Bütünün Hayrı

Heure D'or Painting by Ksenya Verse“Şimdi size bu sözcükleri kasten söylüyoruz: Bu seviyedeki enkarnasyonun değişim ihtiyacı, gördüğünüz her şeyi kutsamaktır. (Mor Alev: Yani hayrına dua etmek ve/veya şükretmek) Bu sözleri duyun: Kutsadığınızı yükseltirsiniz; kınadığınızı, lanet ettiğinizi ise sürgüne gönderirsiniz.

Yani bir şeyi dışladığınızda, onu karanlıkla hizalarsınız ve bazı şeylerin bütünün iyiliği için karanlığa sürülmesinin gerektiğini öğreten bir eski öğreti de vardır. Fakat karanlığa sürülen şeyin gücü büyür ve karanlığın niyeti – sizin anlayışınıza göre – ışığı engellemek için gölge yaratmak, ışığa meydan okumaktır.

Bir şeyi ışığa yükselttiğinizde, ona şifalanma fırsatı verirsiniz. Bir şeyi karanlığa sürdüğünüzde, ona aslında güç veriyorsunuzdur. Yani gördüğünüz herhangi bir şeyi kınama, lanetleme niyeti, onu Yaratan’ın dışına atmak, aslında karanlığını güçlendirmektir. Gördüğünüz her şeyi kutsamak ise, kendini büyük korkunun ardına saklasa bile, karanlığı dağıtacak ışıkla sizi destekleyecektir.

Şimdi, bu sizin için mecburi bir öğretidir, çünkü Gerçek Benliğinize geçişi yaşarken, küçük benliğinizin Gerçek Benlikle karşılaşması için çeşitli fırsatlar çıkmaktadır ve çıkmaya devam edecektir. Bu fırsatlar kendilerini çok farklı şekillerde gösterecektir. Ve kim ve ne olduğunuz konusunda idealler edinmenizin hiçbir anlamı yoktur, kendinizi İlahi Benlik olarak ifade etmedikçe.”

Paul Selig aracılığıyla Rehberler,  Book of Mastery


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Aslinda “sen ve ben” diye bir ayrimin olmdigi bir farkindalikta, kutsadigimiz ne O ne biziz. Sadece birlik ve butunun hayri.
  Ote handan ogrendigimiz onca sablonla, ilk tepkimiz, otomatik olarak hakli olma, onanma, “ben demistim” egosu olabiliyor. Benim en cok da kirildigim, alindigim durumlarda bu farkindaligi cagirmam gerekiyor, hep hatirlamak dilegi ile, 2020 mottosu olabilir!

  Liked by 1 kişi

 2. Bir hata yaptım ve onu karanlığa göndermeye çalıştıkça kendimi affetmek bir o kadar zorlaştı ve zorlaştı. Yardım istedim uzun zamandır ve bu yazı aniden çıktı karşıma.

  Liked by 1 kişi

 3. Yanlışım varsa lütfen uyarın ve düzeltin!
  Zamanını tam hatırlamıyorum ama çok çok iki ay önce, konseyin, kanallıkların, rehberliklerin ısrarla vurguladığı “öz benliğinizi onurlandırın” mesajları ve ardından başlayan (ve hala da devam eden) intihar silsilesi aklıma geldi…
  Şimdi de “koşulsuz sevgi” mesajları gelmekte:

  “Kalbiniz açıksa ve kabul etme isteği de varsa, yeni timüs çakranıza olan bağlantı 12-12’de aktive olacaktır. Bu merkez, ilahiliği kabul eder ve Yüksek Kalbinizdeki kutsal kapta bulunan İlahi Sevgiyi uyandırır. Bu güçlendirme, evrimleşme sürecinizi hızlandırmak için 21-12 Gündönümünde bedeninize demirlenir.”

  “Siz-biz”ayrımı yapma taraftarı değilim ama bu siteye girip yazılanları okuyanların; yani ‘bizlerin’, düşündüklerinin, söylediklerinin ve hissettiklerinin çok önemli olduğu zamanlardan geçiyoruz sanırım…
  Yazdım ama hiç emin değilim. İçimin bir tarafı tereddütte ama diğer tarafı ısrarla yaz demekte… İkinci tarafı dinledim… Yanlışım varsa, özür dilerim…
  Hepinize sevgiler…

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili NKC, Konsey son mesajında şunları söyledi: “Şimdi bahsetmiş olduğumuz dalganın tepesi vuruyor. Siz, “hazır” olanlar sadece başınızı suyun üzerinde tutmak değil, aynı zamanda ne olduğu konusunda hiçbir fikri olmayan kitlelerce insanın da cankurtaranı görevinde harekete hazır olma ihtiyacındasınız.” Yani bir anlamda haklısınız, enerjimizi yüksek tutmamız aşırı derecede önemli. Fakat intiharları buna bağlamayın, çünkü her zaman intiharlar vardı. Sadece medya için böylesi ilginç değildi ve haber olmuyordu. Fakat, bilince çıkan şifalanabilir. Peki, bizler hayattan bu kadar umudunu kesmiş insanlara yardımcı olabilir miyiz? Elbette! Her gülümsemeniz, düşünceli kibar davranışınız, her olumlu düşünceniz, her yardımınız, her teşekkürünüz, her şefkatli kararınız bu dünyaya, sokaktaki tanımadığınız insana bile yardımcı olabilir. Yardım derneklerinde gönüllü olun, komşularınızı tanıyın, iş arkadaşlarınıza gerçekten içten bir şekilde nasıl olduklarını sorun… Denize bir taş atın, yarattığı ufak dalganın nereye ulaştığını bilemeyebiliriz fakat karşı kıyıya titreşim ulaşmak zorundadır. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 4. Dün ,yıllar önce yaşadığım bir haksızlığın faturası ulaştı. Ve ben tekrar lanetler yağdırdım.Kendimi de suçladım inandığım için.Sonra…Yürüdüm derin nefesler aldım düşündüm.
  Sanki bu yazıyı daha önce okumuşum ve uyguluyormuşum gibi bir karara vardım:
  Evet % 100 değil % sonsuz kere haklı ve dürüst olsam da ,karşı tarafın maalesef ki üstün geldiği, hiçbir şekilde lehime ispatlayamadığım tamamen iyi niyetimden kaynaklanan bu problemi çözmeye niyet ettim.
  Sevgili Michael’den yardım istedim.Hayatımda ilk defa PARA istedim. Bolluk ve bereket istedim. Karanlık tarafın da şifalanması için niyet ettim.
  Bütünün hayrı için🙏
  Ve öyle de oldu AMİN🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.