Arkturus Grup Mesajı: Virüs bir ceza ya da gereklilik değildir

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

B310EFFD-3F79-4795-BBAD-7A813BB9D4EESevgili Okuyucular, bu stres, karışıklık ve belirsizlik zamanında oluşan her şeyin bu hayatınıza enkarne olduğunuzdan beri aradığınız, umut ettiğiniz, duacısı olduğunuz değişiklikleri getirdiğini idrak ederek faydalanmanıza izin verin.

Siz, ruhani açıdan uyanmış olanlar, yol göstericiler olacaksınız, diğerlerinin kendilerini yeni ve çok daha evrimleşmiş fikirlere, çözümlere ve genel yaşam şekillerine açmalarına yardım edeceksiniz.

Bu zamanlar hayatı herkes için zorlaştırmaktadır ancak “sürekli meşgul olma hallerinin” durdurulması BİRlik aktivitelerinin getirilmesi için etkin bir yoldur. Böylece BİRlik tanınabilir, deneyimlenebilir ve kolektife entegre edilebilir.

İnsanlık korkudan sevgiye geçişle ilgili evrimsel bir deneyimin tam ortasındadır. Paskalya ile simgelenen ölüm-defin-yeniden doğuş zamanına denk gelmesi ilginç değil midir?

Virüs bir ceza değildir, ne de evrimleşmeniz için bir gereklilik olarak seçilmiştir. Bugün şahit olduğunuz hastalık, çoğunluğun sahip olduğu aydınlanmamış bilinç tarafından yüzbinlerce yıl beslenmiş ve canlı tutulmuş, temelini ayrımcılık ve zıtlıktan alan yanılgılı, gizli, ağır ve artık geçerli olmayan enerjinin (inançların) açığa çıkışını ve arındırılmasını temsil etmektedir.

İnsanın ruhani evrimleşmesinde, çoğunluğu esir tutmakta olan üç boyutlu kavramların ötesine geçme vakti gelmiştir. Ruhani evrimleşme, yüksek boyutlar ve her bireyin Yüksek Benliği tarafından yönetilen ve devam eden bir süreçtir.

Ruhani evrimleşmenin olması ya da olmaması, asla insanlığı cehalette kilit altında tutarak kendine fayda sağlayan bireylerin veya grupların kontrolü altında değildir, asla olmamıştır ve olması mümkün değildir. Her birey, kendi gerçeğine bir noktada uyanması kaderinde kesinlikle bulunan İlahi bir Varlıktır.

Olaylar sonunda sakinleyecek fakat eskiden olduğu haline geri dönmelerini de beklemeyin, çünkü dönmeyecekler, dönemezler. Şimdiki zamanlar yeni bir dünya bilincinin doğuşunu sağlamaktadır, diğerlerini yeni ve daha yüksek hallerde görmek ve süreç sonunda ayrılık-temelli kuralların, yasaların, kavramların, inançların ve fikirlerin sona erişine yol açacaktır. Siz bunun bir parçasısınız çünkü bunu seçtiniz. Değişim bir gecede olmayacaktır, fakat süreç başlamıştır.

Bu zamanda dünyayı terk edenler, bunu daha derin bir seviyede seçmişlerdir. Ölüm, nasıl görünürse görünsün, kişisel bir seçimdir. Her bireyin gitme ya da kalma konusunda özgür iradesi vardır.

Pek çokları gidiyorlar çünkü sadece yorgunlar, kontratları tamamlandı ve gidiş yolu olarak da virüsü seçtiler. Diğerleri gidiyor çünkü daha sonraki bir zamanda çok daha evrimleşmiş bir dünyaya dönmeyi amaçlıyorlar. Bazıları gidiyor, çünkü yeryüzünün yükseliş sürecine diğer taraftan doğru daha iyi hizmet edebileceklerine inanıyorlar.

Herkesin kendi ruhani evrimleşmesine en iyi katkıyı yapacak seçeneklere yönelmesi için yardımcı olan Rehberleri ve Yüksek Benliği vardır. Üç boyutlu cehalet şunları söyleyen bir inanç sistemi yaratmıştır: (1) Herkes kendine veya başkalarına ödetilen bedel ne olursa olsun, yeryüzü bedeninde kalmalıdır. (2) Başarı olabildiğince “mal/eşya” biriktirmekle alakalıdır. (3) Kişi her zaman mutlu hissedebilmek için elinden ne geliyorsa yapmalıdır (ilaçlar, aktiviteler, vs.)

Hayat ruhani evrimleşmeyle, Kaynakla ve Var Olan Her Şeyle olan BİRliğine uyanmakla ilgilidir. Diğer her şey, kişiyi en sonunda gerçeğe hazırlamaya yarayan deneyim ve oyalanmaları temsil eder, bazıları iyi, bazıları kötü.

Yalıtım, herkese yap, yap, yap halinden çıkıp sadece OLma fırsatı tanımaktadır. Bu zamanda başarı, kişinin kaç adet tuvalet kağıdı toparladığı ile ilgili değildir, aksine hiçbir şey yapmamaya izin vermek, olmak ve kabul edilebilir, önemli ve gerekli olarak düşünülen üç boyutlu saçmalıklardan zihni arındırmakla ilgilidir.

Gerçek benliğinizle yeniden ve yepyeni şekillerde bağlantıya geçmek, bu sırada diğer herkesin de İlahiliğini tanımakla alakalıdır, hoşlanmadıklarınızın bile. Başarı, hayatınızı yönetmiş olan -meli,-malıları görmek ve salıvermekle, Gerçek BEN’in kendini sizin aracılığınızla ve siz olarak ifadesine izin vermekle ilgilidir. Sadece kavramaya açık olmakla, derin düşünceyle, ardından gerçeğe izin vermek ve gerçeği yaşamakla bu mümkün olur ve ulaşılmış bilinç hali olmaya gelişir.

Pek çokları andaki şartları işlerin eskiden olduğu gibi olmasına gelen rahatsız edici bir erteleme olarak bakmakta. Hayat daha önce olduğu gibi olmayacaktır çünkü bilinç, formun hammaddesi değişmektedir.

Eril enerji (aktif, yapan, olan) aşamalı olarak dişi enerjiyle (alıcı, sezgisel, sevgi) enerjiyle entegre oluyor ve dengeleniyor. Sonuç olarak, dişi denge olmadan eril baskın güç olamayacak, geçmişteki gibi her şey üzerinde hakimiyet kuramayacak.

“Daha fazlanın” daha iyiye eşit olduğu ve kişiyi bir şekilde diğerlerinden üstün yaptığı inancıyla, arada kim incinirse incinsin, daha fazla, daha fazla, daha fazlasının peşinde koşmanın en azından geçici olarak durdurulması gerekliydi. Üç boyutlu dünya, hayatının kaynağı, Toprak Ananın sağlığına zarar vermeyi ve çevreyi kirletmeyi durdurmalıdır. Eğer eski kavram ve inançlar olduğu gibi kalırsa, üç boyutlu insan zihinleri birbirlerini ve gezegeni kar ve kazanç için mahvetmenin yeni yollarını bulmaya devam edecektir.

Durmak bilmeyen fazla, daha fazla, daha fazla güdüsü yatıştırılmalıdır ve umarız ki insanlar kirletilmiş sular, yiyecek ve havanın insanlar da dahil olmak üzere tüm canlılara zarar vermesi (öldürmesi) gibi sorunları ciddiyetle sorgulamaya ve harekete geçmeye başlayacaklar. Bu sorunlar şimdiye dek sadece birilerinin kar tablosunda kazanç sağladığı için genel olarak kabul edilmişlerdir.

İnsanlığın varoluş amaçlarından biri yeryüzünün bakıcısı olmaktır, sevgililer. Fakat açgözlülük bu zamandaki şartları oluşturmuştur ve bu böyle devam edemez. Gaia, insanları ve yaratıkları hastadır ve şu anda şahit olduğunuz şey de budur.

Bu mesajlara çekilen sizler, zaten bakıcılarsınız ve tüm yaşamın birliği hakkında farkındalık sahibisiniz. Size rehberliğiniz için ulaşan kişilere de bunu açıklayacaksınız. Bunun Yaratan’ın evlatlarının yaşadığı ruhani bir evren olduğunu, sadece fizikselden oluşan bir insan olmadığınızı, ortalıkta uçuşan kolektif bilinç inançlarının insafına kalmadığınızı anlatacaksınız. Onlara enerjiyi ve nasıl kişinin bilincinin kendi dünyalarını ve içinde bulundukları şartları yarattığını anlatabilirsiniz.

İşiniz başlamak üzere sevgililer. Farkında olmasanız da hazırlanmakta olduğunuz şey budur. İşte bu yüzden bu zamanda burada olmayı seçtiniz. Bu görevin nasıl görünmesi gerektiğiyle ilgili kavramları da salıverin. Çünkü bu herkes için durumlara, kişilere bağlı olarak farklı gelişecektir. Bazıları için bu görev sadece gerçeğin Işığını tutmak olabilir.

Size çekilen bazıları sadece gerçeğin “bebek maması” halini sindirebilecekler, diğerleri ise tam porsiyonlara hazır olacaklar. Bir zamanlar öğretilmiş olan protokolleri takip etmek yerine sizi sezgilerinizin yönlendirmesine izin verin.

Her şey plana göre ilerliyor ve sizin işiniz direnç olmadan sürecin gelişmesine izin vermektir. Görüntüler uyumsuzluk, keşmekeş ve acıyı doğrulasa da, gerçek şu ki sahne arkasında oldukça fazla şey olmaktadır.

Kolektif bilinç yeni seviyelere açılmaktadır fakat henüz çoğunluk dış görünüşler in ötesinde herhangi bir şey düşünememektedirler. Pratik olun. Sağlık yönlendirmelerini takip edin. Fakat hareket ve tepkilerinizin korku temelli olmasına izin vermeyin. Sessizce oturun ve kendinize sorun, “Ben neye inanıyorum? Ben bilincimde gerçek olarak neyi tutmaya devam ediyorum? Gerçeği yaşamaya gönüllü müyüm, yoksa bundan çok mu korkuyorum? Zıtlık ve ayrılığı yansıtsa da, ne beklemem gerektiğini bildiğim üç boyutlu bilinçte mi kalmalıyım?”

Zaman şimdi. Herkes için zamanı geldi. Bildiğinizi yaşamanın zamanı geldi sevgililer. Çünkü bu sadece başlangıç ve daha gelecek çok şey var.

Biz, Arkturuslular Grubuyuz

5 Nisan 2020

Arkturuslulara ve kanallığı yapan Marilyn Raffaele’e çok teşekkürler. (onenessofall.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

 1. “Temizlik yapıcam!” diyerek evdekileri dışarı yollayan bir anne gibi oldu dünya; hepimizi içeri yolladı ve temizlik yapıyor! 😁 🙏 🕊

  Liked by 12 people

 2. Çok teşekkürler ARKTURUS AR, çok teşekkür ederim MOR ALEV bu karışık durumda yeniden aydınlanma oldu bende. Mailime Mor alev geldiğinden beri yazılarınızı hiç kaçırmadan okurum. Ben 72 yaşındayım ve şimdiye kadar hiç evde kalmamıştım. 35 yıl öğretmenlik yaptım emekli olunca da yine eğitim , girişim gibi başka mesleklerde çalışıyorum. Bu böyle bir evre, geçecek elbette. İnsanların başına gelenler değil de ona verdiği tepkiler yaşamının yolunu çizer felsefesini taşırım. Bu virüsün de bize öğretecekleri var sanırım. Gerekeni yaparsak telaşa kapılma değil , doğruları yapma yoluyla geçireceğimizi umuyorum ve bekliyorum. Bütün dünyaya SEVGİMİ YOLLUYORUM.

  Liked by 10 people

 3. Bu süreçte neyse ki emin bir haldeyim ama en çok acaba insanlık ders alacak mı yoksa bir süre sonra aynı harala gürele hayata geri mi dönecek diye meraktayım. Umarım herkesin kendine çeki düzen vermesine vesile olur 🌈 🍀 🙏

  Beğen

  1. Sevgili Mine, bu yazdıklarınız kendinizi insanlıktan ayrı tuttuğunuz hissini veriyor. Ama değilsiniz. Diğerleri ve siz diye bir şey yok. Siz uyandığınıza göre, bu uyanış da yolda demektir. Biraz da sabah yataktan kalkarken bedenin her uzvunun derhal aynı hızda uyanmaması gibi. Ama daha sonra hepsi en dinamik haline geçiş yapar. Hepimiz biriz, eşitiz ve ayrı değiliz. Kollar bacaklardan daha çabuk uyuşukluğu attıysa eğer, bacaklardan daha üstün anlamına gelmiyor. Hepsi aynı bedenin uzuvları. Sevgilerimle

   Liked by 3 people

   1. :)))) BİRlik olayı konusundaki tespit on numara. Bu açıdan bakmayı öğrenirim inş. Teşekkür ederim

    Liked by 1 kişi

 4. Olması gerekenler sevgiyle oluyor, şükürler olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Yüce Yaratan sana şükürler olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Arkturuslular’a, kanal Marilyn Raffaele’ye, sevgili Mor Alev‘e çok teşekkürler, sevgiler 💜💜💜

  Liked by 1 kişi

 5. Sevgili Mor Alev ve hamileri, zamanlama yine harika. Böyle bir acı yaşarken, yine evrenden pozitif bir cevap geldi.🙏💗🙏 Yüce yaratanıma, aracılık yapanlara şükürler olsun. 🙏

  Liked by 1 kişi

 6. Şu an kızlarımın gözyaşı, kabetme korkusu, gelecek kaygısı vb. ile yaşadığı uyanışı 99/ İstanbul depreminde yaşamıştım. Evrildim, evriliyorum. Ancak bu arada çevreme de faydalı olabiliyorum. Ve bu duygu muhteşem bir şey. Yetmek, yetebilmek.
  Her ne yaşanıyorsa hepimizin hayrına. Şükürler olsun sonsuz kere.
  İyi ki varsınız. İyi ki varız. İyi ki burdayız 🙏💖✨

  Liked by 3 people

 7. ❤ 🙂 OL’ma fırsatı kelimesi ile çookk yıllar öncesine gittim. Oradaki olma haliyle yaptıklarımı fark ettim ve o anların enerjisini aldım. İyi ki varsınız. Çookkkkk teşekkür ederim.

  Liked by 1 kişi

 8. Merhaba,
  3 yıldır okuyorum blogu
  Yaradanı evreni uyanış hakkinda herşeyi araştırıyorum.
  Kendimi uyanmış sanıyordum.
  Son günlerde tam bir birlik hali yaşıyorum.
  Yani nasıl tarif etcemi bilemiyorum.
  Varmıyım yokmuyum belli değil.
  Özümü idrak etmem içimde müthiş bir sevinç yarattı.
  Hepinize teşekkür ederim.

  Liked by 1 kişi

 9. Gunaydin Mor Alev,

  Bu sabah soyle uyandim: “Butun insanligi birlikte uyandiracagiz.hepimiz ele ele, bu gerceklesiyor.cennetimizi kuruyoruz.bu mumkun,herkes gerekli bilinc duzeyine olabildigince getirmekte yardimci olabiliriz.bunu yapabiliriz yapabiliriz ve yapiyoruz da!”

  Her sabah gulumseyerek boyle uyaniyorum ama bu sabah cok gucluydu. Arkturuslularin aktardigi sey elle uzansak tutulacak kadar yakina geldi. 3boyuta yani zamana nasil yansir ne senaryolar devreye girer bilemiyorum ama 2-3 dönemeç kaldi sanki,hissediyorum cok yakiniz.

  Her bir insani cok seviyorum, hep Gandhi geliyo aklima: “Butun insanlik tek bir ailedir!” 💜💜💜

  Sana,bloga,kanala ve Arkturuslulara cok tesekkur ederim!

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.