Kendi Jeneratörünüz

emotional-intelligence

 

Eğer çoktan başlamadıysanız, düşünceleriniz, hisleriniz ve davranışlarınızın sorumluluğunu alma zamanınız geldi. Kimse sizi iyi, kötü, öfkeli veya incinmiş hissettiremez, siz seçmediğiniz sürece. Evet, başkalarının davranışları duygusal tepkiye sebep olabilir ama siz kendi kendinizin jeneratörüsünüz. (Gülümseyerek)

Diğerlerinin varoluşunuzdan sorumlu olması ihtiyacınızı salıverin. Bu sizin gerçeğiniz… sizin yolunuz… sizin hayatınız. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

  1. Sevgili Mehtap,
   Jeneratör: Üreteç, Herhangi bir enerji türünü elektrik enerjisine çeviren makina. Bu cihazlara, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren makinalar, kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren bataryalar, ışık enerjisini elektriğe dönüştüren fotoelektrik hücreleri, ısı enerjisini elektrik enerjisine çeviren termoelektrik jeneratörler dahildir.
   Sevgilerle

   Liked by 4 people

   1. Mor Alev :)) cevabın bomba! Sesli güldüm 🙂 bilmiyorum belki de mühendis olduğum içindir.

    Mehtap, sanırım senin sormak istediğin tam olarak jeneratörün nasıl bir şey olduğundan ziyade, kendi kendimizin jeneratörü olmaktan kasıt nedir diye anlıyorum ben 🙂 ve aklıma şöyle bir örnek geliyor; bir buhar kazanındaki suyu kömür yakarak da ısıtıp buhar elde edebilirsin, mazot yakarak da, veya elektrik kullanarak yada güneşin ışınlarını mercekle yoğunlaştırarak da. Bu farklı enerji kaynaklarını farklı duygular, düşünceler, davranışlar gibi düşün mesela.
    Buharı elde ettin ve bir çarkı çevirmeye başladı bu buhar. O dönmeye başlayan çarkı bir lokomotife bağlarsan bir treni hareket ettirebilirsin, yada bir değirmene bağlayıp buğdayı una çevirebilirsin.
    Yani üretece (biz oluyoruz burada) beslenen enerjileri üreteç yakıt olarak kullanıp seçtiği şekilde iş yapar bir şeye dönüştürebilir. Bunun seçimi bize ait.
    Aslında süperkulade bir şey bu, kullanmayı öğrendiğimizde herhangi bir şeyden herhangi başka bir şey yaratabiliriz. Hokus pokus dönüştürmesi gibi 🙂 hımm şu acıyı alıp onu böyle şeyler yaşayanlar için ilaca dönüştürüyorum demek gibi. Her şeye, Tesla’nın dediği gibi, frekans ve enerji olarak baktığımızda çok daha akışkan ve dönüşken olduğunu daha rahat anlayabiliyoruz.
    Sevgiler 🙂 Güle güle kullanalım jeneratörlerimizi.

    Liked by 7 people

 1. Yani bize bu yaşamda varlığımızı hissettiren duyguların ( acı hüzün korku öfke..vs) tümü bize ait. dış etkenlerden etkilenip “bu günüm şu kişi yüzünden mafoldu“ demek yerine orda gelen duygunun bize dair bişi anlattığına belki eski bir anının yüzeye gelip arınma çabası oldugunu görmek ve böylece ..”ötekinin suçu” deyip frekansımızı düşürüp kurban moduna girerek enerjimizi düşürmek yerine gözlemde kalıp bizi ayakta tutması canlı hissettirmesi için ordan burdan gelecek bişeye ihtiyac duymaya gerek olmadıgını, eğer merkezimizde kalmayı başarırsak hani şöyle diyim Atamızın “muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur” dediği gibi kendi enerjimizin yakıtımızın her ne yaşarsak ve hissedersek hissedelim günün sonunda gene kendi içimizde oldugunu keşfedebiliriz gibi bi düşünce verdi bana okudugum.

  Liked by 2 people

  1. Evet ve bir de ekleme yapıyorum sevgili Ozz; dışarıdan gelen enerjiyi dönüştürme becerimiz var. Öfkeli bir insana öfke duymak yerine şefkat gibi. Hayal kırıklığını ilham kaynağı olarak kullanmak gibi… Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.