İç TSSB’niz

Sevgililer,

Geleceğinizin şu son birkaç aydan bile daha kasvetli olacağına dair korkularınıza seslenmenin vakti geldi. Umduklarınızın hiçbirinin olmayacağına dair korkularınız. Çünkü siz çağlardır bu neşe-keyif-coşku dolu yeryüzü planıyla hareket ediyorsunuz. Ama geçmiş yeryüzü hayatlarınız her defasında bir türlü başaramadan sona eriyordu ya da bunu denediğiniz için cezalandırılıyordunuz.

Bunlar sizin ve diğer öncülerin hayatlar boyu yaşadıklarına dair geçmiş anılarınızdır – şimdiye kadar. Çünkü hakikatten de, bu hayat sizlerin çağlar boyu verdiği emeğin doruk noktasıdır.

Son günlerde içinizden yükselen terör (Mor Alev: Büyük korku, yenilgi, yılgınlık) dalgalarının sebebini pek anlayamıyorsunuz. Siyasi, ırkçı, çevreci, dini, cinsiyetçi adaletsizliklerden veya şu anda dünya çapında sergilenen diğer korkulardan kaynaklandığına inanıyorsunuz. Bilgi tabanınızı düşünürsek, öyledir. Oysa, varlığınızın en derinlerindeki kuytularda, hayat üzerine hayat deneyimlemiş olduğunuz görevinizi tamamlayamamış olmaktan veya bunu denemekten dolayı çekilmiş duygusal ya da fiziksel azaptan kaynaklanan terörler barınmaktadır.

Şimdi yüzeye çıkmakta olanlar işte o korkulardır – sizi işlevinizi yerine getirmekten veya neşe-keyif-coşkuya geçmekten alıkoyan korkular. Çünkü içinizde, derinlerde bir yerde, her şeyin şimdi düşünebildiğinizden çok daha hızlı ilerlediğine güvenmiyorsunuz. En sonunda bu dünyadayken neşe-keyif-coşku ve sevgi içinde yaşayabileceğinize itimat etmiyorsunuz. Pek çokları bunun olabileceğine inanmaya başlıyor, ama bu hayatta değil. O neşe-keyif-coşku dolu hayat orada uzakta bir yerlerde bulunmaya devam ediyor, Evrenlerden gelen vaat üzerine vaatlerle.

Bu Evrensel vaatlerle alakalıdır. Ama henüz hatırlayamadığınız, o vaatlerin şimdiye dek, o hayatlarınızda ulaşılamaz bir yeryüzü hedefine odaklanmanızdı. En ufak ödüllere, korku ve soyutlanmaya karşın çağlar boyu bunu yaptınız – hepsi ama hepsi şimdiki neşe-keyif-coşku dolu hayat içindi.

İşte böylece o korkuları bırakmakta zorluklar çekiyorsunuz – bütün bir süreç boyunca iç nefesinizi tutarak, bu ana, bu neşe-keyif-coşku dürtüsüne odaklandığınızda hep gerçekleşmiş olan cezalandırılmayı bekliyorsunuz.

Kaygıyla ürperiyorsunuz, gelecek yüzünden değil, iç benliğinizin geçmiş anıları yüzünden. En sonunda, o derinlerde saklı korkuların yüzeye çıkmasına müsaade ediyorsunuz, çünkü yine içinizde biliyorsunuz ki bu hayat, o vaat edilen neşe-keyif-coşku hayat olacaktır. Siz o korkuları öyle derinlere gömdünüz ki, yoksa yaşam üzerine yaşam yeryüzünde olmaya gönüllü olmaya cesaret edemezdiniz. Şimdi sonun hep ummuş olduğunuz gibi olacağını hissettiğiniz için kendinize o korkulara ulaşma ve temizleme izni veriyorsunuz.

Zor olan şey, o gizli korkuların yerel veya dünya olaylarıyla bağlantılı olduğunu keşfetmenizdir, o olaylar da kendine oranla fazlasıyla büyük tepkilere yol açıyor. Belki nefes almakta, yataktan çıkmakta zorlanıyorsunuz, titriyorsunuz veya bedeniniz bir takım rahatsızlıklarla tepki veriyor. Ancak bir sonraki saatte ya da günde, o korkular neredeyse saçma geliyor, ta ki bir başka odaksız korku dalgası vurana dek.

Uzun, zahmetli beceri geliştirme ve hazırlık tünelinizin sonunda en nihayet ışığı görebiliyorsunuz. Belki de kendinizi, ustalığını mükemmelleştiren bir yıldız atlet olarak gözünüzde canlandırmanız faydalı olabilir. Yıldız atletler süreçlerine yıldız atlet olarak başlamazlar. Başarısızlık ardından başarısızlık deneyimlerler ve bundan dolayı da fiziksel bitkinlik. Bu yaşamınızda yeryüzünün 3D ötesine geçişine yardım ederken uyguladığınız becerilerinizi geliştirme süreciniz de sizin için böyleydi.

Belki, son günlerde dönemsel olarak hissetmiş olduklarınıza veya kısa zaman sonra hissedeceklerinize travma sonrası stres bozukluğu olarak hitap etmeniz en iyisi olacaktır. (TSSB)

Tıpkı bir yıldız atletin bir defa hedeflerine ulaştığında acı ve korkularının dağılması veya kaybolması gibi, bunun da sizin için kısa süreli olduğunu ve dağılıp gideceğini bilmenize izin verin.

Bu hayatta, siz neşe-keyif-coşku, öz-sevgi, huzur ve küresel sevecen etkileşimler deneyimleyeceksiniz. Bu sizin ödülünüz. Bu hayatınız sizin olimpik altın, gümüş ve bronzunuz. Bu hayat en sonunda derinlerde gömülü en gizli TSSB’nizi temizlemenize izin veriyor.

Beklediğiniz hayat budur. Öyle de oldu. Amin. 

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. Şıkır şıkır, sonsuz şükür. Bulutları izledikçe hafifliyor, sabah güneşine baktıkça neşe doluyor, akşam güneşine daldıkça huzura eriyoruz. Rüzgâr ruhumuzun evini, kalbimizi ferahlatıyor, yağmur özrehberimizi, saf zihnimizi tortulardan arındırıyor. Olan izin verdikçe ne de güzel oluyor. Gülümsemeyi yeniden öğreniyoruz, her gün yeniden. 💚🌞🙏🐘💚

  Liked by 4 people

 2. Muhteşem eşzamanlılık biraz önce yolda giderken yaptığım meditasyonda yaptıklarımı sıralamışsın mor alev seni seviyorum bizi seviyorum ve muhteşem bur yaşamın geldiğini görüyorum şükürler olsun öyle de oldu 🙏🙏🙏❤❤❤

  Liked by 3 people

  1. Sanırım geçmişte hapsedildim ve işkenceye uğradım.

   Çünkü barışmak ve birbirimizi anlamaya başlamamız gerekliliği üzerine bir kitap yazdım ve bitirir bitirmez hapse atılıp işkence görmekten korkmaya başladım. Kan tırmalayan bir korku.. Öyle ki sanki herkes yazdıklarımı biliyor ve her an kapı çalıp beni almaya gelecekler!

   Köpeğimi bile gezdirmeye korkuyorum. Bana yakın yürüyen başkalarından bile! Veteriner bile bu kadın deli, dedi içinden.

   Yayınevi bile bulmuşken kitabı bu korkuyla, korktuğumdan dolayı da utanç içinde, gizli dosyalara sakladım.

   Öğleye doğru biri sahil güvenliğin yeni çıkardığı bir yasa ile ilgili yardımımı istedi. Yeni yönetmeliğe uygun olacak şekilde sualtında çalışan yeşil ışıkları araştırmam gerekti.

   Yeşil! Trafikte geç demek ve şifa demek :))

   Sonra denk geldi Felix’in ‘Şimdi eve gidiyorum’ deyip tereddütsüz atladığı videoyu izledim ve ağlamaya başladım. Biraz da kıskandım.

   İçimden kitabımı düşünüyordum, çocuk gibi üzgündüm. Onu yayınlamazsam ruhumun bir parçasının hep eksik kalacağını da biliyordum.

   Bir kaç gündür gelen işaretlere de anlam veremiyordum. Daha doğrusu korku öyle güçlüydü ki konduramıyordum. Koskocaman reklam tabelasında ‘aradığın her şey korkunun öte tarafında’ yazmasına rağmen!

   Açık ve net mesajınız için teşekkür ederim. Küçük bir çocuğu sevindirdiniz, içimdekini.

   Liked by 1 kişi

 3. Canim Mor Alev,

  Cok tesekkur ederim! Su korkularla ilgili gelen kisim ne kadar da dogruydu, bazen sabahlari kaskati kalkiyorum “hayda noldu simdi, ben cok mutluyum aslinda bu ne” Diyorum ve ben uyurken bilincaltimdan tam da burada bahsedildigi gibi yeni dalganin geldigini anliyorum. Yontemim gayet sakin olmak, o enerji beni boguyo ve icinden asla cikamicam gibi geldiginde bile cirpinmiyorum. Onu da kalbimde misafir ediyorum. Bazen aglatiyor, ama bu bi isyan aglamasi olmuyor, cok ferahlatici kabul edici affedici ve saf sevgi enerjisini derinden anlamami saglayan sekilde oluyor. Ve HOP! Saniyeler icinde eski nese dolu, kocaman korkusuz enerjideyim, noldu simdi yahu diyesim geliyo ama bi bakmisim o bile onemsiz olacak kadar an’dayim, az once gogsumu sikistiran enerjiler, korkuyla gelen dusunceler hisler asiri komik ve basit geliyor. Tatli bi aptallik icinde gulerek akisa giriyorum. Ta ki bir sonraki dalgaya kadar. Tatli bi aptal olmayi ben sevdim. Cunku baska turlu olmayacakti :))) sevgilerimle🐥

  Liked by 4 people

  1. Sevgili Sibel, ben de gokyuzune bayiliyorum, icime buyuk bir ferahlik ve nese veriyor. Acik havada olup kafami kaldirdim mi keyfime diyecek yok. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 4. ;))))bazen yaşamadığım aşkın ızdırabını çekiyorum resmen (hahaaa)
  Neyseki sonra “ne sınamaya ne de sınanmaya ihtiyacım yok çok şükür “deyip
  O ayağa kalkış hakikatten de bir yıldız atlet ☝️🌟durumu😅🤗🤗🤗
  Binlerce Şükür 🌞☝️🙏

  Liked by 1 kişi

 5. Haber seyretmiyorum ama olaki gittiğim bir yerde rastgelirse sürekli korku pompaladıklarını görüyorum. Her saniye güvende değilsiniz, daha çok korkun, sinin diye bas bas bağırıyorlar sanki. Büyük resmi görmeye çalışıyorum. Neye varılacak sonunda çok da merak ederek. Çok nadir de olsa korkuya kapılsam diyorum ki eyvallah. Her ne olduysa ve olacaksa bütünün hayrına değil mi zaten!

  Liked by 1 kişi

 6. ❤ 🙂
  Şu an bilmediğim o tutunduğum korkularımı kolaylıkla neşe-keyif-coşku ile bırakıyorum.
  Nameste ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.