11-11: Eşsiz 2020 Enerjisi

Bilge Baykuşlar, dün 11-11 enerji portalının ne olduğunu hatırladık: Yüksek Bilince Açılan Geçiş. 11, fizikselin ilahi olana dönüşmesini yansıtan bir USTA rakamdır. 

Arkturusluların sözlerini bu enerjiye uygularsak; İzin verdiğimizde 11-11 enerjileriyle 3D fiziksel kavram ve yaratımlar dağılacak, yerine aynı İlahi fikirlerin yüksek boyutlu kavram ve yaratımları geçecektir. 

Tabii bu geçiş sırasında tipik bir “Trapez Etkisi” de yaşanır. Şimdi yaşadığımız gibi. Buna bu inanılmaz 2020 yılında, küresel manşetlerden pek çok örnek verebiliriz. Örneğin, şu anda aşı var ama henüz yok, geçişteyiz. ABD Yönetimi var ama yok, geçişteyiz. Brexit var ama yok, geçişteyiz. Okullar açık ama değil, geçişteyiz… Ve bu kavramı alıp pek çok gündelik gerçekliğimizde görebilirsiniz. 

Geçişin en güzel ve kabul edilmesi en zor parçası ise yaşanması zorunlu belirsizliktir. Ancak belirsizlik müthiş bir potansiyel taşır. Oradayken niyetler ve amaca yönelik sıçramalarla bir sonraki seviyenin ne olacağını belirleyebiliriz. Yaratım, kaostan doğar. 11-11, işte bu noktada hizmete girer. Müthiş bir yaratım gücü sunar.

Dan Millman “Hayatınızın Amacı” kitabında 1 rakamının titreşimini anlatan bölüme şu sözlerle başlamış:

“Dalgalar halinde akan yaratıcı enerji – geliştiren güneş, çakan şimşek. Onu soluğunuzla içinize çekin; onun gücünü hissedin. O yaratabilir, besleyip büyütebilir ya da yok edebilir. Yaratıcı enerjiyi siz hayatınıza nasıl kanalize ediyorsunuz? Önü tıkalı mı, yoksa özgürce akıyor mu?

O, olumlu şekillerde nasıl yaratıma girmekte? Olumsuz şekillerde nasıl yaratıma girmekte?

Eğer içinizdeki yaratıcılığı güvenle serbest bırakabilseydiniz, hayat nasıl olurdu?”

Evet, sevgili dostlar, güvenebilseydiniz neler yapardınız?

Ama 2020’nin 11-11 kapısı sadece bu muazzam güçle gelmiyor, aynı zamanda bir başka usta rakamı yanında getiriyor: 2-2-22!

Joanna Walmsley, bu 2222 enerjisini şöyle anlatıyor: 2222, 2 rakamının tüm niteliklerinin titreşimini katlayarak yükseltir. Hizmet ve görev, denge ve uyum, işbirliği, düşüncelilik, inanç ve güven, ilişki ve ortaklıklar, İlahi hayat amacını ve ruh misyonunu yaşamak. 

Yine Dan Millman’a dönelim, bu sefer 2 rakamının titreşimini anlatırken şu sözlerle başlıyor: 

“İki el düşünün, biri açık ve verici, diğeri ise bir direnç yumruğu halinde sıkılı. Siz en çok hangi eli ileri sürüyorsunuz? Her iki el eşit ölçüde mi ileride? Verdiğiniz kadar almanıza izin veriyor musunuz? Önce aşırı yardım edip, sonra buna içerliyor musunuz? Sizin sorumluluğunuz nerede biter ve diğerlerininki nerede başlar?

Hayatınızda bir denge oluşturabildiniz mi?”

Almayı bilmediğimizde, verdiğimiz de işe yaramaz. 2020 bize başarının tek yolu olduğunu söylüyor: Eşitlik, denge ve işbirliği! 

2222, şartlar ne olursa olsun, hayatın tüm alanlarında dengeli, uyumlu ve barışçıl bir duruş sergilememizi teşvik ediyor. Uzun dönemde her şeyin bütünün hayrına olacağına dair güven talep ediyor. Bu sayı bize hiçbir şeyin tesadüfen olmadığını hatırlatıyor. Her şeyin bir sebebi var. Olumlu bir tavırla ve evrensel enerjilerle güçlü bir bağ kurup, bu bağı sürdürdüğünüzde, hayatınızın tüm alanlarında en iyi sonuçları yaratıma sokabilirsiniz. Sezgilerinizi dinleyin. İyi gidiyorsunuz, devam edin. 

2222 aynı zamanda sevginin her şeyden, hepsinden çok daha önemli olduğunu hatırlatıyor. Kendinizi sevmeniz, sağlığınız ve esenliğinizin anahtarıdır. Kendinizi ve diğerlerini, hayatı sevmeniz ise, sizi Evrensel Enerjilerin bolluğuna bağlar. Özsevgi, öz-ifadeyi getirir, bu da yaratıcılığa ve kendini gerçekleştirmeye yol açar. 

Kendinizi sevin. Hayatı sevin. 

Evet, 2020’nin 11-11 Kapısı, bir sevgi çağrısı. Kendini sevmeye, evreni sevmeye ve dolayısıyla diğer insanları da sevmeye… Belki “nasıl sevebilirim?” diyorsunuz, “bu insanlar yüzünden o oldu, şu oldu, bu oldu, öfkeliyim, başkalarının hatalarının acısını ben/biz yaşıyoruz, tabiat yaşıyor.” 

Günlerdir Paul Selig’in bir kanallığı kulaklarımda ve sizlerle paylaşıyorum:

“Lanetlediğiniz, kınadığınız sizi bunun karşılığında lanetlerken, kutsadığınız da sizi karşılık olarak kutsar. Ağacı Yaratan’ın parçası olarak ilan etmek, sevmediğiniz komşunuzu Yaratan’ın parçası olarak tanımak, size ihanet edeni Yaratan’ın parçası olarak ilan etmek, sadece gerçeğin idrak edilmesidir. Komşunuzu sevmek zorunda değilsiniz, eski eşinizle yemeğe çıkmak zorunda değilsiniz. Ağaçtan hoşlanmak zorunda değilsiniz ama ağacın Kaynağından geldiğini bilmelisiniz. Ağacı tanıyıp bilerek, onu yeniden görürsünüz ve tutmakta olduğunuz bilinç, onu bizim “Üst Oda” dediğimiz* alandan gelene yol açar ve ağacı yükseltir.

Dünya işte böyle yenilenir. Hakikatten de bu Yüksek Alem öğretisidir. Yüksek Alem, ne olduğunu anlamak isteyenleriniz için söylüyoruz, tüm şeylerdeki İlahi olanın farkındalığı ile gerçekleşmesine izin vermektir. Anlamak, fark etmek ve gerçekleşmesine izin vermek ise yeniden bilinmektir, bu sizi de kapsar. Size verdiğimiz şu sözlerle siz de yenilenirsiniz:

“Ben biliniyorum. Ben biliniyorum. Ben biliniyorum.”

Breaking Through, Paul Selig, Ders 2, 6 Ekim 2020

(* Üst Oda: Yüksek Boyutlar ve cennet kavramı)

Bilge Baykuşlar, 2020 ekonomisiyle, evlere kapamasıyla, salgınıyla, depremleriyle bizden kesinlikle ve kesinlikle işbirliği ile çalışmayı öğrenmemizi, birbirimizi yükseltmemizi, dengeye odaklanmamızı ve hayata güvenmemizi talep ediyor. 

11-11 kapısı ise bu yolda BÜYÜK YENİLENME enerjisi getiriyor. Bu çok güçlü enerjiye kendinizi açın. Yaratım için dengeye niyet edin. Hepsinden de önemlisi, kalbinizi açmaya niyet edin. 

Ben biliniyorum. Ben biliniyorum. Ben biliniyorum.

Eşi, benzeri olmayan bir yıldayız.

Ve bu enerji aktivasyonunda Paul Selig kanallıklarından ilhamla bir araya getirmiş olduğum bir niyet/olumlama/duayı sizlerle tekrar paylaşıyorum. Bugün ve her gün bu duanın güzelliğini yaşayacağınıza inanıyorum.

“Bugün, burada ilan ediyorum, ben sevilmeyi ve kabul edilmeyi seçiyorum. Zaman içinde itilmiş, saklanmış ya da reddedilmiş parçalarımın sevilmek üzere bir araya gelmesini seçiyorum. Ve saçılmış, dağılmış parçalarım kabul edildikçe, bir bütün olarak sevilmediğim hiçbir zaman, hiçbir an, hiçbir ihtimal olmadığını da anlıyorum.

Bu sözleri söylerken şu anda burada ve her yerde, her zaman bulunan İlahi olana teslim oluyorum. Gerçekte kim olduğumu biliyorum. Gerçekte ne olduğumu biliyorum. Gerçekte nasıl hizmet ettiğimi biliyorum.

Ben özgürüm. Ben özgürüm. Ben özgürüm.

Şarkımı söylemeye geldim. Bilmeye geldim. Başımı bütün bulutların üzerine yükseltip insan ırkının içindeki gerçeği görmeye geldim. Varlığının gerçeğini bilen ve onaylayan olmaya geldim. Ve ben buna “evet!” derken, benim şarkım söyleniyor.

Ben buradayım. Ben buradayım. Ben buradayım.”

Paul Selig’den esinlenerek yazılmıştır. ©Mor Alev

Hepinize harika bir 11-11 Kapısı diliyorum.

©Mor Alev 2020


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

14 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Cok tesekkur ederim,harika bir makale. Bu cok guclu muhtesem enerjiye tum kalbimi aciyorum. Bu arada bir sey fark ettim, dogum gunumu gosteren tarihin rakamlari toplaninca da ortaya 11 cikiyor 🙂 bugunu sukran ve dua ile gecirmeye niyetliyim. Sevgilerimle!

  Liked by 2 people

 2. varlığınıza emeğinize, sonsuz şükürler olsun. ben biliniyorum. ben buradayım. 11:11 enerjisini sevgiyle kabul ediyorum. Öylede old. amin

  Liked by 1 kişi

 3. Merhabalar😍

  Beni de gönderi listenize alırsanız memnun olurum.

  Sevgimle..

  Lale Başak

  Beğen

  1. Sevgili Lale, hoş geldiniz. PC’den okuyorsanız, sağ sütunda, tablet veya cep telefonundan okuyorsanız, sayfanın sonunda “takip” butonunu göreceksiniz. Ona tıklayın ve email adresinizi verin. Böylece her yeni yazı için bir email alacaksınız. Sevgilerle

   Beğen

 4. Sevgili Mor Alev Merhaba,
  Bu olağanüstü günler sizinle kolay geçiyor. Denge, uyum ve huzur bizimle. Sizin yazdıklarınızı içselleştirdikçe yaşam kolaylaşıyor. Yürekten, teşekkür ediyorum. Paul Selig den esinlendiğiniz duayı ilk okuduğumdan beri (31.1.2018) meditasyonumun bir duası oldu. 🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

 5. Merhaba Mor Alev, tam ihtiyacım olan şey geldi ”Paul Selig kanallıklarından ilhamla bir araya getirmiş olduğun bir niyet/olumlama/dua’ şimdi onu okudum ve sesimi kaydettim, ara ara dinlemek ve hatırlamak için. Bugün, burada ilan ediyorum, ben sevilmeyi ve kabul edilmeyi seçiyorum. Çok teşekkürler… İznin olursa duanın ses kaydını bu paylaşımın linkini vererek yayınlamak, paylaşmak isterim.

  Beğen

  1. Sevgili Janset, blogda birkaç dua ya da olumlama var ki, herkesin her şekilde kullanması taraftarıyım. Birincisi bu, bunu çalışmalarımdan önce de kullanıyorum. İstediğiniz şekilde okuyun, yazın, dağıtın, aynanıza asın. Diğer ikisi ise, bu blogu bundan neredeyse 8 sene önce başlatırken ilk mesajda paylaştığım ve sonra tekrarladığım Baş Melek Michael olumlaması (bağlantılardan biri burada: https://moralev.com/2018/12/31/2019da-cesur-yureklerimizle-hayat-macerasini-doyasiya-yasayalim/) Diğeri ise 2018’de paylaşıp yine zaman zaman tekrarladığım Tosha Silver’ın Değiştir Beni Bolluk Duası. (Bağlantısı: https://moralev.com/2019/09/11/degisim-donemi-ve-guclu-dualar/) Çok teşekkürler.

   Beğen

 6. Sevgili Mor alev son zamanlarda birlik duygusunu hissetmeye ve rahatlamaya başladım. Sevdiğim sevildiğim duygusu, anlayış, şefkat içim bütün bu hislerle dolarken yaratıcının nasılda beni yol boyunca koruduğuna hayran kaldım. Tam teslimiyet ve güven çalıştırırken bu sabah neredeyse panik atak geçirecektim. Her şey oldu bitti, sevgi açığa çıktı artık içimde bir yer bunu bilirken başka bir yer hala neden bu kadar stresli anlayamadım, siz ne önerirsiniz? Sevgiler.

  Beğen

  1. Sanki içimde delirmiş gibi korkan biri var. 😄Biraz ilgilendim elinden tuttum sarıldım filan ama tamamen geçmiyor. Çok yüksek, hissettiğim sevgiyle yarışacak neredeyse.

   Beğen

  2. Kolektif korkuyu da hissediyor olabilirsiniz. Kalbinize inin ve bu panik, bu sıkıntı bana mı ait, başkasının mı diye sorun. Bir bakın ne geliyor… Sevgilerimle

   Liked by 2 people

   1. Çok teşekkür ederim yapacağım 🙏 bir dönem birlikte çalıştığım bir ruhsal koç bana empat olduğumu, ortamdaki, kollektifteki enerjiyi hissettiğimi ve bu konuya dikkat etmem gerektiğini, enerji temizliği yapmamı söylemişti. Ama ben tamamen unutmuşum, şimdi hatırlattınız, çok teşekkürler, sevgiler

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.