Uyumlu Bir Denge

 

istockphoto-614418576-612x612-1

Aylardır, Evren değişimin yolda olduğunu ifade ediyordu ve şimdi geldi! (Gülümseyerek)

Korkunun bir hayli fazla fiziksel, duygusal ve zihinsel enerji tükettiğini hatırlamak önemli. Neşe-keyif-coşku, huzur ve sevgi ise o enerjiyi yaratır ve takviye edip tazeler. Uyumlu bir denge yaratmak zorlu olabilir ama bu yapılamaz değildir. Siz, insanlık tarihinde bir elin parmakları kadar olmuş olan bir şey yaşıyor ve içinden öbür tarafa ilerliyorsunuz. (Mor Alev: Burada çeviriyi yaparken sezgisel olarak neredeyse “Kendinizi gerçekleştiriyorsunuz” yazacaktım, evet, sezgilerim bunun doğru olduğunu söylüyor.)

Yolunuzla uyum içinde kalan hallerde davranmak için elinizden geleni yapın. Ve eğer ek bir hatırlatmaya ihtiyacınız varsa, her şey yoluna girecek! – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Evet eminim zaten her şey yolunda… filmin kahramanları olarak ya filmin etkisinde kalırız ya da set bitince kendi neşe ve huzur dolu dünyamıza döneriz. Seçim bizim ve ben her zaman güven, huzur ve esenliği seçiyor ve yansıtıyorum. Öyle olsun amin!

  Liked by 7 people

 2. Sevgili Mor Alev,

  Epidemi bolgesindeyim ve seninle,blogla,rehberlerle en nihayetinde tek kaynagimizla hizali yasamak bana tarifi olmaz bir mutluluk veriyor.

  Gorunurde olay ne olursa olsun, onunla hangi enerjiden bulustugumuz bizim secimimizdir. Dün, korku enerjisinin ise yaramazligindan bahsederken korkudan aklini yitirmis ve daha da kotusu korkmasindan da utanan biri bunu bizzat onu korktugu icin elestiriyormusum gibi algiladi. Bu da benim testimdi,cunku ben eski enerjide yanlis anlasilmaktan cok korkardim. Iste bu yuzden karsima gelmisti bu. Bu sefer zaten ancak bulundugu titresimden gorebilecegini, kendini kabul etmemesini disari benim uzerimden yansittigini gordum. Ben de bulundugum titresimden goruyordum yani 🙂 Olay ayni olay, birileri korku ve kurban psikolojisini seciyor, birileri ise kabul ve guveni.

  Korku bandina girdigimde yaptigim ilk sey korktugumu bilmek ve bunu “kotu” olarak etiketlememektir.uzerine bir de sucluluk,utanc eklemek tam bir rehberlerin dedigi hucresel kokteyl malzemeleri olur. Korkumu kabul eder,icimde yasarim. Korku “sevgi eksikligi” cunku temel enerji sevgidir. Butunlugumde bu eksikligi bulurum,genelde bir yerlerde dogadan bir parca oldugumu unutmus,sefkati kendimden esirgemis olurum. Bazen de bilgi eksikligi beni korkuya suruklemistir. Ikisinde de korku bandindan cikmak cok kolay. Eger o bantta oldugumuzu fark etmezsek,inkar edersek korku enerjisiyle yaratim yapariz. Bu toksisiteyi yayabiliriz de,cunku insan cok etkin ve cok guclu bi varlik. Gucumuzu kabul etmek,sorumlulugumuzu bilmek, sevgi enerjisini ve tum araclarimizi(beden,bilinc,zihin,yeteneklerimiz vs) kullanmayi ogrenmek zorundayiz. Hayat bize hicbir sey borclu degildir. Ve bireysel ogrendigim de: kimse bizi tam olarak anlamak zorunda degildir,bu secimi bize borclu degildir. Fakat biz kendimize bizi nese-keyif-cosku bandindan cikaran baglantilara (kisiler,medya vs.) bilincli yaklasmayi borcluyuz.

  Biraz “sevgili günlük” tadinda bir yorum oldu, uzunlugundan dolayi affina siginirim 🙂 bir yerlerde tikanmis kisilere, kendi deneyimlerinden ornekler vermek istedim. Cunku mutlaka olacaktir bu korkularimizla etkilesimler,denemeler. Onlara tesekkur ediyorum. baska turlu gelistigimizi nasil anlardik 🙂

  Liked by 3 people

Yorumlar kapatıldı.