Melekler: Zaten gerçeklik nedir ki?

Olga Obuhova ArtSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Bu kelimeleri okuduktan sonra bir dakikalığına gözlerinizi kapayın. Hayal edebileceğiniz en güzel yerlerden birinde olduğunuzu düşünün. Belki el değmemiş bir kumsaldasınız. Belki ağaçların arasında yürüyor ya da bir dağın tepesinde veya düşünebildiğiniz en zarif odada duruyorsunuz. Belki de muhteşem bir sanat eserine hayranlıkla bakıyor ya da insanların arasında duruyor ve onların çeşitliliğinin güzelliğini görüyor, bunun keyfini çıkarıyorsunuz. Hiç önemli değil… ruhunuzun size hayallerinizde çok güzel bir yer göstermesine izin verin.

Bu güzelliğe dalmışken, izin verin kendinize, orada hissedeceğiniz hisleri hissetmeye. İlham almanıza, ruhunuzun şenlenmesine, ferahlamasına izin verin. Gerçekten imgeleyin. Gerçekten hissedin.

Şimdi, sizi kalpten seven birisiyle olduğunuzu düşünün, bu hayatınızda gerçek olsa da, olmasa da. Eğer zorunluysanız, öyle birini zihninizde uydurun! O kişiye baktığınızı düşünün (onu görseniz de, görmeseniz de) ve kalbiniz sevgiyle genişliyor. Elinizi eline aldığını düşünün ve huzur, dinginlik, üzerine titrenen, değerli hissediyorsunuz. Bu sevgi hislerinin memnuniyetini yaşayın.

Şimdi buraya geri gelirken, size sormak istiyoruz, “Bu deneyimler sizin için gerçek miydi?” Bu konuda düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Ve bir süre sonra şöyle yanıtlayabilirsiniz, “Hayır, ben onları dış dünyamda deneyimlemiyordum. Onlar gerçek değil.”

Ancak biz de sizlere sevgiyle ısrar ediyoruz ki, iç dünyanız en az dış dünyanız kadar gerçek, hatta daha da fazla gerçek. İç dünyanızda – hayallerinizde – sonsuz olasılıklara erişiminiz var! Uçabilir, hayallerinizi gerçekleştirebilir, âşık olabilir, felaket ya da en görkemli sonuçları imgeleyebilirsiniz.

Odaklandığınızda hissettiğiniz hisler hakikatten de çok gerçektir! Enerji alanınız, iç dünyanıza karşılık verir. (Mor Alev: Enerji alanınız dış değil, iç dünyanıza bağlıdır.) İçinize odaklandığınızda, orada, bilincinizde bir alternatif gerçeklik deneyimliyorsunuz.

İşte sevgililer, içten dışa doğru böyle yaratırsınız. Bir hayali işte böyle dış gerçekliğe çevirirsiniz. Gelecekte ne deneyimleyeceğinizi böyle seçersiniz. Hayallerinizi, tüm detayıyla hissederseniz ve yapabileceğiniz en yoğun, en derin hallerde deneyimleyebilirseniz, dış gerçekliğiniz haline gelir.

Yeryüzü gerçekliğinizde, ne yaratmak istediğiniz konusunda karar verebilmeniz için Yaratan size zamanı armağan etti. Ne mutlu ki, her fanteziniz gerçekleşmiyor! Negatif fantezilerin gerçekleşmesini istemezsiniz! Bundan dolayı, istediğiniz iç gerçekliklere odaklanmak için de zamanınız var, istemediklerinizi elemek için de. Sizi iyi hissettiren şeyler bulana kadar iç gerçekliğinizle oynama şansınız var. Ardından aynen bilgisayardaki “giriş” tuşuna basar gibi, o gerçekliklere bağlanma kararı verme ve gerçekleşene kadar onlara içinizde düzenli olarak hizalanma şansınız var.

Sevgililer, her şey bir boyutta gerçektir. Geçiş yapan her hayal, olasılığın sonsuz matriksinde gerçektir. Dış gerçekliğinizde meyvelerini vermesini istediklerinize sevgiyle ve derinden içinizde odaklanın. Böylece onların keyfine içinizde vardığınız gibi dış duyularınızla da derinden ve sevgiyle deneyimlemenin keyfini çıkarın.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. Günaydın…beni çok mutlu hissettiren çok gerçekçi bir rüyadan az önce uyandım..içimden cikan bir şarkıyla aynada kendime günaydın dedim.oglumu uyandırmadan gelen mesajlada bakmak istedim ve bunu okudum.ve bu yine muhteşem… Çünkü tam dün akşam neden hayal ettiğim şeylerin olmadığını anladım..kurduğum hayal (kağıda yazmıştım çünkü) oğlumun 15-16yaslari civariymis. Oysa daha 11 yasinda…meğer araya zamanı ben koymuşum. Bunu fark ettim ve bir an -sadece bir an-oturup 1 veya 2 sene sonrasını yazdım. Daha önceden farkında olmadan öylesine yazdığım bir hayalin gerçek olduğunu fark edince başka birşey tasarlamıştım. Ben ne hayal ediyorsam o oluyor. Ama hayali kuran mi benim yoksa hayal dediğin şey kendiliğinden mi gelip kalbime yerleşiyor ondan emin değilim. Ya çok başka bir yerde tasarladım ve şimdi şimdi hatırlıyorum veya kalbime fısıldanıyorlar…ya da… Bilmiyorum…istiridye gibiyiz galiba inci hazır olunca açılıyoruz.✨

  Liked by 6 people

 2. Bana ve bize destek olduğun için teşekkürler Mor Anev, teşekkürler Melekler, teşekkürler Allah’ım.

  Liked by 1 kişi

 3. Öyle güzel bir hayal kurdum ki hayalin içine girdim ve yaşadım. Kelimeperisi arkadaşın dediği gibi bu hayali ben mi kurdum yoksa gelip içime mi yerleşti bilmiyorum ama o müthiş anı tüm benliğimle yaşadım. Gerçek olmasını tüm kalbimle diliyorum ve biliyorum ki olacak ve öyle de oldu şükürler olsun ❤

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev yazılarınla bize Işık tuttuğun için teşekkürler :-))
  Ben yaratmayı seçiyorum birde benim için planlanmış ve benim gelirken kabül ettiğim bir kader planım, kontrat var.. Herşey tasarlanmışsa belli ise o zaman ben nerede yaratıcıyım.????? açıkçası burası bende oturmuyor.

  Beğen

  1. Sevgili Ebru, bu konuda oldukça fazla makale yayınladım. İsterseniz blogun arama kutusuna anahtar kelimeleri yazarak geçmiş yazılara ulaşın. Ya da sol sütundaki anahtar kelimelere de tıklayabilirsiniz. Örneğin kader, hayat kontratı, özgür irade, vs gibi. Sevgilerle

   Beğen

 5. Sevgili Mor Alev💜✨

  2013 yılı itibariyle, aktardığınız her satır, her his, her düşünce 2019 da OL du,,,
  BİR liği, içselleştirdiğimiz için, Kozmos için, Dünyamız için, Ülkemiz için ve Bizler için🤗🤗🤗💜💜💜✨✨✨

  Namaste,

  Liked by 1 kişi

 6. Sevgili Mor Alev sizi çok seviyorum.Yoluma ışık tutuyorsunuz ve ben,o aydınlıkta hedefime ulaşmaya çalışıyorum🙏
  Bir hayalim var.Yaşama sevinci veren.
  “Uzun ince bir yoldayım,
  Gidiyorum gündüz gece” misali…
  Adım adım yaklaştığımı hissediyorum.
  Kalbimdeki SEVGİ’ye inanıyorum ve güveniyorum.
  Teşekkür ederim🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.