Değişim Gerçekleşiyor…

 

signs-of-spiritual-transformation

Bugün bir iki dakika ayırın, sessizce oturun, merkezinizi bulun ve Evrenden şimdiye dek yeryüzü aleminizde oluşmuş olan değişiklikleri göstermesini isteyin. Yumuşakça, sessizce ve sebatla gerçekleşmekte olan değişiklikleri göreceksiniz, hem iç değişiklikleri hem de dış değişiklikleri. Bunlar devasa, şoke edici olaylar/durumlar olmayabilir ve bazıları o kadar ufak olabilir ki zar zor algılanabilir. Fakat, sevdiğim, onlar gerçekleşiyor! (Gülümseyerek)

Bu, SİZİN gerçekten bu dünyada görmek istediğiniz değişim olma fırsatınız. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)

Bugün bu güzel Yaratan Mesajına bir de Tosha Silver’dan bir “Değiştir Beni” duası ekleyelim:

Değişim

Değiştir beni İlahi Sevdiğim, gerçekten Senin önderliğine izin veren olmama. Sen bulmacanın tüm parçalarını bir araya getirirken içimi sabır ve inançla doldur. Yardım et güveneyim, doğru değişimin hep doğru zamanda geldiğine.

Bende inanç da var, sabır da.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Bugünkü yazıyı henüz okudum. Öncesinde çalışıyordum, bir şeyler okuyordum ve içimde okumamı engelleyen bir his vardı. Aynı yukarıda söylediği gibi 2 dk durdum, gözlerimi kapatıp dinledim. Göğsümün kalbime yakın tam orta boşluğunda hem ferahlatan hem de adlandıramadığım bir histe bir akıntı vardı. Normalde pozitif biriyimdir ama yorulduğumu hissettim kendimi dinlediğimde, “yoruldum, bana yol göster” deme ihtiyacı hissettim. O ferahlığın ve yorgunluğun içinde biraz daha durup çalışmaya devam ettim. Sonrasında böyle bir yazıyla karşılaşmak şaşırtıcı bir eşzamanlılık oldu.

  Zaten bu ara inanılmaz yoğun eşzamanlılıklar yaşıyorum. Ve enerjilerle pek de ilgisi olmayan çok yakın arkadaşlarımın son 1 yıldır bu konulara çekildiğini izliyorum.

  Göğsümdeki bu enerji her ne ise hala devam ediyor. Her gün böyle olmuyor, bugün değişik bir gün galiba bilmiyorum. Tam meditasyona yoğunlaşılacak gün. Tşk MorAlev.

  Liked by 3 people

 2. Tamda kaygılarım için dün akşam yaradana yüksek sesle ettiğim dua.Ve bundan sonrada daim olacak duam.

  Liked by 3 people

 3. Jennifer Farleyve moralev e bu güzel mesaj için teşekkürler. Sevgi ve ışık dolalım. Değişimi bütünün hayrına olacak şekilde kabul ettim.

  Liked by 1 kişi

 4. Sessizliğin içindeki ses bana ihmaller ortaya çıkıyor dedi Sanırım biz insanlar Dünyamızı çok ihmal etmişiz ben bunu Anladım

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.