Melekler: Sevgi Bulaşıcıdır

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

C697B8CF-2A01-4581-8C96-AA84301A9AF4Sevgili Dostlar, ben (veya büyük ihtimalle küçük benliğim) virüs konusundan biraz bıkmış hissetsem de Blog Hamileri hiç ama hiç sıkılmadı! Onlar buna “gerçek büyük uyanış” diyorlar. Yani “Saatin alarm zili çaldı, herkes kalksın!” şeklinde bir uyanış düşünün ve dalga dalga 7,8 milyar insana ulaşıyor. Bundan daha iyi bir yol bulmazlardı herhalde! Bu konu Blog Hamileri istediği kadar burada işlenecek. Yarın bir başka müthiş enerji yüklü haftaya başlayacağız. 5D astroloji yine kemerleri bağlayın diyor! Ama bugün melekleri dinleyelim ve elimizden geldiğince sevgide dinlenelim.

İyi pazarlar…

Mor Alev

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Moralinizi yüksek tutun! Korkmayın. Sevgi en kötü virüsünüz kadar bulaşıcıdır, hatta çok daha fazla. Sevgi özgürce sunulduğunda kontrol edilemeyen bir yangın gibi yayılır. Sevgi ruhların kalplerini ve zihinlerini öyle bir ışıklandırır ki, artık biyolojiniz ve zihninizin kimyası virüslerin girip de ele geçiremeyeceği noktaya gelir.

Sevgi, sevgililer, en üst düzey tedavi, en üst düzey şifacı ve en üst düzey bağışıklıktır. Çünkü siz sevgiye yaslandığınızda, Yaratan’ın kollarındasınız. Sevgiye bağlı kalırken, gerçeğe, esenliğe ve algılarınızın çok ötesinde bir huzur enerjine bağlanırsınız.

Yaratan’ın büyük sevgisinin taşıyıcısı olun! Yapabildiğiniz her yerde ve her şekilde sevgi paylaşın. Bunu misyonunuz haline getirin. Diğerleri telaşlıyken siz kibar ve düşünceli olun. Diğerleri korkudayken siz huzurda kalın. Yol arkadaşınız diğer insanlara şefkat ve incelik gösterin. Korku hastalığına kapılmış diğerleri için dua edin. Öfkeli ve kaba olmaktan daha iyisini bilemeyenler için dua edin. Bu ışığın aracılığınızla akmasına izin verirken, ışık sizi arındırır, temizler, moralinizi yükseltir ve sizi öyle bir yüksek titreşime taşır ki, gerçekten bu dünyada olup bu dünyanın ürünü olmazsınız.

Tam şu anda dünya gezegeninizde bulaşıcı hale gelmiş devasa bir korku titreşimi bulunuyor. Buna rağmen, bir o kadar da sevgiyi yaymaya kararlı ruh var dünyanızda! Hakikatten de korkularınızı körükleyen ve onlardan beslenen bir parazit titreşim olduğu halde, bu titreşim kendi ruhunda unutmuş olduğu sevginin kudreti ve sağlamlığıyla karşılaştırılamaz bile! Sevgi kazanır, sevgililer, her zaman ve sonsuza dek. Karanlık bir yanılsamadır, ne kadar güçlü görünürse görünsün.

Dünyanızda doğup büyüyen o kadar çok sevgi görüyoruz ki! Bir tedavi bulmak için büyük tutkuyla gece gündüz çalışan bilim insanlarınız var. İhtiyaç halindekilere korkusuzca yardımcı olan sosyal ve sağlık çalışanlarınız var. Hizmet ettikleri insanlara canını feda edercesine yardımcı olan devlet çalışanları var. Öğrencilerinin eğitimlerine devam etmesi için gerekli protokolleri yerine getirmeye çalışan öğretmenler var. Önceden arka planda soluklaşmış ama şimdi çok büyük önem taşıyan, en öne çıkmış işleri yapan temizlik işçileri, fabrika işçileri var.

Bu karanlıkta o ışık olmak için çalışan öyle çok insan görüyoruz ki, inançla ayakta duruyorlar, ailelerinizin ihtiyaçlarını gideriyorlar, sağduyuyla, ihtiyatla, ince ince, hiçbir korku olmadan. Sevgililer, sevgi baktığınız her yerde! Arayın. Görün. Olun! Çünkü kalplerinizle, iyilikseverliğinizle, dualarınızla ve ışığınızla, tüm dertlerin çözümü ve şifası haline gelirsiniz. Sevgi titreşimindeyken karanlığa karşı bağışıklık kazanırsınız çünkü ışıkla birleştiniz.

Sizleri çok seviyoruz!

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Tüm bu olanlar, insanlar sevgiyi hatırlasın diye…

  Birgün bir doktor çıkacak ve diyecek ki:

  “Şifayı bulduk: Sevgi!”

  🙂 Ne kadar enteresan 🙂

  Liked by 5 people

 2. Tesekkurler.Tam da ihtiyacımızin olduğu anda gelen bu mesaj muhteşem.❤Biz de Muhteşemiz.
  Sevgiyle olsun herşey.🌱🌼🐞❤

  Liked by 1 kişi

 3. Mesajlarınız okadar iyi o kadar iyi geliyor ki…tesekkurler ….bağıra bağıra herkese soylemek herkese duyurmal istiyorum ara ara sayfamda paylaşıyorum sizden alıntı olduğunu belirterek iyiki varsınız….

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev harika bir mesaj. Evet Biz SEVGİDEYİZ Teşekkür ediyorum. Teşekkür ediyorum. Teşekkür ediyorum.

  Liked by 1 kişi

 5. Her yerde her zaman üstelik en iyi ilaç, en güçlü enerji şifa niyetine ❤
  Yaratandan armağan insan olduğumuzu hissettiren ..
  Hem de çoğalan ve kat kat geri dönen.. Ne mutlu kalbimize sevgimize ❤ Sevgimle Meleklerim ve Ann Albers , sevgimle Mor Alev ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.