuştur. Sevgilerimle…

   Beğen

 4. Good reads, bölümünü göremedim. Sanıyorum, Türkçe değil. Türkçe olarak okuyabilir miyim acaba? Taze duyurularınız için teşekkür ediyorum. Geriye dönük olarak okuyup, açığımı kapatmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Sevgili Ayşe, Good Reads sol sütunda, orada dizilmiş olan kitapları görebilirsiniz. Good Reads Amazon.com’a ait bir kitap klubü. Evet kitaplar Türkçe değil, çünkü ben Türkçelerini okumadım. Büyük ihtimalle de çevirileri yok, varsa da iyi çeviriler mi bilmiyorum. Son 6 ayda belki çevirileri çıkmış olabilir. Yazar isimleriyle internette bir arama yaparsanız bulabilirsiniz. Sevgilerimle…

   Beğen

 5. Geleceğe gidenlerin deneyimlerini okumak istiyorum. çok ilginçmiş. istanbul dışındakilere nasıl bir uygulama oluyor. Gelme imkanım yok!

  Beğen

  1. Sevgili Pıtırcık, insanların özel yaşamlarını ve beklentilerini buraya yazmak yakışık almaz. Bunun için izin bile istemem. Ancak bana gönderdikleri bir takım mesajları “Mor Alevle çalışmak Nasıl bir Şey” sayfasında okuyabilirsiniz. İstanbul dışındakiler ise bir ara İstanbul’a gelip benimle çalışıyorlar. Sevgilerimle

   Beğen

 6. kendim ruhen rahat olduğum bir dönemde ablamın doğum masasında bir kız doğurduğunu, esmer bir arkadaşımın Almanya da sarışın biriyle evlendiğini rüyamda görmüştüm benzer bazı şeyler daha gördüm. Bazılarını gerçeğe uygun yorumlayamadım. Şimdi sanırım herkesten farklı olan bizler bu sitede yorumlarınızla olaylara daha farklı bakıyoruz. Ama ben bu günlerde kendime hiç zaman ayıramıyorum. 2014 sorunlarımın bir kısmı çözülecek sizin yardımlarınızla buna yürekten inanıyorum. Bu arada erken doğum yapacak yeğenim ve 7 aylık kızına gönülden sevgilerinizi yollamanızı her an Hoşgeldin demenizi bu dünyadaki yaşamının mutlu geçmesini dilemenizi rica ediyorum. Bu arada beni terk ederek başkasıyla nişanlanan sevgilimi yıllar sonra blog sayesinde affetmediğimi fark ettim ve salıverdim. Yaradan ın benim için başka insanlara ve bütünün yararına planları olduğuna hep inanıyordum. İnancım çok daha pekişti. Hala birilerini affedip salıveriyorum, İyice hafifleyince size geleceğim.Tamamlayacağım bu aşamaları. Sevgiyle kalın sevgililer Biriz ve bütünüz

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.