Sınırsız Gerçekliğinizi Yaratın

Olga Kim Art

Sevgililer,

Hayatın kendisi bir andan diğerine sürekli olarak gelişen değişim olduğu sürece, yeryüzünde ayakları yere basan, sağlam varlığınızı kaybediyormuşsunuz gibi gelebilir. Yeryüzü girişimlerinizde  işlevlerinizi yüksek seviyede yerine getirebilmek için o katı temele ihtiyacınız olduğuna inanıyorsanız eğer, bu sizi kaygılandırabilir.

Bu artık size küçük gelen bir inanç sistemidir, kabul etmeniz ne kadar zor olursa olsun. Aslında, hayatın hızla değişen perspektifiyle uyum içinde faaliyetlerinizi yerine getirebilmek için kendinizi bütünüyle kalbinize demirlemeyi, kalp zemininizde “topraklanmayı” öğreniyorsunuz.

Bir “bulunduğunuz an farkındalığı” yaratıyorsunuz, tamamen bedende hissederek ve sevgide merkezlenmiş halde. Kaynağınız bu alan olduğu zaman, hüküm süren rüzgarlar sizi kalbinizdeki kutsal yerden alıkoyamaz, dikkatinizi dağıtamaz. Ve bu beceri sizi çok yeni şekillerde özgürleştirir.

Herhangi bir şey planlamak çok daha zorlu hale geldi ama buna rağmen niyetleriniz de şimdiye kadar olduğundan çok daha güçlü ve sağlam. Fiziksel olarak hareket etmeseniz bile, bir momentum algısına sahip olabilirsiniz. Bu “Tüm Yaratılışın Nehrinin” iyicil akışıdır. O içinizde aktif ve yaptığınız her şeye Işık kıvılcımları ekliyor.

Işık, şu anda hayatlarınız hakkındaki en coşkun, en neşeli şey – eski hayatınızın sıkıcılığı veya durağanlığının verdiği ilhamla oluşan değişimle parlıyor, size çok yeni şekillerde hizmet ediyor. İhtiyacınız olan tek şey, sürece teslim olmanızdır. Bu sürecin kendisi, elde edeceğiniz sonuçtan bile daha büyük bir değer taşıyacaktır. Çünkü hayatın genel olarak işleyiş halinin değişimine de hazır olmanızı sağlayacaktır.

Bu yeni bir gün, yeni bir zaman, yepyeni bir gerçekliğin yeni doğuşu. Bu da hayal gücünüzü geliştirme becerinizi en önemli araçlarınızdan biri haline getiriyor. Yüksek düşünme kabiliyetinizi engelleyecek hiçbir şey yok, kendi kendinize koyduğunuz sınırlamaların dışında. En hayrete şayan fırsatlarınızı destekleyen bir gelecek yaratırken kendinizi özgür bırakın. Eski kalıplarınız ve inançlarınızın ötesine geliştiğinizde, nasıl hissedeceğinizi ve zincirlerinden kurtulmuş özgürlüğünüzü  düşünün.

Bilim, metafiziğe yetişmeye başladı ve beyninizin hayal gücünüzle, gerçekliğiniz arasında hiçbir fark göremediğini keşfetti. Bu da size gelişmek ve hayatınızı harikulade şekillerde destekleyecek yeni bir dünya yaratmak üzere tam yetki veriyor.

Kendinize de, Yaratıcı Çözümlerin sunulduğuna da inanın. Hayat değişirken ve siz de Hayatın Yaratıcı Akışına adım  atarken, mucizeler bile normal hale gelecektir. Ve öyle de oldu.

Baş Melek Gabriel (Cebrail) için Shanta Gabriel

30 Temmuz 2020 (shantagabriel.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. O kadar gerçek ve hoş ki her yazılan. Ben bu bilgiyi anlamaya ilk önce sınırlarımı bilerek başladım. Bir insanı çok seviyordum ve mutluluğumun ancak onunda beni sevmesiyle gelebileceğine inanıyordum. Onun özgür iradesine karşı olacak birsürü şey denedim. Sonra acı bi şekilde uyandım. Kimseyi değiştirme yetkimiz yok. Kimsenin de bizde olmadığı gibi. Gerçek sevgiyi gördüm. ‘Sınır’sız istedim sevgiyi tanrımdan. O kadar değişik çeşitlerde ve insanlarda gördüm ki. Size de yoldaşınızdan minik bir tavsiye, lütfen hayallerinize ‘sınır’ koymayın. İnsan, mekan, zaman sınırı koymayın. İsteyin, geleceğini bilip tanrıya güvenin ve hayalleriniz ötesinde bi güzellikte çıkıp gelsinler. Hepinize bolca ışık ve sevgiyle ✨🙏🏻💕

  Liked by 5 people

  1. Şu an bu konu ile ilgili problemler yaşıyorum . Sürekli o insanı düşünüyorum takıntıya dönüştü sanırım . Yorgunum ve kafam karışık bu yüzden. Bu kadar meşgul olmam zaten yeterince önemli bir emek.

   Beğen

 2. Yüreklendirici mesajlar yağmur gibi yağıyor üstümüze..Sanki tüm evren rehberlerimiz melekler Yaratıcı bizim iyi hissetmemiz için yoğun bir şekilde güç birliği yapıyorlar..Hepimiz bu yağmurdan nasibimizi alalım..Destek o kadar net ki artık mucizelere inanmamak olanaksız..Sevgilerimle güzelliklerde buluşalım dileklerimle ❤

  Liked by 5 people

Yorumlar kapatıldı.