Bu Büyük Değişim Zamanı – Konsey (Mesaj 263)

47A25BC8-6277-4E73-AA6D-F1B2427CEABCŞimdi, bu büyük değişim, büyük stres ve sizler için büyük belirsizlik zamanında sizlerle konuşuyoruz. Bu değişiklikler yıllardır mesajlarımızın başlıca konusu oldu. Hatta, sizler bu konudan hem bıktınız, hem de sabırsızlandınız. Stres, bir sonuç görememenizden ve kendinizi gündelik olarak maruz bıraktığınız söylemlerden kaynaklanıyor.

Kendinize sorun, televizyonlarınızdan saatlerce felaket haberleri ve karamsarlık dinlemeye gerçekten ihtiyaç var mı? Kendinize sorun, bir zamanlar haberler olan şey hangi sıklıkla görüş ve varsayım yaymak için kullanılıyor? Eğer mümkünse, zamanınızı daha faydalı şeylerle kullanmanızı tercih ederiz. Sizden önünüzdeki birkaç hafta içinde olacakları yakından izlemenizi rica ederiz. Olayların size söylenmiş olanlarla hangi ölçüde paralel gittiğini kendi gözlerinizle görün. Kaç kişinin yüzünden yumurta temizlemek zorunda kaldığını görün.

Geleceğin belirsizliğini biz korkutucu bir şey olarak görmüyoruz, bir avantaj olarak görülebilecek bir durum olarak algılıyoruz. Bu nasıl mümkün olabilir? Mümkün olabilir çünkü çok uzun zamandır arzuladığınız büyük değişikliklere olanak sağlamaktadır.

Geleceklerinize baktığınızda, değişmez bir şekilde, daha iyi olarak gördüklerinize dair arzularınızı geleceğe yansıttınız. Ancak, dikkatle düşünürseniz, geleceğe yansıttığınız her şeyin temelini geçmişteki en iyi şeylerden aldığını da anlayacaksınız. Andaki bilinç hallerinizle geleceği göremiyorsunuz, dolayısıyla gelecek görüşünüz geçmişe dayanmaktadır.

Bu andaki belirsizlik, allak bullak etse de, gelmekte olan şeylerin olasılıklar üzerine inşa edilmesine izin verecektir.  Henüz zihninizde canlandıramadığınız olasılıklar, çünkü andaki farkındalığınızla onlara ait bir resim oluşturacak kadar bilgiye sahip değilsiniz. Yüksek siz, hani geçmişte hakkında çok konuştuğumuz yüksek siz, yükseltici, neşe-keyif-coşkulu o kadar çok şeyi sizin için bekletiyor ki. Fakat onların gerçekleşmesi için o yüksek titreşimlerde bulunamayacak şeylerin dünyanızı terk etmesi gerekiyor.

Şimdi, bunu sizi korkutmak için söylemiyoruz. Son zamanlarda size söylemiş olduğumuz gibi, zihninizi dünyanızın evrimleşmesindeki olumlu şeylere odaklarsanız, çevrenizde olanlarla ilgili deneyiminiz, olaylar aynı da olsa, çok daha huzurlu ve umut dolu hale gelecektir. Doğrusu şu ki, genel olarak değişiklikler olumsuz yerine çok daha olumluya dönüşecektir. Düşük enerji gitmelidir ve gidiyor, dünyanızı terk ediyor. Harikalarla dolu, inanılmaz bulacağınız bir dünya şimdi onun yerine geçmeye başlıyor. Büyük ebeveynleriniz at ve faytondan uydulara, telgraftan wi-fi’ya geçen bir yüzyıl deneyimledi. Önünüzdeki on yılda deneyimleyeceğiniz değişiklikler bunu tamamen gölgede bırakacaktır. Eğer yapabilirseniz, düşüncelerinizi bunda tutun.

Kitlesel meditasyon ve dualarda da büyük bir artış var. Bu, inşa ettiğiniz internet sayesinde oluyor. Bu muhteşem ve biz kalpten onaylıyoruz. Belki bu gelişimin engin kapsamlı etkilerini zihninizde canlandırabilirsiniz. Fakat biz gerçekten de ışığınızdaki değişimi görebiliyoruz. Yapabilirseniz, bunu önceliğiniz haline getirin. Hem faydanız dokunacak hem de faydaları deneyimleyeceksiniz. Televizyon seyretme zamanınızı daha avantajlı şeyler için kullanın.

Alt üst eden görüntülere arkanızı dönebilirsiniz. Sizi rahatsız eden şeylere kendinizi maruz bırakmak zorunda değilsiniz. O ihtiyaç programlanmıştır, tıpkı bazı ürünlere ihtiyacınızın programlanmış olduğu gibi, tıpkı bir zamanlar toplumlarınıza yapılmaya çalışılanları kabullenmenizin programlanmış olduğu gibi. Yüksek benlikleriniz ilan etti “Yeter!”

Ve yeni dünyanız şimdi yükselip doğacaktır.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments


 1. Neşe keyif coşkuyla yeni dünyamın yükselip doğmasını alıp kabul ediyor olan hangi enerji alan bilinç olabilirim?

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev Merhaba,
  Bence de YETER.Ben özgür irademle IŞIĞI seçiyorum.🙏💓💓💓

  Liked by 2 people

 3. Ah nasıl güzel…Teşekkürler konsey..şimdi ve tüm zamanlara doğru IŞIĞI SEÇİYORUM, herkesi affediyorum, bir yazınızda vardı Mor Alev…Tüm İnsanlığı Affediyorum, bile diyebilirsiniz demiştiniz…yeniye kucak açıyorum..yeniyi yaşamıma alacağım rehberlikleri kolaylıkla anlamak istiyorum…şükürler olsun.

  Liked by 3 people

  1. Sevgili dilek veya Mor Alev, hatirlarsaniz yaziyi paylasir miydiniz? Bloga kalpten bir mesaj gonderdim,hatirlayamazsak da onume dusurecektir.
   Son gunlerde affetme,kabul etme enerjileri ile cok guzel calismalar yapiyorum. Özgürlük bizimdir!

   Beğen

 4. Teşekkürler. Bu yazı beni iyice bir sarstı. Hep şikayet eder olmuştum. Etrafımdaki haksızlıklara, kötülüklere sürekli kızıyordum. Olumlu düşünmeye kendimi alıştırmam getektiğini hatırlattınız🙏🌷🙏

  Liked by 2 people

 5. Evet, ben sevgide kalmayı, güzel işlere odaklanmayı seçiyorum bu süreçte, TV deki dayatma bombardımanlara ise, çoktan kendimi kapatmıştım. Ailemi de bu yönde rahatlattığımı, sakinlik ve huzuru koruduğumuzu düşünüyorum. Ancak, dün gece ki, sokaklarda yiyecek arayan, kaos yaratan, kıtlık bilincindeki, insan selimizin, frekansı düşük diye mi algılamalıyız, düşük frekansın dünyamızı terketmesi, ne anlama geliyor, bu süreç onları ne kadar zorlayacak ki, dönüşecekler mi, biraz daha açıklayabilir misiniz rica etsem? Sevgilerimle.

  Beğen

  1. Sevgili Ebru, bu süreci herkes kendine göre yaşıyor ve yaşayacak. İlerlemek isteyen ilerleyecek. Bu dünyayı terk mi edecekler, vs düşünceleri ne işinize yarıyor? Kendinizi onlardan ayrı düşünüyorsunuz. Ama değilsiniz. Tabii bu bizim için biraz zor ama siz sokakta ekmek sırasına giren insansınız, siz ondan ayrı değilsiniz. Bu konuda lütfen Brenda Hoffmann kanallıklarına bakın. Son haftalarda pek çok bilgi yayınladım. Aradıklarınız orada. Ama bu sırada şefkate dönmemiz de çok işe yarıyor. Ben bu insanı tanımasam da seviyorum, onun korkularına sevgimi yolluyorum. Bu ne kadar sürecek diye panik yaşayıp da aceleyle evden çıkmış, evladına, yaşlı ebeveynine ihtiyaçlarını almaya çalışan insanı görüyorum ve anlıyorum. Ya da ya aç kalırsam, ya suyum kalmazsa diyen insanı… Ne dersiniz?

   Beğen

 6. Çok şükür evimde televizyon yok yıllardır,..Moralev sizin veya Akturusluların 5g konusuyla ilgili görüşlerinizi merak ediyorum.İnternet çok güzel bir şey ama baz istasyonlarının artırılması uyduların çoğalması da tehlike gösteriyor..Toprak ana tam da biraz nefes alacak derken bu 5g kafamı karıştırdı…
  Ben sağlık memuruyum çalışıyorum virüs konusunda çok endişeli değilim ,korunuyorum eve de getirmemek için kurallara uyuyorum…Ben de virüs olayını genel olarak iyi ve hayırlara vesile olacağını düşünüyorum ..Çocuklarım öyle bir koşturmaca içindeydiler ki (ben de onlarla tabii)yılların yorgunluğunu atıyor gibiler mutlular,evde kalmanın keyfini çıkarıyorlar.Ne kadar yoruyormuşuz bu çocukları nefes aldılar bu tatil sayesinde..

  Beğen

  1. Sevgili Hülya, 5G ile ilgili hiçbir şey düşünmüyorum. Genelde komplo teorileriyle ilgilenmiyorum. 5G ile ilgili yazılanlar doğru mu, yanlış mı? Bilmiyorum. Aslında hiçbirimiz bilmiyoruz. Peki böyle teoriler ne yaratıyor? Yukarıda yazıyorsunuz, korku ve tedirginlik yaratıyor. Korkuya ihtiyacımız var mı? Yok. Korku üreten şeyleri kimler yayıyor? Kendileri de korkan insanlar. Haklılar mı? Yine bilmiyorum. İçten, kalpten bilmediğim şeyleri de ne yazıyorum, ne de gerçekten dikkatimi çekmiyorlarsa, içimden bir ses beni çağırmıyorsa araştırmıyorum. Bu konu maalesef beni çekmiyor. Ama ilginç bir şey var, şimdi düşünüyorum da… Korku ve stres tepkileri bağışıklık sistemimizi derhal düşürür. Acaba 5G ile ilgili olumsuz bilgiler yayarak, normal halk olarak kesinlikle kontrol edemeyeceğimiz, çaresiz hissedeceğimiz bir şey hakkında korkmamızı kim istiyor? Bir komplo teorisi de ben yaratmış oldum. 🙂 Her zaman sorun, bu sevgi gibi mi? O çok önemli işiniz için güçlü bağışıklık sistemine ihtiyacınız var. Elinizden geldiğince dingin olun, kendinize iyi bakın. Kaygılandığınız zaman hayal gücünüzü kötüye kullandığınızı hatırlayın. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.