Melekler: Tutarlı Odaklanma

Seeing is believing - Jessica PerlsteinSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Sizler, kendinizi fiziksel mekânda ve çizgisel zamanda ilerleyen et ve kan, beden ve zihin olarak deneyimliyorsunuz. Gerçekte siz kendini (varoluşunu) beden ve zihin filtresinden doğru deneyimleyen sonsuz bilinçsiniz. Sizler, sonsuz olasılıklar matriksinde düşüncelerinizi odaklamak üzere özgür iradenizi kullanıyorsunuz ve bundan dolayı – bilinçli veya değil – adına hayat dediğiniz bu rüyada neyi deneyimleyeceğinizi seçiyorsunuz.

Eğer inancınız ve odaklanmanızın gücü yeterince büyükse, tek bir anda bütün bir gerçekliğinizi değiştirebilirsiniz. Yeryüzünüzde tek bir düşünceyle nesneler yaratabilen, mükemmelliğe olan tek odaklanmakla şifalanan ve kendini zaman ve mekânın ötesine taşıyabilen insanlar var.

Bununla birlikte, fikir birliği de hakikatten çok güçlüdür. Size çevrenizdeki dünyanın insafına kalmış olduğunuz öğretildi. Geçmişte yapmış olduğunuz yanlış seçimlerin sonucu olarak acı çekmek zorunda olduğunuz işlendi. Doğrusu şu ki, hiçbir şey gerçekten bu kadar uzak olamaz.

Evren “hesap” tutmaz. Bütün bir ömür talihsiz seçimler yapmış, felaket bir hastalık yaratmış olabilirsiniz ve sonra aniden bir aydınlanma içinizde parlar, bütün ve sağlıklı olmaya odaklanmaya başlarsınız. Kötü bir mali karar vermiş, sahip olduğunuz her şeyi kaybetmiş ve sonra bir uyanış anında hayatınızı çok daha görkemli bir şekilde yeniden inşa etmeye odaklanmaya başlayabilirsiniz. Onlarca yıl içinde nefret taşıyan bir insanken, şefkate odaklanan tek saniyede bir sevgi hayatı kurmaya adım atarsınız. Her an, odak noktanızı çok daha iyi bir gerçekliğe kaydırmayı seçebilirsiniz.

Aynı şekilde, siz diğerlerinin insafına kalmadınız, sadece onların gerçekliğine kendinizinkinden çok daha fazla dikkat vermediğiniz zamanlar dışında. Bütün bir dünya savaş halinde ve siz huzurda olabilirsiniz. Etrafınızdakiler sadece karanlık, siz ise ışık görebilirsiniz. Doktorlar şifası olmayan bir hastalığınız olduğunu söyleyebilir fakat siz mucizevi bir iyileşmeye inanabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Siz ya dünyanın odaklanmasının kölesisiniz ya da özgürsünüz – kendi odak noktasına kendi sahip çıkan ve bundan dolayı da kendi gerçekliğine sahip olan.

Pek çoğunuz itiraz edeceksiniz, “Ben istediğim şeye odaklandım ve gelmedi!” Sevgililer, size sevgiyle işaret etmek isteriz ki, çoğunuzun yaratmakla ilgili yaşadığı zorluk çok basittir… Odaklanmanız bir yanıp bir sönerek tutarsızlaşmaktadır!

Odaklanmanız şuna benzemektedir: Hayalime inanıyorum. Onu zihnimde canlandırabiliyorum! Gelmekte olduğunu biliyorum. (Odaklanma çalışır durumda) Zaman geçiyor. O burada değil. Nerede kaldı? Ne kadar sürecek? Bence hiç gelmeyecek. (Odaklanma kapatılmıştır.) Aynı gün, biraz daha sonra… Tamam. Ben yaratıma giriyorum. Güzel onu yine hissedebiliyorum! Yaratıyorum. (Odaklanma çalışır durumda) Birkaç gün sonra… Bu nasıl olacak? Sadece hayal kuruyorum… (Odaklanma kapalı)

Bu sorun aşırı derecede fazla yaygın. Odaklanmanızın bir yanıp bir sönmesi, bir açılıp bir kapanması sizi herhangi yeni bir şey yaratmaktan alıkoyuyor. Siz de kendinizi pek de bir şeyin değişmediği bir bekleme döngüsünde buluyorsunuz.

Odaklanmanızı önce daha ufak şeylerde tutma alıştırmaları yapın. Sadece bir günlüğüne baktığınız her yerde iyiyi görmeye odaklanın. Bir başka gün ise şükran hissine odaklanın. Diğer bir gün, huzuru hissetmeye. Odaklanmanız dolanıp başka yöne gittiğinde onu tekrar kaydırın. Bahaneniz yok. Bu sizin zihniniz. Bu sizin seçiminiz. Sizin odağınız. Düşüncelerinizi olmasını istediğiniz yere çekmek için gereken “güçlü zihne” sahip olmanız sadece biraz alıştırma yapmanızdan geçiyor.

Tutarsızlaşmadan odaklanmayı veya en azından düşüncelerinizi olmasını istediğiniz yere çekmeyi öğrendiğinizde, istediğiniz her gerçekliği yaratma becerisine de sahip olursunuz.

Siz geçmiş seçimlerinizin esiri değilsiniz. Siz dünyanın yapmış olduğu seçimlerin kölesi değilsiniz. Sizler istediğiniz gibi yaratmakta özgür ruhlarsınız. Sonsuz olasılıklar matriksinde yolunuzu bulmanızı sağlayan ve seçmiş olduğunuz gerçeklikleri deneyimlemenize yol açan araç odaklanmanızdır.  Bu açama-kapama, yanma-sönme, tutarsızlaşma sorununu aşmak için alıştırmalar yapın sevgililer. Odaklanmanız en güçlü araçlarınızdan biridir.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

  1. Harika bir yazi. Cok aydinlatici. Cok tesekkurler Ann Albers ve Melekler. Cok tesekkurler Mor Alev bu guzel yaziyi bize ulastirdiginiz icin.

    Liked by 2 people

  2. Çok faydalı oldu son günlerde acayip tutarsız olduğumu ve bundan yıldırımı farketmiştim.

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.