Melekler: En Sevdiğiniz Yeri Düşündüğünüzde…

Ya Yao Me Van As - WinterSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Bir dakikalığına, sessiz olun. Düşünün ki, gece dışarıdasınız, sıcacık bir battaniyeye yumuşakça sarınmış. Belki terastasınız veya dışarıda bir yerde, doğada. Düşünün, bu serin ve sessiz bir gece. Tepede yıldızlar ışıldıyor. Belli belirsiz bir meltem. O kadar sessiz ki kendi nefesinizi duyabiliyorsunuz. Ay ışığı bulunduğunuz yeri yumuşakça, tatlı tatlı aydınlatıyor. Serin gece havasını içinize soluduğunuzu düşünün. Belli belirsiz buhar halinde geri çıktığını görün. Kendinizi anın huzuruna daldırın. Durgunluğu düşünün. Şimdi bu hissin bütün bir varlığınıza işlediğini düşünün.

Sevgililer, biraz önce iç dünyanızda kendinize mucizevi bir dinginlik anı yarattınız. Huzur, sessizlik ve bir anlık saf sakinlik. Biraz önce olasılıkların sonsuz alanına bağlandınız ve kendinizi çok sevecen bir gerçekliğe ayarladınız.

Bunu herhangi bir zamanda yapabilirsiniz.

Ne zaman telaşa düştüğünüzü hissederseniz, durun. Zihninizi sessizleştirin. Orada olduğunuzu hissedene kadar kendinizi en güzel en huzurlu yerde düşünün. İç gerçekliğinizi dışınızdakinden daha “gerçek” yapın, sadece birkaç dakikalığına olsa bile. Uydurmuş olduğunuz veya önceden bulunmuş olduğunuz en güzel, en huzurlu yerde olduğunuzu düşünün. Önemli olan tek şey, o hissi ve bir dakikalığına bile olsa, dışınızdakinden çok daha çekici bir iç gerçeklik yaratmanızdır.

Bu şekilde, huzur titreşimine ayarlanabilirsiniz. Bu şekilde keyifli ve canlandırıcı bir gerçekliğe uyumlanabilirsiniz. İç dünyanızda, sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedebilirsiniz. İç dünyanızda neşe-keyif-coşkuyu hissedebilirsiniz. İç dünyanızda dilediğiniz herhangi bir deneyimi, daha da önemlisi herhangi bir hissi yaratabilirsiniz.

O zaman, neden şimdi neşe-keyif-coşkuyu bulmayasınız? Neden sevgiyi şimdi yaşamayasınız? Neden tam şu anda huzura ulaşmayasınız? Siz buraya bir ruhani ayar aracıyla geldiniz (Mor Alev: Radyo gibisiniz), aradığınız herhangi bir titreşime ve bu sayede herhangi bir hisse odaklanma becerisine sahipsiniz. İçinizdeki biyolojiyi yönetebilen ve tüm bedeninize iyi hissettiren kimyasalları çağlayanlar gibi yollayabilen bir zihinle donanmış halde geldiniz. Siz, sevgililer, iç dünyanızın yöneticisiniz. Ve bunun alıştırmasını yaptıkça, dış dünyanızın yöneticisi de olursunuz.

Kendinizi günde birkaç defa buna davet edin, durun, içe dönün ve arzuladığınız bir hissi kucaklayın.

Belki bitkin hissediyorsunuz. İçinize dönün ve sağlığı, canlılığı, neşeyi, heyecanı hissedin. Kayak mı yapıyorsunuz, rüzgâr sörfü mü? Köpeğinizle mi oynuyorsunuz? Kumsalda dans mı ediyorsunuz? Doğada oturuyor musunuz? Düşünürken size mucizevi enerji ve canlılık hissi verecek bir şey bulun.

Belki bunalımlı hissediyorsunuz. İçinize dönün ve sizi seven, size çok değer veren, size sıcak kanlı ve içtenlikle davranan insanlarla çevrelenmiş olduğunuzu düşünün. Şirin bir yavru köpek olduğunuzu düşünün. Sizi biraz daha iyi hissettirecek bir şeyler düşünün.

Belki yokluk hissediyorsunuz. İçinize dönün ve bir zenginlik, varlık veya refah hissi bulun, size bolluk hissini verecek herhangi bir şey. Ve bunu neden şimdi hissetmeyesiniz?

İç gerçekliğinizle oynama alıştırmaları yaptıkça, zihninizi yönetmeyi ve hislerinizi değiştirmeyi de öğreniyorsunuz. İçe gidin. Dünyalar yaratın, daha da önemlisi hisler yaratın. O zaman dış dünyanızın insafına kalmazsınız. Dış dünyanızın sizi kontrol etmesine izin vermek yerine, iç dünyanız dış çevrenize çok güzel bir dünya çağırmaya başlar.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Sevgili Mor Alev günaydın
    Sayenizde şu an neşe keyif ve coşku hissediyorum.Güne sizinle başlıyorum. Yaratan’a teşekkür ediyorum.

    Liked by 5 people

  2. Sadece bilmek işe yaramaz denemek gerek.. Hem de defalarca.. Güzelliklere hepbirlikte..
    Teşekkürler sevgiler ❤

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.