Yaratıyorsunuz

IMG_0561

 

Her biriniz gerçekliğinizi hayal bile edemeyeceğiniz hallerde şekillendiren deneyimler yaşadınız…. özellikle de son zamanlarda. Bir başka yer/zamanda olmuş olan bir ana veya hiç deneyimlememiş olduğunuz bir şeye özlem duyabilirsiniz.

Evren size hatırlatmak istiyor ki, sürekli olarak yaratım sürecindesiniz ve seçtiğiniz herhangi bir durumu yaratabilirsiniz. Düşünceleriniz, sözcükleriniz ve davranışlarınız o durumun size sunulma halini etkiler.

Evet, insani anlarınız olacaktır mutlaka fakat yaşamakta büyük bir neşe-keyif-coşku da var!

Olumluyu kucaklayın ve bilin, yolun her adımında destekleniyorsunuz – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Artık gözümüze sokuyor, pankart açıyor, helooo diye bağırıyor ama nasıl yerleşik bir benlik bilinciyse silkele titret bitmiyor derken, bitiyor galiba? 🙂

  Liked by 4 people

 2. Çağların hatırlatması..Nasıl da zarafetle ve sabırla nadide bir bitkiyi sular gibi .. Uçurumun tepesindeyiz ama manzara muazzam güzellikte..
  Teşekkürler sevgiler Yaratan,Mor Alev,Jennifer ❤

  Liked by 5 people

 3. ❤ 🙂
  Zerafetle desteklenmeyi kabul ediyorum, zerafetle neşe ile keyifle kendimi destekliyorum

  Liked by 2 people

 4. “Sakin ol 🙏 işte bu Her şey yolunda sevgili ” elimi kalbime koyup söylüyorum ve mucize gibi bi his beni rahatlatıyor gülümsüyorum 🙏🙏😘😘

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.