Dünyevi Ego

The Courage to Walk Your Path — Ashely Josephine | Artist

Ben Yeryüzünün sesiyim. Hepinizi kalpten selamlıyorum. Sizinleyim; bedeninizde akıyorum. Beni kan akışınızda, nefesinizin ritminde, beden kitlenizin dayanıklılığında ve dünya üzerinde nasıl ayakta durduğunuzda hissedin. İçinizdeki varlığımı hissedin ve tarafımdan desteklendiğinizi bilin.

Siz, bedeniniz değilsiniz, onun içinde yaşıyorsunuz. Bilinciniz benimle bağlantılı, dünya gezegeniyle. Ruhunuz zaman ve mekânda hiçbir forma bağımlı değil ve buna rağmen, böyle özgür, böyle dizginsiz bir ruhun materyal form ile birleşmesi, BİR olması ne büyük bir mucizedir. Bu birleşmenin gizemini hissedin: Ruhunuz et ve kan haline geldi. O üzerinizde veya bedeninizin çevresinde gezinen bir şey değil. Ruhunuzun bilinci bedeninizdeki tüm hücrelere derinden işlemiş halde.

Bir dakikalığına ruhunuzun gücünü hissedin. Biraz önce sizden Yeryüzünün gücünü hissetmenizi rica ettim: Bedeninizin sağlamlığını ve benim, Yeryüzünün, tarafından nasıl desteklendiğinizi. Şimdi ruhunuzun gücünü, içinizdeki canı hissedin. Bedeninizdeki her hücrenin yaşayan ışıkla dolu olduğunu düşünün. Bedeniniz bilincinizin titreşimlerini yayıyor. Bununla gündelik düşüncelerinize dair farkındalığınızı kastetmiyorum. Çok daha derin bir bilinci kastediyorum, farkında bile olamayabileceğiniz bilincinizi. Bu sizi taşıyan kozmik kökeninizin bir parçası olan kadim bilinçtir. Bu kozmik, solar enerji her zaman sizinledir. Dolayısıyla onu fark edin ve içinizde akmasına izin verin.

Özellikle, bu kozmik enerjinin sizinle nasıl taç çakranızdan, başınızın tepesinden doğru bağlantıda olduğunu gözünüzde canlandırmanızı istiyorum. Ruhunuzun enerjinizin nasıl oradan giriş yaptığını, taç çakranın çevresinde dolandığını ve sonra başınızın, omuzlarınızın, sırtınızın içinden aşağıya doğru aktığını hissedin. Omurganız aracılığıyla, ruhunuzun enerjisi aşağılara doğru iniyor, kuyruk sokumuna. Ruhunuzun ışığını karnınıza ve kalçalarınıza kabul edin. Kemikleriniz ve iskeletinizin sıkı, yoğun yapısına ruhunuzun ışığının nasıl dokunduğunu hissedin. Onlar da ruhunuzun etkisi altında olmak ve sizinle ruh seviyenizde çalışmak istiyorlar. Ben, Yeryüzü, bedeniniz aracılığıyla ruhunuzla birlikte çalışmayı istiyorum.

Ruhunuzun ışığının bacaklarınız, dizleriniz, bilekleriniz, topuklarınız, ayak taraklarınız ve her bir ayak parmağınıza aktığını düşünün. Ruhunuz burada, yeryüzünde bulunmak istiyor. Ruhunuz bu bedende, bu hayatta doğmak istiyor, şimdi, burada. Ruhunuzun ışığını karşılayın!

Dünyevi kişiliğinizde, seçenekleriniz var; ruhunuzun ışığına açılmaya başlarsınız veya kendinizi bir dereceye kadar kapayabilirsiniz. Dünyevi kişiliğinizin belli bir bağımsızlığı vardır. Yeryüzünde bir çocuk, bir insan olarak doğduğunuzda, eşi benzeri olmayan bir yaratıksınız, yepyeni bir yaratımsınız. Sadece ruhunuzun bir uzantısı değil, gerçekten yenisiniz ve buraya da ruhunuza yeni bir şey katmak için geldiniz.

Cennette, ruhunuz bir noktada dünyevi hayata giriş kararı alır. O belirleyici andan önce, pek çok seçenek ölçülür, tartılır. Geçmişten ve gelecekten akıntılar sizi bir ruh  olarak ileri iter, ta ki siz içinizde derinden “Şimdi, yine işe girişiyorum; yeryüzünde etraflıca kavramak, deneyimlemek istediğim çok güzel, çok kıymetli bir şeyler var.” diyene kadar.

Ruh her zaman bir enkarnasyonu onaylar, ancak o onay bir defa verildiğinde, yeni insan bedeninde doğarsınız ve şimdi yeni bir potansiyel, yeni olasılıklar açılmıştır. Ruh her şey hakkında karar veremez.  Elbette, belli zaman çizelgeleri çizilmiştir; fikirler ve gelmekte olan hayat için planlar vardır ama henüz karar verilmemiş çok şey bulunur. Ve sizin dünyevi “ben”iniz yeryüzü atmosferinde büyüyüp gelişirken, ruh için de yenidir. Ruhunuz bedeniniz ve kişiliğinizdedir ancak her şey onun yönetiminde değildir. Ruh da öğrenmekte ve yeni deneyimler kazanmaktadır. Bu şekilde, bir dünyevi ego yaratılır, o sizin isminizi taşır ve pek çok farklı gücün arasına yerleşir.

Bedeniniz var, ruhunuz, kozmik kökeniniz var fakat aynı zamanda toplumunuzun, ebeveynlerinizin, okulunuzun çevrenizin etkileri var. Dünyevi egonuz Yeryüzüne ve Cennete, bedeninize ve ruhunuza bağlı merkez noktadır. Ama bununla beraber, ego dümendedir, hayatın içinden yol alırken yön belirler ve seçimler yapmak zorunda olan da egodur. Egonuzun gücünü hissedin.

Sıklıkla, ruhani rehberlerinizden, melekler ve ustalardan veya benden, Yeryüzünden tavsiye istersiniz. Ancak yeryüzünde yaşamın en büyük püf noktası, kendinize ait en derin bilgeliğe güvenmenizdir. Ve o bilgeliği hayatınızı yaşayarak daha da geliştirirsiniz. Ruhun zaten her şeyi bildiği ve tek yapmanız gerekenin ruhunuzun dünyevi hayatınızda öğrenmek olduğu düşüncesi sadece kısmen doğrudur. Ruhun kendisi de sizin aracılığınızla deneyim, bilgelik ve bilgi  kazanmalıdır. Hem size hem de ruhunuza eşit değerde bir karşılıklı etkileşim söz konusudur.

Dolayısıyla, kendinizi onurlandırın, kendinizi küçültmeyin. İnançla atılan, enkarnasyona dalan sizsiniz. Kendinizi onurlandırın! Tüm çeşitlerde duyguları tanıdınız: yas, korku, şüphe, ve yeryüzü aleminde kendiniz olmanın gerektirdiği emeği: Ruhunuz ve kaynağınızla ilişkiyi kesmemek ve kendinize inanmak. O adımı atma riskini alan sizsiniz.

Eğer var olan her şeyi bilmiyorsa, ruhunuzla bağlantıda olmanın ne faydası var peki? Ruhunuzu deneyimleyerek, kim olduğunuzu hatırlarsınız, nereye ait olduğunuzu ve kökeninizin nerede olduğunu. Size, en derin varlığınıza ait titreşimsel enerjiyi anımsarsınız. Zaman ve mekânın, fiziksel formun, ölümün ve hatta doğumun ötesinde kim olduğunuzu bilirsiniz. Ruhunuzla bağlantıda olmanızın amacı, burada bu bedendeyken o bağlantıyı bütünüyle hissetmek ve yeryüzü kişiliğinize nüfuz etmesini sağlamaktır – gerçekte olduğunuz varlığın o olduğunu bilmek, o kadar özgür, o kadar muazzam.

Bununla birlikte, dünyevi “ben”iniz seçimler yapar ve size verecek çok şeyim olduğunu bildirerek size seçimlerinizde yardım etmek istiyorum. Ruhunuzun ışığının, bu kozmik güneş ışığının bana ulaşması, bana büyük bir neşe-keyif-coşku veriyor. Ben sizinle çalışmayı istiyorum, bu benim niyetimdir. Bu, neşe-keyif-coşku ve bolluğun baskın olduğu yeryüzünde cenneti yaratacak bilinç gelişim yolumun bir parçasıdır. Ve benim hayalim, bunu yaparken, sizlerle, yeryüzünün insanlarıyla işbirliği halinde olmaktır.

Bunu başarabilmek için kendinize saygı duymalısınız. Sadece ruhunuza değil, o kadar çok kısıtlamalar yaşayan dünyevi egonuza da. Bu zamanda yeryüzünde enkarne olmak tam olarak kolay bir şey değil. Geçmişte birikmiş şiddetli enerjiler şimdi şifa, çözüm istiyor ve entegrasyon ihtiyacındalar. O enerjileri içinizde tanıyorsunuz: Karanlık, bloke olmuş yerler ve endişeli parçalar, çözüm ararken, özgürleştirilmeyi amaçlarken, şimdi görülmek ve bilinmek istiyor. Bu  geniş çapta ve çok sayıda insanda gerçekleşiyor. Dolayısıyla, dış dünyada büyük huzursuzluk yaratıyor. Fakat yeninin tohumu çoktan atıldı, onunla bağlantıya geçin.

Öncelikle, kim olduğunuzu, o sonsuz varlığı, geldiğiniz ruhu hissedin. O varoluşun ortasında dünyevi “ben”i hissedin. Şimdi olduğunuz kişi de odur; yaratıma girmiş haliniz. Siz, doğmak isteyen yeni bilincin kanalısınız. Ama onun meyve vermesi için zamana ihtiyacı var. Bu süreci zihin seviyesinden gözlemlememeye çalışın, sadece hayatınızın ritmini ve hızını takip edin, dünyevi egonuzun ruhunuzla olan işbirliğini.

Şimdi kendinize sorun: “Şimdi, bu dünyevi hayatımda yaratıma sokmamın en önemli olduğu şey nedir?” Ruhunuzla birlikte büyük bir gelişim sürecine katılımcısınız. Ruhunuz sizden, siz de ruhunuzun çok daha geniş bakış açısından öğreniyorsunuz. Bu bolda birlikte olduğunuzu kabul edin. Kendinizi bir yolda dururken düşünün ve bir bakın, şu anda hem ruhunuz hem de dünyevi egonuz için önemli olan şeye dair size işaret veren bir şey ya da bir öneri geliyor mu. Belki bir resim, bir renk görebilir veya sadece bir şeyler hissedersiniz. Belki bir rehber, bir melek, bir insan, bir hayvan belirir; sadece size kendini sunan şeye bakmanız yeterli. O şey ne ise, sevginin yüzüne sahip ve sizi onaylayıp desteklemek istiyor., çünkü sadece o zaman gerçek olacaktır.

Gelmek isteyen mesajı, armağanı kabul edin. Onun bedeninize bütünüyle girmesine izin verin. Burada, şimdi bedeniniz odak noktanız. Başka yerde değil, gelecekte ya da geçmişte değil, şimdi! Şimdi hizmet etmek, size verilmek isteyen enerjiyi nefesinizle içinize alın. Bedeninizin ve enerji alanınızın ona ihtiyaç duyan parçalarına akmasına müsaade edin. Ve bu anında, en doğal haliyle gerçekleşir.

Hatırlayın, nerede olursanız olun, nasıl hissederseniz hissedin, yardım her zaman sizi çevreliyor. Kendi hayatınızda kendi kararlarınızı almanız, yeni şeyler yaratmanız, ruhunuzun öğreneceği, gelişeceğiniz ve neşe-keyif-coşkuyu deneyimleyeceğiniz yeni yollar açmanız, sizin göreviniz, misyonunuz ve hedefinizdir. Ancak buna rağmen, o bağımsızlık sizin hakkınız olsa da, her zaman yardım isteyebilirsiniz! İşte bundan dolayı sizleri sevgimle sarmalıyorum. Cesaretinizi, azminizi görüyorum ve takdir ediyorum. Tarafımdan desteklendiğinizi hissedin.

Büyük açıklığınız ve varlığınız için çok teşekkür ediyorum.

Yeryüzü

Gaia (Yeryüzü) ve Pamela Kribbe’ye çok teşekkürler. (jeshua.net)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. Sevgili Mor Alev, bu mesajin cevirisi baska birinin elinden cikmis veya aceleye gelmis hissiyati veriyor, oyle mi acaba? Mesaj cok destekleyici ancak bazi kisimlari anlamak icin iki uc kez okumak gerekiyor. Sonuc olarak ne dedigi tabii ki anlasiliyor ancak bu guzel mesajin yumusak akisini golgeleyen bir dil olmus bu kez. Yayinlamaniz icin yazmadim bu mesaji, sadece size boyle bir geribildirimde bulunmak istedim affiniza siginarak😇 sevgiler💫💖

  Beğen

  1. Sevgili Gülin, ben çevirdim. Ama ne zaman Pamela Kribbe çevirsem bunun gibi bir takım yorumlar gelir. Orijinali ile eştir. Fakat rahatsız ediyorsa bağlantısı zaten var. Onu bir deneyin isterseniz. Bu kanallıklar aslında grup kanallıklarıdır, o yüzden tekrarlanan ifadeler olabiliyor. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 2. Ne muhteşem bir mesajdı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Gaia’ya, kanala ve sana sonsuz teşekkür ederim sevgili Mor Alev. Şükürler olsun. Ve öyle de oldu 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💜💜💜

  Liked by 1 kişi

 3. Muhteşem mucize…
  Biz bir ilizyonun içindeyiz
  Işık enerjisi devasa bir bütünün sonsuz bir parçasıyız. Dünya ne kadar büyük diyoruz…
  Ya EVREN …Dünya bu Evren de ufacık fındık kadar belki . İşte bunu düşündüğümde bu nasıl bir şey diyorum o zaman bütün yüksek ruhum benliğim ile uyanıyorum biz nerden geldik onu biliyorum ve bunu hissetmek mucize tarifi yok..
  Sonsuz Şükürler
  Sonsuz Teşekkürler…
  İyi ki varız ve öylede oldu oldu oldu ve oluyor herzaman Ilahi sonsuz sevgi ışığı…
  Ondan daha büyük ve başka gerçek yok…
  Ben Dünya ‘yı elime aldım..
  🌸💞🙏💞🌸💥🙆‍♀️👼
  Sizleri Çok Seviyoruz sevgili canlar

  Liked by 1 kişi

 4. Muhteşem mucize…
  Biz bir ilizyonun içindeyiz
  Işık enerjisi devasa bir bütünün sonsuz bir parçasıyız. Dünya ne kadar büyük diyoruz…
  Ya EVREN …Dünya bu Evren de ufacık fındık kadar belki . İşte bunu düşündüğümde bu nasıl bir şey diyorum o zaman bütün yüksek ruhum benliğim ile uyanıyorum biz nerden geldik onu biliyorum ve bunu hissetmek mucize tarifi yok..
  Sonsuz Şükürler
  Sonsuz Teşekkürler…
  İyi ki varız ve öylede oldu oldu oldu ve oluyor herzaman Ilahi sonsuz sevgi ışığı…
  Ondan daha büyük ve başka gerçek yok…
  Ben Dünya ‘yı elime aldım..
  🌸💞🙏💞🌸💥🙆‍♀️👼
  Sizleri Çok Seviyoruz sevgili canlar

  Liked by 1 kişi

 5. Sevgili Mor Alev
  Ruhumun Işığını sevgiyle karşılıyorum ve içselleştiriyorum. Şimdi ve her an.
  Anda kalmaya özen göstererek.
  Teşekkür ediyorum 🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.