Metamorfoz: Bugün, 2020 ve Ötesi

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

C1B00A6F-0AD6-4FC7-AB7F-3C60F3F70231

“Kalp merkezli bilgeliğin ve seçimlerin güzelliği, kararlarımızdan şüphe etmenin yükünden kurtulmamızdır.”

Gregg Braden, Human by Design

Oluyor… Şu anda iki dev yeni kodları dünyamıza aktarırken, çok uzun süredir hazırlandığımız birleşme tam hizalandı. Olağanüstü, çok güzel ve müthiş yoğun…

Tüm gezegenler anda varolanları, değişmesi gerekenleri, değişmekte olanları büyük bir netlikle gösteriyor. Baş döndürücü!

Eris ve Uranüs’ün birlikte ileriye yönelmesiyle tüm gezegenler ileri hareketi de başlıyor, şahlanmayla ortalığı bir toz bulutu sarıyor. Durmak yok!

Bu noktada kaostan potansiyele yükselişin iç fırtınası ve yeniden düzenlemesini yaşıyoruz.

Zodyak’ın başrol oyuncuları Satürn ve Plüton’un güçlerini birleştirerek başlattığı bu enerji kasırgası;

 • diğerlerini kontrol ve yönetme takıntısıyla (Satürn, Plüton, Oğlak)
 • duyguları yapay bir şekilde kabartıp kitleleri yönlendirmekle (3D Oğlak)
 • ezilmişlerin isyanı ve yaralarıyla (Eris)
 • ben de buradayım diyen yaşayan yeryüzüyle (Ceres)
 • ailevi, toplumsal, kültürel yapılarla, öğretilmiş davranış ve yaklaşımların hiç bitmeyecek gibi görünen döngüleriyle, anlamsızlaşmış kuralların silinmesiyle (Satürn, Oğlak)

Ve son olarak

 • aidiyet arzumuzla, sevilme, güvende hissetme, kucaklanma ihtiyacımızla (Yengeç, Ay)

ilgili.

Dünya sahnesinde keskin dönüşler, zıtlıklar ve büyük değişim olurken, içimiz karman çorman. Bu, gerçek bir metamorfozdur.

Tam da tırtılın kelebek olmadan önce kozasında vıcık vıcık sıvılaştığı yerdeyiz ve yeni kodlar akıyor… yeni hayat kuantum alanda şekilleniyor…

Önümüzdeki günler, 2020 ve ötesi için birkaç öneri:

 • Geçen gün konuştuğumuz gibi yorganın altına saklamanın hiç faydası yok, değişime adım adım izin verin gelsin.
 • Önceliğiniz sağlığınız ve kendi ilişkileriniz olsun.
 • Kesinlikle hareket edin, spor, yürüyüş, temizlik, elinizden hangisi geliyorsa, bedensel aktiviteyi arttırın, enerjinin akması, içinizde kilitlenmemesi çok önemli. Tabiata çıkın.
 • Temizlikten bahsettik, evet çevrenizi temizleyin. Yuvanız, ilişkileriniz, işiniz, odanız, masanız, dolaplarınız… Eleyin, arındırın, silkeleyin, tozlarını alın.
 • Sadeliği seçin. Basit ve sade olan şu anda çok güzel.
 • Ayağa kalkın, kendinizi ifade edin ve güçsüzlüğü reddedin.
 • Kendi dışınızdaki hiçbir şeyi yönetmeye çalışmayın.
 • Kestirmeler bu enerjide çıkmaz sokaklardır, bundan böyle kestirme yok. Atlanan adımlar yok. Hedefi göz önünde tutarken, yolculuğun bulunduğunuz aşamasını onurlandırın.
 • Şeffaflık, özgünlük ve dürüstlük hızlandırıcı etki yapacak.
 • Yeni başlangıçları yaşadığınızı hatırlayın, eskinin tekrarını değil.

İlginç zamanlar… Gerçekten olağanüstü… Gerçekten nefes kesici…

©Mor Alev 2020


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

9 comments

 1. Sevgili Mor Alev, iki gündür temizlik modundayım, camları bile sildim o derece 😊 Şimdi yeni dönem önerilerinizde temizliği de görünce eşzamanlılığa şükrettim yine. Arındığımız ve sadeleştiğimiz bir yıl olsun 2020, iyi ki varsınız bu arada ❤️❤️❤️

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev,

  Bu Metamorfoz donemi her tirtil gibi benim icin de zorlayici. Fakat ben de durup durup sukrediyorum, cunku cok emsalsiz bir donemde bu gezegende hayat buldugum icin cok mutluyum. Cok ama cok ilginc, cok kendine has bir akisi deneyimliyorum. Hicbir zorlanma, kanatlari gelistiren hicbir sanci bu kadar ozel olmamisti daha once benim icin. Buyuk bir esikten hep birlikte gectik. Bunlari deneyimledigimiz icin ne mutlu hepimize. Varligina sukur,yolu senle almak cok ama cok guzel bir hediye.Sevgilerimle<3

  Liked by 1 kişi

 3. Bu yazılar iyi ki var (çok şükür) hep bize ışık olsun; karmaşayı içimizde ve dışımızda hissettiğimiz günlerde rahatlatıp yol gösterici oluyor. Öneriler için ekstra teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 4. son yıllarda (ki son 6 yılı kapsıyor ne yazık ki) inanılmaz bir ses hassasiyetim var. bu durum 6 yılda 5 ev değiştirmeme sebep oldu. çok yorucu değil mi? bu yorgunluk şöyle dursun, daha da yorucu olan şeyse etrafımdaki insanların beni abartmakla yaftalaması “insan komşudan ses geliyor diye ev mi değiştirir, sende bir sorun var, kesinlikle sende bir sorun var, şımarıklık yapma”

  dış sesler iç ses olmaya başladı elbette, bende bir sorun var dedim ama ne? verdiğim hiç bir yanıt bana tatmin edici gelmedi, ilaç da kullandım, ufak tefek terapiler de aldım. tek bildiğim evet bir şey oluyor ama ne?

  7 Ocak gecesi tam uykuya dalmak üzereyken yine komşudan gelen seslerle sıçradım, uykum kaçtı öfkelendim, çığlık attım , ki, bu yapıma çok ters çünkü ani öfkelerin zararı yine bana oluyor. öyle de oldu. sabaha karşı 3.30’da , korkunç bir baş dönmesiyle yataktan fırladım. tam da bu paylaşımınızda bahsettiğiniz gibi, BAŞ DÖNDÜRÜCÜ şeyler oluyor. neden? kim bilir…

  Tesla, çocukluğunda gözlerini kapadığı zaman renkli ışıklar görürmüş, rengarenk , şimşek çakmalarına benzeyen ışıklar. okuduğum yazıda şöyle diyordu ” eğer tesla bu devirde yaşamış olsa ve renkli ışıklar görmüş olduğunu söylese, hiç şüphesiz ki psikiyatri tedavisine başlanırdı”. hakikaten spiritüel konularda araştırma yapıp çeşitli deneyimler yaşayan insanları okuduğumda bunlara ” vay be” diyorum ama neden kendime bakınca bunu hassasiyetten kaynaklanan bir hastalık belirtisi olarak okuyorum? gelmeye çalışan ama anlamadığım için beni rahatsız eden bir mesaj olmadığı ne malum? deliriyor muyum? kendimi avutmak için, uzun yıllardır sıkıntısını çektiğim sancılara “ışık temelli” bir bahane mi uyduruyorum? hakikaten çok zor zamanlar bunlar.. ha geçti ha geçecek derken git gide yükselen…

  Beğen

  1. ben de aynı durumları yaşadım.
   Çözüm olarak, beni rahatsız eden sesler duyduğumda, beni iyi hissettiren şarkıları yüksek volümde açıp dinliyorum. Bazen dans ediyorum. Belki de dışardan gelen sesler dans etmemi tetikliyordur.. coşkulu müziği yüksek volüm dinlediğim için beni rahatsız eden Diğer sesi bastırmış olduğu için duymuyorum ve böylece neşe titreşimimi korumuş oluyorum kendi gayretimle bu çözümü buldum. Dans etmediğim zaman ise en iyi arkadaşım Francesc Miralles ve Alex Rovira’nın yazdığı Sadece Neşe adlı kitabını okuyarak odağımı neşede tutuyorum evde..

   Liked by 1 kişi

 5. 10 Ocak Dolunay rituelinde iki kart cektim- biri aidiyet, digeri sefkatti. hayatimda dönüm noktası ilan ettiğim bu tarih itibariyle 🍀biliyorum ki bu iki kavram , hayatımdan bir daha eksik olmamak üzere bana gelecek 🌸 sevgilerimle 🦋

  Liked by 1 kişi

 6. İkimizde kozadaki tırtıl gibiyiz, henüz kelebeğe dönüşememiş olmamız bu gerginliklerimizin kaynağı, üstelik kelebek olmak para kazanmak ünlü olmak da değil sadece kendinden memnun olmak.. diye konuştuk kız arkadaşımla daha iki saat önce ve metamorfoz diye yazı çıkıyor burada… Tanımsız bir özgürlükle kendim olmak istiyorum. 🙏🏻✨💖

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.