Melekler: Vazgeçmeyin

B11490DE-50F2-4942-A0DC-E36F81E05272Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Moralinizi yüksek tutun! Dünyanızı çok daha iyi, zarif, adil ve sıkı ilişkileri olan bir gerçekliğe doğuruyorsunuz. Kendinizi çok daha özgün, ilahi ilham almış bir gerçekliğe doğuruyorsunuz. Hepiniz kendini bildirmek için doğru hazırlanmış zamanı bekleyen yeni bir bilincin ebelerisiniz… önce kalplerinizde sonra da dünyada.

Pek çoklarınız yaşamlar boyu insan tarihindeki bu zaman için çalıştınız. Pek çoklarınız durumlara derin anlayışınızı getirebilmek için güncel anlaşmazlıkların tüm taraflarını oynadınız. Pek çoklarınız olduğunuz yerde bulunabilmek için yaşadınız ve öldünüz – burada, şimdi, bugün, hepinizin içinde yaşayan canı ve ışığı ispat etmek için. Sizler uyanışın öncülerisiniz. Gereğinden çok uzun süre karanlığa, cehalete, ayrılığa, nefrete katlanmak zorunda kalan bir dünyada sizler ışıklarsınız ve ışığınız söndürülmeyecek.

Şimdi vazgeçmeyin. Yaratan tarafından verilmiş sevme hakkınızdan, kalp ve ruhunuzu paylaşma arzunuzdan şimdi feragat etmeyin. Diğerleri sevginizi tanıyamadığında ürkerek geri çekilmeyin. Başkaları tahrik ettiğinde siz de kavgaya katılmayın.  Eski korku temelli hayatta kalma paradigmalarına geri dönme dürtünüze direnin ve onun yerine nefes alın, bütün bir yaşamı içinize soluyun. Kalbinize doğru nefes alın ve onun atışlarını hissedin. Bedeninize soluyun ve ona hayat verin. Acılı duygularınıza nefes alın ve onları derinden hissedin. Nefes alın ve bilin, tüm titreşimleri, tüm bakış açılarını, tüm insanları, tüm ırkları, tüm renkleri, tüm inançları – hayatın tüm enerjilerini içinize alıyorsunuz.

Bundan sonra ne olur? Hayatın ta kendisine ait titreşimler içinizde birbiriyle karışır. Kalbinizden kan dolaşımınızla bedeninizin her hücresine ulaşır. Hücreleriniz, ruhunuz tarafından bilgilendirilmiş halde, olmayı setiğiniz SİZ olabilmenize yardımcı olacak titreşimleri alır ve sonra da olduğunuz özel sevgi ifadesini soluğunuzla verirsiniz. Siz, sevgililer, nefesinizle, İlahi olanı içinize alıyorsunuz! Hayatın tamamını içinize çekip, kendi sevgi imzanızı dışarıya sunuyorsunuz.

Soluğunuzla nefret verebilirsiniz. Önyargı verebilirsiniz. Gerçekte olduğunuz varlığı temsil etmeyen titreşimler verebilirsiniz. Eğer sevecen olmayan titreşimler yayıyorsanız, sevecen olmayan titreşimleri nefesinizle veriyorsanız, o zaman sevgililer, aynısını diğerlerinde de göreceksiniz. Eğer nefrete düşerseniz, sevgi size açık olduğu halde, nefreti göreceksiniz. Yargıya düşerseniz, her yerde açık zihinli bireyler olduğu halde yargılayacak şeyler göreceksiniz. Eğer umutsuzluk ve çaresizlik verirseniz, umutsuz ve çaresizleri de çok kolay göreceksiniz. Bundan dolayı, nefesinizi verin ve tüm varlıklar için sevgi yayın. O zaman, sevgililer, en doğal halinizle bu dünyada daha fazla sevgiye çekileceksiniz. Sevgiye şahit olurken, onu güçlendirirsiniz.

Çünkü doğrusu şu ki, sevgi yükseliyor. Sevgi acıları ve karanlığı gizlendiği yerden açığa çıkarıyor. Tam şu anda arıtılmakta olan çamuru görüyorsunuz- acıları, öfkeleri, hala kırıklıklarını, utancı, gaddarlığı, hepsini… ve hal böyleyken, bunun arkasında, bunun altında, Sevgi, sadece Sevgi var. İnsanlık kolektif olarak, özgür iradesiyle ve bir araya gelme arzusuyla, İlahi olana içten yükselme ve sevgiden az olan her şeyi temizleme iznini verdi.

Bundan dolayı kendinize kibar davranın sevgililer, mümkünse yumuşak olun. İçinizden yükselen hislere sevecen ve kabullenici olun. Sevecenden daha az hissettiğinizde bile kendinize iyi davranın, çünkü sevgi her zaman ve sonsuza dek önce kendinde başlar. Sadece içinizdeki her şeyi kabul ettiğinizde, sevginiz düzenli bir şekilde döne döne yükselir ve dışarıya gittikçe büyüyen daireler şeklinde ailenize, dostlarınıza, toplumunuza ve dünyanıza yayılabilir.

Vazgeçmeyin. Umutsuzluğa teslim olmayın. Doğum pasaklı bir iştir.  Çoğu anne doğum sancılarının tam ortasında “ben bunu yapamayacağım!” demiştir. Ama yapabilirler ve yaparlar da. Çünkü yeni hayatı ittirme güçleri, evrenlerin kaynağı olan Tek Hayat, Tek Sevgidir, BİRdir. Nasıl devam edeceğinizi bilmediğinizde, Kaynağınız bilir. İçinizden İlahi Sevginin yükselmesini isteyin. İlahi Sevginin kalbinizi doldurmasına, acılarınızı şifalandırmasına dua edin, böylece en sonunda özgür olabilirsiniz.

İlahi olanda dinlenin sevgili ruhlar. Oturun. Nefes. Nefes. Nefes… Ve geleni kabul edin.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

18 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Bu güzel mesaj icin tesekkürler.

  Yaklasik 1 haftadir boyut degistirdigini sandigim konularla ilgili derin bir keder icindeydim ve artik daha fazla bu sekilde devam edemeyecegim diye düsünürken ic sesim bu dogum sancisi demisti. Hani tam dogum cok yakinken, acilma 8-9cm iken insan diyor ya dayanamiyorum, yapamayacagim tam olarak o noktada oldugumun bilgisini aldim.
  Ve simdi cok daha genis perspektif icin melekler de ayni mesaji vermis.

  Nasil güzel.
  Nasil yüce.
  Nasil ılık bir sevgi ve his.

  Sükürler olsun.

  Sevgiyle

  Liked by 5 people

 2. Merhaba Sevgili Mor Alev,
  Bu mesaj öyle bir zamanda geldi ki,son dönemde yaşananlardan dolayı dün gece kendimi çok huzursuz rahatsız hissetmiştim ve üzerimde derin bir umutsuzluk vardı. Bu sabah mesajı okuyunca bir rahatlayıp kendimi iyi huzurlu hissettim.
  Zamanlama ve içerik o kadar yerinde olabilir.
  Şükürler olsun…
  Sevgiyle ve sağlıkla…

  Liked by 2 people

 3. Yaşam gücümüzü zayıflamış hissederken tam da zamanında gelen yüreğimize su serpen mesajlara paha biçilmez..Nur olun ❤

  Liked by 3 people

 4. Nasıl da nefes gibi insanın yaşam sevincini artıran, yaşamını güzelleştiren bir yazı teşekkürler mor alev varlığına şükürler olsun .<3 Tüm insanların özündeki sevgiyi bulabilmeleri deliğiyle ❤ Ve öyle de oldu çok şükür ❤

  Liked by 2 people

 5. Sevgili Mor Alev,

  Blogu cok yogun bir arinma,bir cikis sonrasinda actim.az kalsin vazgececegim bir andi, cok uzun zamandir boyle bir sinira gelmemistim(bir yandan ne mutlu bana dedim,ama o sirada cok zorlayiciydi). Basligi gorup ilk cumleleri okuyunca gozyaslarimi tutamadim. Cok ama cok guzel bir mesaj,Meleklerin yogun enerjisini her bir cumlede hissettim bir yandan.

  Her zaman biliyorum ki hicbir cabam/cabamiz bosa degil. Ben Ilahi olanin titresiminden tum dunyaya isik sacmaya niyetliyim,Yeshua’nin bahsettigi gibi ic cocugumu da hangi sart altinda olursa olsun sahiplenecek,dinleyecek,sabirla sevgimi ona yoneltecegim. Geri kalan tum suphenin,karanligin,korkunun,hevessizligin yok olup gidecegini biliyorum cunku sadece iluzyonlar. Hayatlarimizi iluzyonlarin yonetimine birakmamayi cok iyi ogreniyoruz. Cok tesekkur ederim,varligina,kanalimiza,Meleklere ve elbette bloga. Iyi ki varsin.

  Liked by 5 people

 6. ❤”İnsanlık kolektif olarak, özgür iradesiyle ve bir araya gelme arzusuyla, İlahi olana içten yükselme ve sevgiden az olan her şeyi temizleme iznini verdi.” ❤

  Liked by 3 people

 7. İlk defa bir yazınızı okurken ağladım. Gerçekten öyle… Nefes, nefes, nefes. Kendime diyorum ki bugünlerde; sakin ol… Bunlar açığa çıkmak zorunda. Sonra olamadığımı farkediyorum ve o zamanda diyorum ki – Peki, böyle hissetmeni anlıyorum. Sessizce bekliyorum. Kendini ifade ettiğinde geçiyor. Anlayış gösteriyorum her bir öfkeme, gerilimime. Çünkü küçük benliğim paniğe kapılıyor zaman zaman biliyorum. Çaresiz olduğunu sandığı konular var halbuki bunlar bir düşünceden ibaret sadece. Başka türlü düşündüğümde başka türlü hissettiğim bir anı hatırlatıyorum. Küçük bir çocuğa şefkat gösterir gibi “Nefes al, bak şimdiye dön, hadi biraz bahçeye çıkalım toprağa basalım diyorum. Meditasyon yapıyorum hergün. Hepimiz aynı noktadayız sanırım, galiba ben yapamayacağım dediğimiz yerde. Halbuki birşey yapmamıza da gerek yok, ilahi olan herşeyi hallediyor zaten, direnmemek yeter. Meleklerin dediği gibi Nefes al ve geleni kabul et, yeter❤️

  Liked by 4 people

 8. Gunlerdir “golgeler” ustune calismalar yapiyordum, hatta bas ucuma “I’d rather be whole than good.” cumlesini koydum. Icimde kendi golgelerimle butunlesirken bir soru cikti cikti indi, sezgisel olarak kavradigim ama kelimelere dokemedigim bir alan, sizlere sormak isterim Mor Alev ve Mor Alev dostlari, bakis aciniz cok kiymetli.

  Herbirimiz kendi hayallerimize cekilerek, ilham alanlarimizda kendimizle butunlesirken, burada sinir ne olacak? Mesela hayali ormanin ortasina dev binalar yapmak isteyen bir tasarimci, dogayi katlederek hayvanlari istismar ederek spor yaptigini dusunen bir avci, kucuk cocuklara cinsel egilim hisseden bir adam… Burada harmony nasil gerceklesecek? Bazilarinin zaten sevgi eksikliginden kaynaklanan egilim oldugunu soyleyebiliriz, yani sevgi ve butunlesme oldukca o enerjilerin cozulup uyumun dogal olarak gelecegini, ote yandan yaraticilik dedigimiz sey cok ucsuz bucaksiz, bangir bangir bir muzik tutkunu ile dingin bir yazarin ayni sahilde hayallerini yaratima soktuklarini dusunmek beni gulumsetiyor:) Kaynagi sinirli dusunen beynimin oyunlari bu sorular ama dedigim gibi sizlerin ic sorularinizi ve yanitlarinizi merak ediyorum. Mor Alevin yazilari kadar yorumlardan da ilham aliyorum.

  Tesekkurler,
  Sevgiler

  Liked by 2 people

  1. Bilge merhaba haddim olmayarak kendimce nacizane cevabım; sanırım sadece kendine ve kendi hayallerine sahip çık ve onlara odaklan demek olurdu.. bir keresinde bende bu tarz sorgulamalarımı enerji çalışmaları yapan ablamla sohbet ederken “hep farkındalığı olan çabalıyor hep idrak eden ayna tutup gölgelerini farketmeye çalışıyor bazen diorum ki peki ya karşı taraf? Peki ya o / öteki?”Diye sormuştum o da bana şöyle dedi “şifa da O yoktur sen sadece kendinden sorumlusun sen kendi çabana kendi hayaline anda yaşadığına bak gerisi Allah’ın işi.. sen doğruda oldukça ışığın ona ondan ötekine ve diğerine derken zaten yayılacak sorgulama, yargılama bırak… demişti.. şimdi aklıma o sohbet ve bu cebaplar geldi belki daha doğrusunu benim yanılgım varsa moralev ve diğer arkadaşlarımız anlatır. Çok haklı sorgulamalar umarım doğrudaysam faydalı gelirim çok teşekkürler🙏🏽💗

   Liked by 3 people

   1. Cok tesekkur ederim, ben de digerlerine kaydikca aslinda digerleri yok, Birlik ve yansimalar var diye hissediyorum, o zaman da acaba yaratimi kisitlamak, kotu diye bastirmak mi gibi sorular sorular… 🙂

    Liked by 1 kişi

  2. Sevgili Bilge,zaman zaman benim de aklima dusen sorulardi bunlar. Ben soyle birakmistim bunlari bi kenara: pek cok kanallikta gelecegin nasil olacagini tahmin edemeyecegimiz(zihinle cozemeyecegimiz) zaten aktarilmisti.bu sorularin bildigimiz bir yaniti olsaydi zaten cozmus olurdu insanlik su gune kadar. Bireysel olarak benim yaptigim sey “her zaman,her yerde,her an cozumun parcasi olmak”. Cozumun parcasi olmak konusunu iyiden iyiye fark etmeliyiz. Eski enerjiye dair her seyin ya zorunlu yada istekli bir donusumle yok olacagi kesin.

   Ben de ornegin acliktan olen insanlarin hala var olmasina,insanlarin depresyon sebebiyle intihar karari verecek kadar suruklenmelerine bakinca mideme yumruk yemis gibi oluyorum. Fakat sormak,dusunmek yerine,tek 1 çimeni dahi incitmeyip her zaman sevgi dolu bir yanit secerek devam ediyorum. Cunku bu insanlara aglayarak,kahrolarak el uzatamam. Onlara sevgi, yardim ve enerjimi sunabilirim. Bunun icin enerji alanimi genisletmek uzere her an calisiyorum. Tek 1 cocugun bile ac uyumayacagi bir dunya, her insanin en azindan 5 dk.lik meditasyonu ve self healing’i tanidigi bir dunya benim hayalim.

   Orneklerinde bahsettigin bilincsizlik yerini bilince birakicak. Her insan toplumda uyum ve saygiyi deneyimleyecek. bunun icin kurallara,duzenlemelere ASLA ihtiyacimiz yok. Eger Bir oldugumuzu bilirlerse,bunu deneyimlerlerse zaten sevgiden hareket edecekler. Sorun kendilerini ayrikliga/egoya hapsolmus sekilden ibaret sanmalari. Ornegin kimseye “kendi gozunu/kulagini cimdikleme,ellerini yaralama,rahatsiz etme” demiyoruz,eger her birey birbirini boyle kendinden parca gorurse,tipki elleri gibi, o zaman digerini yaralamamasi icin ne kanuna,ne kitaba,ne kurallara ihtiyacimiz kalacak. Bir ve ozgurce yasam surecegiz gezegenimizde. Simdilik buna katki yapmak hepimizin gonullulugu. Sevgilerimle.

   Liked by 1 kişi

  3. Selam Bilge. Bebeğiniz doğdu mu? Hayırlı güzel bütün bir insan olsun dilerim. Maşallah.

   “Hepimizi Seviyorum” la başlamıştım yıllar önce bloğa. Çok şükür hayata da. Teklik=Bütünlük=Sevgi. Yani buradan cevabım sınır yok, hariç yok: BİRleşiyorum Bütünüm.

   Enerji merkezleri 😁 açısından cevaplarsam; sağlıklı rahat temiz bir enerji bedeni ve akışı için bana gelen bu yeryüzü enerjisiyle, bu konuyla savaşamam. Bu konudan kaçamam. Savaşırsam ya da görmezden gelirsem her iki şekilde de kapamış ya da tıkamış olurum akışı. O zaman içe dönerim: içeride ne varsa dışarıda da onu görürüm. Bendeki talancıya istismarcıya avcıya acıya bakarım. Onu yani kendimi bağışlarım, kabul ederim: BİRleşiyorum Bütünüm.

   Bireysel olarak cevaplarsam: Her binanın arasına meyve sebze ağaç çiçek ekebilmeyi, alanıma giren girmeyen her çocuğa her hayvana sevgi sunabilmeyi koruma sunabilmeyi hizmet edebilmeyi, edenlere destek verebilmeyi hayal ederim. Ve en azından asgari düzeyde gerçekleştiririm: BİRleşiyorum Bütünüm.

   Toplumsal olarak, eğitimin hukukun peşindeyim, elimden geleni yapıyorum: BİRleşiyorum Bütünüm.

   Spiritual dersen, yeni dünyaya geçtik, geçiyoruz diyoruz. Bu da en basit ve işlevsel ifadeyle; yaşı cinsiyeti türü hangi boyutta olduğu farketmeksizin dünya üzerindeki bütün varlıklara uyumlu sistemler kurmak demek: BİRleşiyorum Bütünüm.

   Ozz ve Meleklerile’ye katılıyorum. Sorunun değil çözümün parçası olurum. Ancak dünyanın bütün sorunlarını çözemem. Algılarımı muhakememi aşar. Beni aşar. Bizi aşar.

   Duygusal olarak; otuz küsür yıllık canım bir kızarkadaşım var. Bölge hakimi. Yani 1 Büyükşehiri de içine alan 5-6 ildeki 30 civarı suça bakıyor. Bazen enerji alanımıza giriyor geçmiş bir dava. Ben olayın ilk cümlesinde ağlamaya başlıyorum. Dayanamıyorum. Aklıma her gelişinde de hıçkıra hıçkıra ağlarım. O yüzden bu konulara sorulara hiç yorum yapamam cevap yazamam. Söz biter.

   Bugün ilk defa yazdım, niyetlendiğim temiz enerji bedeni için.

   Cümleye gelince bütün olmayı ve o bütün içinde bir alanda iyi insan olmayı istiyorum.

   Nerede kim varsa hepimize, bende olduğunca ışık ve sevgi sunuyorum. Hepimizi seviyorum.

   Teşekkürler Canım Bilge.

   Liked by 1 kişi

   1. Cok cok tesekkur ederim Dostlar!
    Sevgili Gulden,
    Evet bebis geldi, hemde Amerika’da bulundugumuz ilde Covid kisitlamlarinin ilk basladigi gun geldi. Cok degisik deneyimlerden gectik.
    Guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim, unarim tuuuuuuuum cocuklar isil isil sevgiyle ve BUTUN olarak deneyimlesinler yasami.

    Yanitlariniz icin bir kez daha tesekkur ederim!

    Sevgiler

    Liked by 1 kişi

    1. Tebrikler Bilge! Sevgilerimizi ve neşe-keyif-coşku dileklerimizi yolluyorum. Bütün bir blog ailesi ve Bilge Baykuşlar için konuştum ama sanırım kimsenin itirazı olmaz! ❤️

     Beğen

 9. Sevgili Mor Alev teşekkürler.Kendimi dostların arasında sevgiyle sarmalanmış gibi hissediyorum. Herşey yolunda.Sevginin olduğu yerde huzur, ahenk ve sevinç yüreğimi kaplıyor. Ne güzel bir çalışmanın içindesiniz ve biz de sizinleyiz. Teşekkür ediyorum 🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.