Zaman ve Mekanla İlgili Sıklıkla Unutulan En Önemli 10 Madde

Kevin Sloan Art - GlobeSevgili Dostlar,

Aslında bugün programımda Jüpiter’in Oğlak geçişi hakkındaki makalemi bitirip yayınlamak vardı ama blog hamileri ısrarla beni aşağıdaki ufacık ama çok önemli hatırlatmaya yöneltti. Hamiler ne yaptığını bilir!

Evren diyor ki;

Zaman ve mekanla ilgili en önemli ve en kolay unutulan 10 madde…

 1. Burada olmayı siz seçtiniz ve ne yaptığınızı biliyordunuz.
 2. “Sınav” yok ve yargılanmıyorsunuz.
 3. Herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor, bildikleriyle tabii.
 4. Siz zaten aradığınız o şeysiniz.
 5. Siz İlahi olandan yapıldınız, saf Yaratan’dan geliyorsunuz, diğer herkes de öyle.
 6. Ruhaniliğin etikete ihtiyacı yoktur.
 7. Siz en doğal halinizle başarıya yatkınsınız – yaptığınız her şeyde.
 8. Hayat sizin başınıza gelmiyor, siz hayatın başına geliyorsunuz.
 9. Kaosun, acının ve korkunun her anında, görünenin ardında düzen, şifa ve sevgi vardır.
 10. Kalbini takip etmek diğerlerine yardım etmenin en iyi yoludur.

Gerçek özgürleştirir!

Evren

Bu liste için tut.com’a çok teşekkürler.

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. 11 – egosal varlık yeryüzündeki bilincinizi korumak ve savunmak için alan yaratır, alanın büyüklüğüne siz karar verirsiniz

  Beğen

 2. Kalbi hatırlatan her mesaj değerlidir..Teşekkürler Mor Alev ve Blog Hamileri ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.