Bunun bir parçası değilsiniz, istemediğiniz sürece

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

 

IMG_0284Sevgili Dostlar, Brenda Hoffman’ın kanallığını yaptığı son iki mesajı iki gün üst üste yayınlıyorum. Biri 23, diğeri 30 Mart tarihli bu iki mesaj birbirini tamamlıyor ve elbette konu virüs! Bugünkü korkularımız ve iç gücümüze, yarınki ise bu süreçteki lider arayışımıza sesleniyor. Aşağıdaki Evrensel geçiş sözcükleri ise yükseliş sürecini anlatıyor. Yüksek bakış açısından durumun nasıl göründüğüne birlikte bakalım:

Sevgililer,

Belki hastalanmak konusunda endişeleriniz var, belki de yok. Bunun bir önemi yok zira bu mesele sizin dramanızın da, Evrensel geçişinizin de bir parçası değil.

Pek çoklarınız sizi yanlış yönlendirdiğimizi düşünerek kaygılanıyorsunuz çünkü size ulaşan 3D mesajlar felaket, sefalet ve acı bildiriyor. Herhangi bir 3D değişimde durum böyledir. Korku konuşulmasa bile.

İşte böylece korkmanızı söyleyen eski mesajları dinliyorsunuz.

Bu, siz buna karşı dokunulmazsınız demek değildir. Böyle olduğu halde, ihtiyacınız neyse onu yapacağınızı bilerek, kendinizi dramayı kabul etmekten alıkoyabilirsiniz. Eğer bu, çabalamaktan, uğraşmaktan yorulduğu için yeryüzünü terk etmek anlamına geliyorsa, öyle yapacaksınız. Eğer bu, yeryüzünde olmaya devam etmek anlamına geliyorsa, onu yapacaksınız. Çünkü siz artık ne yeryüzü zamanına, ne de mesajlarına dahilsiniz.

Korkunuzun temeli eskiden olanlardadır, şimdi olanlar değil. Yeryüzünü huzurla terk edecek kadar güçlüsünüz, tıpkı hastalanmayacak veya hastalanırsanız kolaylıkla iyileşecek kadar da güçlü olduğunuz gibi. Bu hastalık sadece henüz uyanmakta olanlar içindir.

Elbette, böyle bir ifade bu sefer de sizi yeni uyanmakta olanlar için korkuya  sevk ediyor. Onlarında yeryüzünden çıkış veya kalma seçenekleri var. Bir defa Evrensel geçiş yolculuklarına başladıktan sonra – ister aylar önce, ister dün başlamış olsunlar – onlar da iç güçlerine bağlandılar.

Doğrusu, siz yeryüzündekiler, her zaman iç güçlerinize erişim becerisine sahiptiniz. Sadece buna inanmadınız.

Evrensel geçiş başladığında ise, o zorla kabul ettirilmiş hafıza kaybının perdeleri düştü.

Yeni geçmişte, bir şeyler yaratabileceğinizi düşünüyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyordunuz. Bugün bile, bu parça bazılarınızın yakasını bırakmıyor. Yaratmak için gerekli becerilere sahipsiniz, diğer herkes gibi. Yalnızca, bir zamanlar dünya olan 3D hayata kolaylıkla uyum sağlayabilmek için o becerilerinizi görmezden geldiniz. Şimdi yeryüzü sakinlerinin büyük çoğunluğu yeni bir varoluşa uyum sağlamaya çalıştığından dolayı, yeni inançları kabul etmeye gönüllü olanların bilincine Evrensel becerilerinin anıları da sızıyor.

Hastalık yüzünden yeryüzünden çıkış yapanlar bunu çok çeşitli sebeplerden yapıyorlar, yeryüzüne ait olmaktan bıkmaktan, yeryüzü varlığı yerine Evrensel yardımcı olma arzusuna kadar. Herhangi birinin neden çıkış yapmayı istediğini bilmeye ihtiyaç yok. Sadece bilin ki, böyle çıkışlar ne kazara olur ne de önceden düşünülmemiştir, sadece bilinçaltında olsa bile. Belki bazı yaşlı bireylerin bundan sağ çıktığını ve bazı çok küçük ya da genç bireylerin de bunu yapamadığını öğrendiniz. Çıkış yapanları bir araya getiren tek güç, artık yeryüzünde olmak istememeleridir.

Sevdikleriniz de aynı seçeneğe sahiptir. Fakat, en yakın, en içten bağlı olduğunuz çevrenizdekilerin yeryüzünde kalmayı seçmeleri büyük ihtimaldir, size yardımcı olmak ve kendi varlıklarının da bu dönüşümü yaşamasına izin vermek için. Bunun birden fazla sebebi vardır ama en azından biri de, yaratıma ve kişisel neşe-keyif-coşkuya odaklanmaya çalışırken, onların Evrenlere geri dönüşünün yasını tutmakla yüklerinize yük eklememektir.

Tekrarlıyoruz, bu virüs sizin hastalığınız değildir. Bu henüz uyanmakta olanların tasarımıdır. Bir kişisel cezalandırma olarak değil, sadece dünyayı birkaç hafta önce bile mümkün olduğu düşünülmeyen yönlerde çok çabuk ilerletmek için. İnsanlık meseleleri ön safhaya geçmiştir. Endüstriyel/askeri büyüme ise dünya nüfusunun çoğunluğunun odak noktası olmaktan çıkmıştır. Elbette, 3D’ye o kadar derinden ve memnuniyetle bulanmış olanlar vardır ki, bu yeni normali henüz kabul etmediler. Bununla birlikte, onlar yeryüzünün azınlığıdır.

İşte bundan dolayı, insanlığı askeri-endüstriyel kompleksin çok daha ötesinde onurlandırmak çoğunluk fikri haline geliyor. Çoğunuzun bu yaşamınızda görülmesi imkânsız olarak düşündüğü bir şey. Çevre için de aynısı olacak. İnsanlık bir defa esas odak haline geldiğinde, çevre bir sonraki en mantıklı adımdır.

Bunu okuyan pek çoklarınız henüz böyle bir pandeminin bir lütuf olabileceği düşüncesini henüz kavrayamıyor, onlar veya hatta yüzlerce yıl sürecek bir yeryüzü değişiminin sadece haftalara sığmasına yol açan ani bir hareket. Belki geçmiş pandemileri hatırlıyor ve milyonlarca ölüm düşünüyorsunuz. Böyle olmayacak.

Ölümler ya da çıkışlar olacak. Fakat yeryüzünün ötesine geçiş yapanlar bunu planladıkları için gerçekleştirecekler, bir hata veya trajedi olarak değil.

Size en yakın olanlar, kişisel yardımcılarınız, yeni uyananlar gitmemeyi seçecekler çünkü onlar aynını yapabilene kadar sizin işlevlerinizi destekliyorlar.

Bu bir başarı merdivenidir. Siz ve yıllardır, on yıllardır bu geçişi yaşayanlar, yeni uyananları yukarıya çekiyorsunuz. Aynı zamanda onlar da sizi yukarıya itiyorlar. Biraz tuhaf bir görsel olabilir. Birisi sizi arkadan itiyor ki, siz de onu kolaylıkla yukarı çekebilesiniz. Bundan dolayı şimdi simbiyotik ilişkilerdesiniz.

Pek çokları tarafından sergilenen acı ve korku size dokunmak zorunda değildir, arındıracak bir şeyiniz yoksa ya da dramanın bir parçası değilseniz eğer. Bu diğerlerinin kaygı ve korkularını küçümseyin anlamına gelmez. Fakat sizin oynayacak farklı bir rolünüz var. Yaratım rolü – andaki yeryüzü kaygı ve korkularını gözlemek ve bunu yeni parametreler ve odak noktaları yaratmak için kullanmak.

Peki, bu hasta olanlarla kolaylıkla yakınlaşabileceğiniz anlamına mı geliyor? Bunu sadece siz bilirsiniz. Eğer bu ihtiyacı hissediyorsanız, yapın. Eğer kendinizi tecrite alma ihtiyacını hissediyorsanız, öyle yapın. Yani, sizin için en doğru hissettiren şekillerde işlevinize devam etmenize izin verin. Ama sadece bilin, 3D korku tepki verme ihtiyacında olduğunuz bir şey değildir – istemediğiniz sürece.

Siz tam kapasite işleyen bir Evrensel yetişkinsiniz. Bunu kabul etmenize izin verin ve sonra da iç sesinizi dinleyin. Siz kim olduğunuzu, ne yaratmak ve ne deneyimlemek istediğinizi diğer herkesten daha iyi biliyorsunuz. Bırakın, bu böyle olsun. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. Olaganustu bakis acisi saglayan bu gunleri ve hizlica yaratilmakta olan yeni dunyayi anlayabilmek ve sukur edebilmek icin harika bir yazi 😇🙏💙

  Liked by 2 people

 2. Ben birkaç yıldır takip ediyorum sizi aslında ne aradığımı bilmeden ararken karşıma çıktınız. Yazılarınızı hep heyecanlanarak okudum.son günlerde nedenini bilmediğim,garip duygula rla boğuşuyorum.çünkü ben hala aramaya devam ediyorum eskiden olduğu gibi şiddetle değil ama arıyorum sorularımın cevaplarına bazen sizin yazılarınızda ulaşıyordum.Ama şimdi şöyle düşünüyorum ben dijital bir Tanrı aramıyorum.bundan eminim.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Hülya, çok önemli bir noktaya değiniyorsunuz. Bloğa dijital tanrı muamelesi yapmak kesinlikle doğru yaklaşım değil. Sonuçta blog güncel enerjilere, sevgiye, şifaya odaklanan bir kitap gibi. Onu nasıl kullanacağınız ise size kalmış. Defalarca ve defalarca iç gücümüz, sezgilerimiz, ve tüm cevapların içimizde olduğunu blog vurguladı ve vurgulamaya devam ediyor. Özgür iradenizden neredeyse her gün bahsediliyor. Dışarıda aramayın. Bloğu kullanma şeklinizi değiştirin. İçe dönün. Sevgilerle

   Liked by 4 people

 3. O kadar iyi gediki bu mesaj 🙏🏻 Şükürler olsun. 💖 açık ve net hissettim, çok teşekkür ederim.

  Liked by 1 kişi

 4. Kimsiniz bilmiyorum, önemi de yok, fakat en içinden çıkılmaz ikilemlerimde, iki doğrum olup hangisini seçeceğimi bilemediğimde, yol gösteren bir mesajı şiddetle dilediğimde, her daim cevabı bulduğum satırlara vesilesiniz. Öyle ki; yardımı diledikten hemen sonra, açıp son mesajı okur oldum. Yine işe yaradı, üstelik ikilemim virüsle ilgili bile değildi 🙂 Bu son dört yıldır böyle. Yaptığınız şey çok önemli kimilerimiz için. Varlığınıza şükrediyorum. Sevgiler, saygılar.. en derininden.

  Liked by 1 kişi

 5. Teşekkür ederim. Ben de hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum ve merak ediyorum yeni dünyayı 💖💯

  Liked by 1 kişi

 6. Sevgili Mor Alev, müthiş güzel yazılarınız, emekleriniz için size ne kadar teşekkür etsek inanın ki azdır! 📝🙏Kaleminizi iç sesinizle birleştirip, sevginizle yoğurup, harmanlayıp verdiğiniz mesajlar muhteşem ötesi!.. Bilgi paylaşımlarınız tüm blog üyelerine, bizlere harikulade enerjiler veriyor!!💫Bizlerin bu platformda kolektif bilinç oluşturduğumuzu biliyorum. Bu blogunuzun amacını ve görevli olduğunuzdan da hiç ama hiç şüphem yok!.. Yorumları okuyunca, Tüm evrensel kardeşlerimizi sarıp sarmalayasım geliyor. Sevgi bu dünyada ki en büyük vibrasyon çünkü.Sabahları kalktığımda, kahvenin yanında ki en parlak bilgilerle, ışığınızla “güneş” 🌞gibi günümüzü aydınlatıyorsunuz! Ben size bu satırları Ukraine’dan yazıyorum. Görevim gereği,buraya yollandığımı anladım. Burada müthiş eğitimli, evrensel bilgilerle donanımlı, gerçek kültürlü çok güzel insanlar var. Eğitim seviyeleri bile, Türkiye’den çok fazla. En düşük seviye lise.. Okuma oranlarının grafiği yüksek. Bazı dostlarımla sizin bogunuzda ki paylaşımlarınızı okuyorum,Anlatıyorum, gönderiyorum…Bu bilgilere yabancı olmadıklarını gördükçe içim de tarifi imkansız çiçekler açıyor. 🤗🌻
  Dünyamızın bu zor günlerinde bizlerle büyük emek sarfederek, zamanınızı harcayarak yaptığınız bilgilerinizi, çevirmenliğinizi işte bu yüzden takdirle ayakta alkışlıyor, 👏sizin o pırıl pırıl kalbinizden öpüyorum! İyi ki varsınız, İyi ki bizleri bu engin bilgilerle aydınlatıyorsunuz! Bütün blog üyesi kardeşlerimi tüm sevgimle kucaklıyorum!.. Işığımız bol olsun, aydınlık yarınlarda buluşmak dileğiyle! Sizleri seviyorum!! 🙏😘🙋💜💛💜

  Liked by 1 kişi

 7. Bir süredir spiritüel konularla içsel uyanışla ilgili kitaplar beni çekiyor sanki içimdeki soruların hislerimin karşılığını bulmaya başladım sanki sizin yazınıza bugün tesadüfen denk geldim ve sizi bulduğum için çok mutluyum bundan sonra sıkı takipçiniz olmak istiyorum…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.