Destek

helping-others-1579132687

Yumuşak bir hatırlatma…

Çevrenizdekiler, ne düşünüyorlarsa onu düşünecekler, ne yapıyorlarsa onu yapacaklar ve en kıymetli ve/veya en yıkıcı düşüncelerini de onları ifade edecek kadar güvende hissedene dek içlerinde tutacaklar.

Hepsinin en görünür ve en çok kaçırılan anahtarı ise; sizin bir birey olarak bunları değiştirmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

En değer verdiklerinizin kendi yollarından kendi uygun buldukları şekillerde yürümelerini desteklemeniz ise, sevgili çocuğum, Koşulsuz Sevgidir. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Ah ne zor bazen sevdiğin birinin zorlanacağını görünce “gitme oraya, yanarsın” diye bağırası geliyor insanın. Ama en yüksek hayrı için belkide yanması gerek. Orada birşey anlayacak o belli, hiçbirşey boşa değil. Tam da bunu düşünürken az önce yine kendimle sohbetime siz de katıldınız. ☺️

  Liked by 2 people

 2. Off, bazen bunu yapmak öyle zor ki… Özellikle çocuklarımız için….Teşekkürler mesaj için, çok teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 3. Sevgili Mor Alev,
  Cok tesekkur ederim bu mesaj icin. Cocukken cok buyuk bir iftiraya maruz kalip ciddi bir zarar gormustum, sonrasinda onun travmasiyla hep kendimi fazlaca savunmaya ve insanlarin fikirlerini degistirmeye uzunca zaman cok enerji yatirdim, onlari kendi gercekligime ikna edemezsem yine zarar gorurum saniyordum bilincaltimda. O ilk yarayi iyilestirdigimden beri baska insanlarin egolarindan/dusuncelerinden hic rahatsiz olmuyorum. Buyuk bir ozgurluk bu. Cogunlukla sadece icsel inanclarini tekrar percinleyen secici algiyla bir dusunce olusturuyor zihinler zaten. Yani cemberleri kirmamak/daha da guclendirmek uzere dogan dusunceler, iknalar. Bunun psikiyatrik hastaliklarda da ayni sekilde seyretmesini hep cok ilginc buluyorum. Yani herkesin kafasinda bi iluzyonu var, kimimizinki toplumsal kabullerin disina cikip duyu organlarina da daha siddetli vuruyor o kadar.

  Herkese istedigini dusunme ozgurlugunu ,kendimize de buna maruz kalmaktan korkmama ozgurlugunu taniyabilmek harika!

  Liked by 2 people

 4. Sevgili Mor Alev, iki hafta önce de kardeşimi trafik kazasında kaybettik, birkaç gündür benim değiştirebileceğim birşey varmı/varmıydı diye kafayı yerken az önce bu yazıyı okudum. Yukarıdakiler gerçekten sizin aracılığınızla mesaj mı veriyor , yoksa olasılık hesaplarının sonucu mu bu ? Yani algıda seçicilik mi ?
  Sevgiyle kalın.

  Beğen

  1. Sevgili Pamukkız, ben size ne diyebileceğimi bilmiyorum. Gerçekten çok üzüldüm. Başınız sağolsun. Bu sene büyük acılar yaşadınız. Sorunuz bana hiçbir şey söylemiyor ama bu normaldir. Şu anda zaten çok üzgünsünüz ve söylediğiniz her şey anlamlı olmak zorunda değil. Yasınızı işlemden geçirin. Kendinize zaman tanıyın. Duygularınızı onurlandırın. Biz (yani ben ve bunu okuyan herkes) sizin için sevgide ve şefkatte yer tutarız. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.