Kutsal

 

4abaa16b0191bddeadb8285b70a67e2f

Şu anda ayaklarınızın bastığı yer kutsanmıştır,  herhangi bir anda ruhunuzun özlem duyduğu herhangi bir yönü seçebilirsiniz. Ve gittiğiniz neresi olursa olsun, mukaddestir. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

  1. Bir önceki mesajdaki Arzum bir sonraki mesajla harekete geçmiş. Daha şimdi farkına vardım.

   Ayaklarımızı bastığımız basacağımız her yer kutsal, kutsanmış. Bizim için, ayaklarımız için, oradan uzanılan kök çakra için, kök çakradan izin vereceğimiz yeryüzünden gelen enerji akışı için, O ışığın o sevginin tüm enerji merkezlerinden geçebilmesi için, ışıkla kutsanmış, hepsi ve hepimiz için. Teklik için. Bütünlük için. Bu nasıl güzel bir hizmet fırsatı ve nasıl güzel bir görevdir. Benim için, evim için(Dünya), evrenler için. Büyük sevinç ve büyük onur duydum yaşamaktan.

   Hep iletişimdeyim Mor Alev ama bazen değişik anlıyorum. Bazen geç. Kusura bakma. Pazar olmasına rağmen yayınladın. Çok teşekkür ederim Mor Alev, Yaratan, ve Hepimiz. Sevgiyle. Çok şükür.

   Liked by 1 kişi

 1. Yüce Yaratan sana şükürler olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💜💜💜 Teşekkürler Mor Alev 💜💜💜

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.