Aydınlanma

 

9DEF9A82-2B79-4676-9351-C4909F74E2BC

Aydınlanma biraz da ilk defa kanatlar olmadan uçmaya benzer.

Elbette, çok büyük coşku, mutluluk ve neredeyse kelimelere dökülemeyen, mest edici bir özgürlük hissi.

Ama aynı zamanda, şimdi gördüğünüzün yaptıklarınızın kaçınılmaz sonucu olduğuna dair inceden bir şok da var. Bunu daha önce nasıl da böyle berrakça görmediğinize hayretiniz, kabullenmenizle birleşir. Ve hepsinin önceden söz verdiğiniz bir anlaşmanın parçası olduğuna dair belli belirsiz bir tanıma hissi.

Bütün bunların ardından kendinize geldiğinizde ve nihayet aşağıya şöyle bir bakmayı hatırladığınızda, uzun zamandır yuva dediğiniz o minik mücevheri görünce bir sarsıntıyla çarpılırsınız. Orada öyle büyülü bir şekilde ve hiç çaba harcamadan asılı durduğunu, uzayda yüzdüğünü görürken ilk defa anlarsınız, gerçekte orada bile uçuyordunuz.

Süzülerek yükseklere

Evren

tut.com’a çok teşekkürler.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

  1. Gerçekten buraya gelmiş olmamızın şaşkınlığı ve yanında getirdiği huzur 🙏🏻 Kavuşmak çok güzel şey, hele de insanın kendisiyle kavuşmasının tarifi yok. Sizlerle de iyi ki birbirimizi bulabildik, her gün daha fazla minnet doluyum bize.

    Liked by 2 people

  2. pegasus ile karşılaşmak da mümkün yazıya ek olarak 🦋💙💃🏽 ışık ve sevgi sizinle olsun 💙

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.