Melekler: Mutluluk İzni

Charlotte Day – Hand-painted Illustration - Archive

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Kalplerinizde mutluluk istiyorsunuz. Kalplerinizde bağlantıda olmayı istiyorsunuz. Kalplerinizde hayalleriniz ve arzularınız var. Bunlar tam şu anda, tam da olduğunuz yerde, içinizde. 3D gerçekliğinizde somut değiller fakat enerji dünyasında oldukça gerçek bir halde mevcutlar.

Bu arzuları düşündüğünüz ve hayatınızda onların olduğunu hayal ettiğinizde, iyi hissedersiniz. Onların olmadığını düşündüğünüzde ise kötü. Onların olduğunu düşündüğünüzde, ilham ve yönlendirme gelir, berraklaşırsınız. Olmadıklarını düşündüğünüzde kolaylıkla depresyona, çaresizliğe ve ümitsizliğe düşebilirsiniz.

Siz bunun üzerinde düşünüp taşınırken, kolaylıkla göreceksiniz ki, arzuladığınız şeyi hevesli beklentiyle düşündüğünüzde, doğrudan ona yönlenmek için tam da doğru, mükemmel titreşimdesiniz. Enerji akışınız kusursuzca sizi istediğinize yönelten enerji akışıyla uyumlu. Dilediğiniz sonucun titreşimiyle uyum halindesiniz.

Arzuladıklarınızı hüzün, boyun eğme, razı olma, umutsuzluk, öfke, hayal kırklığı veya o kadar da rahat olmayan diğer hislerle düşündüğünüzde, hayalleriniz sanki FM kanalında ve siz de kendinizi AM kanalına ayarlamışsınız gibi olur. Ne kadar emek harcarsanız harcayın, enerji alanınızı değiştirmeden onlara ulaşamazsınız. İyi haber şu ki, sadece düşüncelerinizi değiştirerek enerji alanınızı da değiştirirsiniz. İstediğiniz ne ise onun hakkında hayal kurmayı seçin. Sizi iyi hissettiren düşünceler düşünün. Ve zihniniz dönüp dolaşıp uyumsuz düşüncelere geri döndüğünde, tekrar daha iyi düşünceler seçin.

Bu alıştırma yapmayı gerektirir, fakat zaman içinde zihninizin efendisi olursunuz.

Biliyoruz, dış şartlar zorlayıcı ve çok çekici. Eğer bolluk hayallerini kuruyorsanız, fakat banka hesabınızda çok az varsa ve bu sırada bütün bir dünya yok, yok, yok diyorsa, düşüncelerinizi değiştirmeniz irade gücü ister. Ancak, acaba çevrenizdeki bolluğu deneyimleseniz nasıl olurdu, bolluğu takdir etmeniz nasıl olurdu, nasıl hissederdiniz, işte düşüncelerinizi bunları zihninizde canlandırdığınız bir alana yöneltirseniz daha fazlasını çekebilirsiniz.

Eğer hayaliniz çok güzel bir ilişkiyse fakat sadece olumsuz ilişkiler ve/veya yalnızlık dönemleri deneyimlediyseniz, düşüncelerinizi istediğiniz gibi bir insanla birlikteyken, nasıl birisi olacağınızı hayalinizde canlandıracağınız alana doğru değiştirmeniz irade ister!

Eğer haberlerde sadece ölüm, felaket ve hastalık görüyorsanız, düşüncelerinizi kendi esenliğinize doğru yöneltmeniz biraz zihinsel emek ister.

Bir başka iyi haber ise, düşüncelerinizi her defasında bir durumla değiştirebilirsiniz.

Eski moda kadranlı radyosu olan bir arabada olduğunuzu düşünün. Siz şoför koltuğundasınız. Çok negatif bir arkadaş da yolcu koltuğunda. Mutlu müzikler çalan ve tüm hayallerinizin gerçekleşebileceğini söyleyen reklamları olan bir kanal seçiyorsunuz. Bu sizi daha da mutlu ediyor! Şoför koltuğunda neredeyse dans ediyorsunuz ve tüm hayallerinize umutlu beklentiyle bakıyorsunuz! Onaylandığınızı, ilham aldığınızı ve moralinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz!

Bu üzgün dostunuz için çok fazla neşe-keyif-coşku. Radyoyu hüzünlü şarkılar çalan ve dünyanın bütün kötü haberlerini yayınlayan bir istasyona çeviriyor. Geçici olarak sinirleniyorsunuz ama mutlu kanalı geri açıyor, oturduğunuz yerde dans etmeye ve gülümsemeye devam ediyorsunuz. Negatif arkadaşınız buna katlanamıyor! Hüzünlü şarkılar kanalını açıyor. Şimdi bir seçeneğiniz var. Mutlu istasyona geri dönecek, iyi hissetmeye devam edecek ve arkadaşınızı sizinle şarkı söylemeye davet edecek misiniz? Zamanınızı boşa harcayarak arkadaşınıza kızacak, seçiminizi savunacak mısınız ve üstüne üstlük bütün bunları arka planda hüzünlü şarkılar çalarken mi yapacaksınız? Veya daha da kötüsü, sadece “Eh, ne yapalım. Eğer seni mutlu edecekse üzgün şarkılar dinlerim” mi diyeceksiniz? Ama tabii ki asla mutlu etmeyecek.

Bu, hayatınızda fazlasıyla sık olan bir şey. Bir arzuyla iyi hissetmek için bağlantı kurarsınız. Geçici olarak iyi hissetmenize izin verirsiniz… ve sonra ya dış dünyadaki birisi ya da zihninizdeki sesler, keyifsiz bir şeye odaklanmanız için üsteler – kasvet, felaket, istatistikler, olabilirlikler, neden istediğinize sahip olamayacağınız, neden asla istediğinizin olmadığı, neden dünyanın istediğinizi engellediği, nasıl istediğinize gücünüzün yetmediği veya vaktinizin olmadığı ya da diğerlerinizin yolunuzda engel olduğu… ve liste uzar da uzar.

Sevgililer, o sesler – zihninizdeki sesler veya bir başkasınınki – neşe-keyif-coşkunuzu gasp etmeye başladığında, istasyonu değiştirin! İster zihindeki sesler, ister dış dünya veya bir başkası olsun, neşe-keyif-coşkunuzu çalmaya çalıştığında, kendi düşüncelerinizin yönetimini elinize alın.

Diğerlerini sizin neşeli yayınınızı, mutlu düşüncelerinizi, iyi hislerinizi ve sonuç olarak başarılı, harika hayatınızı sevmeye ikna etmeye çalışmayı unutun. Onun yerine bütün bu şeyler için kendinize izin verin.

Pek çoklarına bu bencilce, vurdumduymaz,  düşüncesiz, kayıtsız gelebilir, ancak sizlere garanti veriyoruz, kaynağını gerçek neşe-keyif-coşkudan, gerçek hevesli beklentiden, umuttan, gerçek mutlu düşünceler ve iyi hislerden alan yerdeyken, diğerlerine ilham veren birisi haline gelirsiniz. Onları ilham almaya ikna etmiş olduğunuz için değil, çünkü mutluluğunuz en olumlu şekillerde bulaşıcı olduğu için.

Bu sene nasıl kitlelerin zihinleri korkuyla enfekte olduysa, neşe-keyif-coşkunuz da virüs gibi yayılabilir ama önce kendinize mutluluk izni verirseniz. Ve bu virüsten çok daha cazip, çok daha etkileyici olacaktır çünkü gücünü İlahi’den alır.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler.

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Haftaya harika bir başlangıç yapmak için ne güzel bir mesaj ☺️Teşekkürler MorAlev🌸🙏🍀

  Liked by 1 kişi

 2. Merhaba Sevgili Mor Alev ne güzel bir anlatım. Dostlarımızı Ikna ederek değil örnek olarak neşe keyif ve coşkuya davet etmek. Teşekkürler🙏🙏🙏 💖💖💖

  Liked by 1 kişi

 3. Bu iç ferahlatan, umut aşılayan, yine gücümüzün bizde, seçimlerimizde olduğunu hatırlatan, iç dünyamızdaki bizi ele geçiren düşüncelerimizi değiştirmeyi seçtiğimizde hayatımızın istediğimiz doğrultuda ilerleyebileceğini hatırlatan ışık dolu mesaj için sonsuz teşekkürler 😊🙏

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev, oldukça önemli bir konuda mail gönderdim , kontrol edebilirsen çok mutlu olurum.

  Şimdi’den Teşekkürler 🙏🏻

  Beğen

  1. Sevgili Eylül, bireysel mesajları sırayla yanıtlıyorum. Size de elimden gelen en kısa sürede yazacağım. Sevgilerle

   Beğen

 5. Yine ve yeniden hatırlatıcı mesaja bin Şükür🙏🏻 …Selam Olsun Sevgiye, Işığa, Meleklere ve tüm can parçalarımıza..

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.