Perdeler, Boyutlar ve Diğer Tanımlayıcılar – Konsey (Mesaj 184)

Escaping Reality - Yaoyao Ma Va NasBulunduğunuz bilinçli değişim alanında bir sürü kavram ve yorum yanılgıları da ortada uçuşmakta. Neyin doğru, neyin gerçek ve kimin yanlış olduğunu merak ediyorsunuz. Bu sadece bir alışkanlıktır. Böyle düşünmeniz öğretildi. Gerçek şu ki, yüksek bilinç hallerini açıklamak üzere pek çok teşebbüs var ve bu teşebbüsler de bir ihtimal yüksek bilinç halini henüz kendileri yaşamamış olanlar tarafından da açıklanmaya çalışılıyor.

Onun ne gördüğünü, buna ne söylendiğini tarif edenleri can kulağıyla dinliyorsunuz. Sonra da onların doğru olmadığını ya da bununla ne demek istediğini söyleyen birisiyle karşılaşınca da aklınız karışıyor. Düşünerek bu sorunun içinden çıkmaya çalışıyorsunuz. Ve aklınız iyice karışıyor veya teslim olup bir başkasının fikrini kabul ediyorsunuz.

Umarız bu kısa mesaj bize göndermiş olduğunuz birkaç soruyu cevaplamaya hizmet eder.

Şimdi bir dizi açıklamalarda bulunacağız ve ilk bakışta bunlar birbiriyle ilgili değilmiş gibi görünecek.

Hakkında konuşmaktan çok hoşlandığınız yükseliş, hayatın ve insanlığın bilincinin büyük gelişimi ve genişlemesi, “Olay” (Hadise, The Event) ile aynıdır. Bundan dolayı dünyanız değişecek. Bu bilincinizin yansımasıdır ve sadece bilincinizi yansıtarak oluşabilir.

Ruhani şeyler, ki bunlar aslında her şeydir, sadece deneyimlenebilir ve işaret edilebilir. Tüm tarifler de başarısız olacaktır. Neden? Bir arkadaşınıza gülün kokusunu tarif edin. Sevgi hissini tarif edin. Hatırlayabilirsiniz. Hissedebilirsiniz. Tarif edemezsiniz. Hele bir başkası onu henüz hiç deneyimlememişse hiç tarif edemezsiniz.

Gerçekten de farklı bilinç halleri vardır. Perdelerden bahsedebiliriz. Asla bir perdeyi görmeyeceksiniz. Ama, isterseniz eğer bir perde yaratabilirsiniz. Bizler farklı yerler, zamanlar, âlemler, boyutlar, ve benzerlerinden bahsediyoruz. Bunlar bilinç halleri ve olaylarının tarifleridir. Bunlar gerçek, gerçek bilinçli yerler, zamanlar, olaylar, vs. dir. Fakat bunları fiziksel deneyimlerinizle eşleştirmeye çalışmayınız.

Biliyorsunuz, her şey bilinçtir. Nokta. Her şey bilinçtir. Yani ne o kişi doğru, ne de bu kişi yanlış. Onların tarifleri size yardımcı oluyor mu, olmuyor mu? Onu yolunuzda kullanın, ya da kullanmayın.

Lütfen anlayın, şu anda size müsait olan bilgilerin büyük çoğunluğu bir başkasının deneyiminin ikinci elden tarifi veya yorumudur. Genellikle de kuşaklar boyu zamanın gerekliliklerine en iyi uyacak şekilde süslenmiştir.

Peki, neye güvenebilirim? Bu harika bir soru. Elinizdekileri kendi yolunuzdaki kendinize ait deneyimlere yönlendirenleri kullanın. Niyet edin ve başlayın. İstisnasız bütün öğretmenler böyle yaptılar. Gördüğünüzde, tattığınızda, hissettiğinizde, bildiğinizde, işte o zaman güvenebilirsiniz. Belki tarif edemeyebilirsiniz ama güvenebilirsiniz.

İlerlemeniz devam ederken, bir şeyleri sadece size faydalı olduğu sürece, sadece sizin için yanlışsız olduğunu kanıtladığı sürece kabul edin. İnanacak bütünüyle doğru tarifler bulamayacaksınız. İnanacak doğru deneyimler bulacaksınız. Yöntemler arayın. Kendi cevaplarınızı kendiniz bulun.

Yolculuğunuzu bütünüyle destekleyen bizler, bu hizmeti size sunuyoruz.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Bugüne kadar okuduklarımdan daha farklı bir etkisi var.
  Çok yakın hissettim, günlerdir, hatta aylardır aradığım cevapları buldum.
  Teşekkürler Mor Alev.. 🙏🙏

  Liked by 1 kişi

 2. Merhaba Mor Alev Mutlu Noeller! 🎄🎉💜

  Böyle bir şey için rahatsız ettiğim için kusura bakma, ama benim sayılarla aldığım mesajlar hep Moralev sayfası ile ilişkili oluyor garip ve güzel bir rüya gördüm ve 43 sayısının önemini anlatıyordu biri, ve 43 mesajı falan diyordu.
  Aramalar kısmında arama yaptım 44 var 45 46 47 var ama 43 yok?
  Eğer varsa ve ben bulamıyorsam mail adresime linkini gönderebilirsen çok mutlu olurum. Çok utanıyorum böyle bi istekte bulunmaktan ama o mesajı gerçekten merak ettim🙏🙏🙏

  Sevgilerimle.. 💜

  https://moralev.com/2015/10/10/deger-konsey-mesaj-44/

  Liked by 1 kişi

 3. Gece rüyamı not almışım ve aldığım not; Rüyamda bana, “43 sayısını bulabilir misin?” diye soruyorlar ama arıyorum bulamıyorum.

  Mor Alev çok ama çok teşekkür ederim.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.