Melekler: Öz-Sevginiz Bu Dünyaya Armağandır!

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Siz cesur, sevecen, güzel, ışık dolu varlıklarsınız! Siz, bu mucizevi gelişim ve ilerleme zamanında yeryüzünde bulunmak üzere çok güçlü niyete ve iç arzuya sahip ruhlarsınız.

Bu sabah uyanmayı siz seçtiniz! Yüksek gerçeklik alemlerindeki gezintilerinizden geçiş yapmayı ve her yeni günde yeryüzü boyutunuza tekrar doğmayı siz seçiyorsunuz. İnsanlık tarihinin bu zamanında, bu çetin ama yine de hayranlık uyandırıcı muhteşem uyanış zamanında, muazzam ve muzaffer yeni gerçekliğin hem müjdecisi hem de başlatanı olmak üzere burada olmayı seçtiniz!

Dünyanız şimdi ne kadar kargaşa içinde görünse de, yönünüz hakkında düşünmek, bir envanter çıkarmak ve yepyeni çok daha yüksek bir yol çizmek için tarihin bir noktasında insanlığın durması gerektiğini siz, en derin seviyelerinizde biliyordunuz. “İyi şeyler” için burada “takılmayı”, kalmayı siz istediniz.

Yeryüzü gezegeninizdeki daha büyük sevginin ebeleri olmak istediniz ve hakikatten de öylesiniz!

Biliyoruz, hayat şu anda kolay değil. Pek çoklarınız aşırı derecede hassas. Dünyanın acısına bakıyor ve o acıyı hissediyorsunuz. Öfkeye bakıyor ve öfkeleniyorsunuz. Anda kalmaya çalışıyor ama kitlesel bilinçte gezinip duran sorunun içine çekiliyorsunuz, “Bu ne zaman bitecek?”

Sevgililer, biz kendinize daha farklı bir soru sormanızı rica ediyoruz – kendi hayatınızla, bereketiniz ve neşe-keyif-coşkunuzla çok daha ilişkili bir soru. “Bu, benim için ne zaman bitecek?”

Tam şu anda, burada, sizin için kendinizle olan ilişkinizden daha önemli hiçbir şey olmadığına karar verebilirsiniz. Şu anda kendinize yumuşak ve iyi davranmanızdan, kendinizi kabul etmenizden, şimdi, bulunduğunuz anda kendinizi olduğunuz gibi sevmenizden daha önemli hiçbir şey yok.

Kendinize karşı sevecen ve zarif olmaya devam ederken, kendinizi koşulsuzca, olduğunuz gibi kabul ederken, tem Sevginin Kaynağının size ve sizden dışarıya akışına izin verirsiniz.

Olduğunuz SEVGİYLE birleşik bulunduğunuz bu alanda, kudretli bir Işık gücü haline gelirsiniz!

Dünyanın acısına şahit olurken, ona sevgi yollayabilirsiniz.

Gelişim göstermeyen enerjinin titreşimini hissedebilir ancak sevgi ve ışığa odaklanarak onu çarçabuk çözebilirsiniz.

Öfkeli ruhları öfkelenmeden dinleyebilirsiniz çünkü onların acısı için sadece şefkat hissedebilirsiniz.

İç yönlendirmenizle büyük etkiye sahip hareketlerde bulunabilir veya sessiz sevecen titreşimde oturabilir, ve her iki şekilde de insan ırkının tamamına katkıda bulunduğunuzu bilirsiniz.

Kendi bakış açılarınızı beğenebilir ve diğerlerinin de kendi fikirlerine sahip olmalarına izin verirsiniz, çünkü bilirsiniz, deneyim ve fikir çeşitliliğinizde hepinizin aynı olmasından çok daha güçlüsünüz.

Kendinizle sevgide ve bütünüyle öz-kabuldeyken, size neşe-keyif-coşku veren şeylere odaklanarak korkularınızın çevresinde dans etmeyi bile seçebilirsiniz!

İşte bu, öz-sevginin, öz-kabulün gücüdür! Kendinizi sevmeyi ve kabul etmeyi; kendinize daha zarif, daha yumuşak, daha anlayışlı olmayı öğrendikçe, rahatlayacaksınız. Korkularınızla savaşmak yerine, sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Kendinizi sevginin yumuşak gözlerinden görmek üzere sevgide çalışırken en sonunda bir BİLİŞE kayıvereceksiniz; siz sadece sevgiye layık değilsiniz, siz hakikatte sevgiden yapıldınız! İşte o zaman, aynı hakkı diğerlerine de vereceksiniz. Dünyanızda görmek istediğiniz değişim olacaksınız.

Kendinize “Başkalarının fikir ve yorumlarına bu kadar çok güç vermekle işim bitti. Ben neye inandığımı biliyorum. Nereye yönlendirildiğimi biliyorum. Herhangi bir anda en yüksek şekilde nasıl neşe-keyif-coşku hissedeceğimi biliyorum. Ellerimi yıkayacağım, güvende hissetmek için ne yapmam gerekiyorsa yapacağım ve hayatımdaki tüm iyi şeylere odaklanacağım. Şimdi titreşimsel oyumu veriyorum daha sonra da fiziksel oyumu veririm. Ben, Yaratan vergisi bolluğumla aynı titreşimde olmak için ortada şükredilecek ne varsa onlara odaklanıyorum. Ben kendi varlığımın çeşitli yönleriyle uyum içinde olacağım ve böylece yaşamın çeşitliliği ile uyum içinde olabilirim!” demenin vakti geldi.

Bu, iç iştir. Dışarıda ise öz-sevgi ve öz-kabul her biriniz için farklı görünebilir.

Örneğin, diyelim ki virüsten korkuyorsunuz. Kendinizi korkmamaya zorlayamazsınız. Bundan dolayı, sizi daha iyi hissettirecek ve korkularınızı tetiklemekten alıkoyacak şekillerde kendinizi yumuşatın. Sevdiğiniz bir şeye odaklanmak çok daha iyidir ve o sevgi alanında korkularınız aşamalı olarak çözülüp yok olacaktır. Kendinize yumuşak, sevecen ve kabullenici olun. Korkmuş bir çocuğu acımasızca zorlayarak ödünü patlatan bir şey yaptırmazsınız. Onu yavaşça ve kibarca daha güvende hissettirirsiniz, ağır ağır ama kesinlikle kendi rahatlık alanlarının dışına çıkmaya itiraz etmemeye başlarlar.

Yani eğer korkuyorsanız, inzivaya çekilin, maskeyi takın, dezenfekte edin, kendinize bakın fakat korku uyandıran şeyleri de saplantı haline getirmeyin. Onun yerine size neşe-keyif-coşku veren ve kontrolünüzde olan şeylere odaklanın. Evinizin keyfini çıkarın. Telefon veya bilgisayarla arkadaşlarınızın keyfini çıkarın. Online öğrenmenin keyfini çıkarın. Yaratıcı olmanın keyfini çıkarın. Şekerleme yapmanın, yürüyüşün, meditasyonun keyfini çıkarın. Ama en çok kendinizle daha zarif bir ilişki geliştirmenin keyfini çıkarın.

Sizin için en doğru olan şeyi tam şu anda siz biliyorsunuz.

Bazılarınızın ise hiç korkusu yok. Yasalara uyun çünkü bulunduğunuz yerde yaşamayı seçmenizin sebebi ruhunuza hizmet eden derslerin orada olmasıdır. Diğerlerine karşı duyarlı ve kibar olun. Hala daha korkuları olanları sizin gibi düşünmeye ve inanmaya zorlamayın. Bu sadece gerginliğe sebep olacak ve daha da fazla ayrılığa sebep olacaktır. “Haklı” olduğunu üstelemek yerine sevecen olmak çok daha iyidir.

Sizin için en doğru olan şeyi tam şu anda siz biliyorsunuz.

Yaşayın ve yaşama hakkı tanıyın sevgililer. Bundan esenlikle geçmenin tek bir “doğru yolu” yok, size en rahat geleni seçmenizin ve korkularınızı elemenizin veya korkulardan kaçınmanızın dışında tabii.

Seçmiş olduğunuz, kendinizi içinde bulduğunuz şartlar ne olursa olsun, çevrenizdeki diğerleri ne yaparsa yapsın, kendinize mutlu olma izni verin. Bir şeyler arzuladığınız gibi görünmediğinde mutsuz olmanız öğretildi. Ama çocuklar olarak, nerde olursanız olun mutluluğu bulmaya tasarlanmış bir halde gelmiştiniz. Şu anda iyi hissedecek ne var? Şu anda ne bolluk içinde? Kişisel dünyanızda iyi olan ne var? İşte bu sorular sıklıkla sorulmalıdır.

Sevgililer, biliyoruz, yardım etmek ve dünyayı şifalandırmak istiyorsunuz ancak ilk olarak kendinizi severek ve kabul ederek başlamalısınız. Korku, öfke ve ayrılık titreşimlerini güçlendirmeyi bıraktığınızda, huzur, rahatlık, uyum ve birlik deneyimleyeceksiniz.

Biliyoruz, dış değişim istiyorsunuz. Dış değişimin tek yolu, her defasında, her dakikada, her seçimde, bir ruhla gelmesidir.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

5 comments

 1. Yeni karşı komşumuz taşındı ve kendinisi test yaptırmış ve pozitif çıkmış. Bu haberi duyduktan sonra resmen uyuyamadım. İnsan bu kadar yakınına gelmesinden gerçekten çok korkuyor. İnsanlara ve tanrıya sinirlendim sonra. Neden biz, neden kapımıza kadar gönderildi tehlike ? Sonra da durdum düşündüm kimsede olmak istemezdi böyle bi durumda. Suçlu arayarak hiçbişey çözülmüyor sonuçta. İyi şeylere odaklanıyorum ve onlarada iyileşme enerjisi gönderiyorum. Umarım hep birlikte sağlıcakla ve sevgiyle atlatırız bu dönemi ✨🙏🏻💕

  Liked by 1 kişi

 2. “Şu anda kendimize yumuşak ve iyi davranmamızın, kendimizi kabul etmemizin” nasıl hem dünyayı bile değiştirecek güçte olmasını hem anlayamıyorum hem de bu kadar basit mi diye de inanılmaz mutlu oluyorum….aslında oyun gibi…deliriyor muyum diyorum….belirsizliğe alışmak gerçekten tekamül etmek ve teslimiyet içinde olmak gibi geliyor bir de bana..yarım kalsın herşey napıyım ne olacak ki? Paradigma değişimi niye korkutuyor ki beni…5D boyutta bu korkuların hiçbirinin var olmadığını hissediyorum 3D korkuları artık İS-TE-Mİ-YO-RUM…bunları kendime yazıyorum..sesli düşünüyorum..Mor Alev her kimsen senden gelecek mesajları hergün bekliyorum….3.trimester nasıl olacak diye de çok merak ediyorum…biz doğum hazırlıklarımızı nasıl yapmalıyız? Çok abartıp bebeğin odasını süslerini çikolatalarını belki sonradan çok para verip pişman olacağımız bebek hediyelerini hazırlayalım mı? Yoksa sadece yeni doğan bu mucizemize kucak mı açalım…sustum..kendimi sevmeye çalışacağım bugün 🙂

  Liked by 2 people

 3. Yine muhteşem bir akış ve çöle düşen su damlaları gibi ihtiyacımız olan ne varsa bu mesajda..
  Teşekkürler Mor Alev,Ann,Meleklerimiz ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.