Yükseliş gerçekleşmeye başladı ve Konsey’den bir mesaj

Brighton, England Beach goers view the sunset along the shorelineArkadaşlar, aşağıdaki mesajı Konsey Ağustos ayında vermişti ama ancak vakit bulup yayınlayabiliyorum. Mesaj her ne kadar Eylül enerjilerinden bahsetse de, ben yine de sizlerle paylaşmayı uygun buldum çünkü Konsey’in bize aşağıda anlattığı deneyimleri özellikle Eylül sonundan beri yaşayan çeşitli kişiler olduğunu biliyorum. Bir kısmıyla konuştuğumda aslında çoktan boyutlar arası gezinmeye başladıklarını görüyorum.

Ancak bu ilk yükseliş deneyimleri, daha önce hiç tadılmamış rahatlık, sevgi ve genişleme duyguları vermek dışında, akla hayale gelmeyecek ortamlarda gerçekleştikleri için de birbirlerinden çok farklı. Bir deneyim süpermarkette, bir diğeri mutfakta, bir başkası yolda yürürken, vs… Deneyimler kişilere çok uzun sürmüş, neredeyse sonsuz gibi gelse de (çünkü 5 ve üzeri boyutlarda çizgisel zaman yok), yeryüzü saatiyle sadece dakikalar alıyor. Bu kişilerin ortak noktaları ise hayatlarını tamamen sevgi odaklı sürdürmek üzere niyet etmeleri ve uzun süredir bunun gerektirdiği evrensel prensiplerle yaşamaları.

Yükseliş herkes için farklı şekillerde gelişiyor. Bu konuyu burada defalarca konuştuk, kaynağın kalbimizde olduğunu, herkesin enerjileri kendi ihtiyaçları doğrultusunda ve bulunduğu aşamaya göre özümseyeceğini de tekrarladık. Belki aranızda benzer deneyimler yaşayanlar vardır, bunun sizlere de yardımcı olacağına inanıyorum. Umarım aşağıdaki kelimelere dökülmesi çok zor kavramları kalp gözünüzle tanır ve iç bilgeliğinize kabul edersiniz. O zaman bu mesaj da başarıya ulaşmış olacaktır.

Bizim şu anki zihnimizle anlamamız çok zor olan kavramları başarıyla ilettiği için Ron Head ve Konsey’e, bu çevirisi için Mor Alev Dostuna çok teşekkür ederiz. (https://oraclesandhealers.wordpress.com/)

Geliyor! Dünya’da Neler Oluyor Böyle? – Konsey (Mesaj 43)

Şu an hissettiğiniz bu mu? Çoğunuzun böyle hissettiğini biliyoruz. Aranızda daha hassas olan kişiler – hatta hassas olduklarını düşünmeyen kişiler bile – fiziksel, duygusal ya da her ikisi olarak, sanki tarif edemediğiniz büyük bir şey oluyormuş gibi hissediyorsunuz. Bir şey farklı! Acaba deliriyor musunuz? Bu tür şeyleri uzun bir süreden beri hissetmenize rağmen bu “şey” kendisini yeni hissettiriyor. Farklı hissettiriyor.

Kesinlikle haklısınız. Bu, yeni bir şey! Bu, farklı bir şey! Ama yine de bu, aslında bizim size üç yılı aşkın süreden beri bahsettiğimiz bir şey. Üç yıl size uzun bir zamanmış gibi gelebilir. Oysa bizim için sadece, sonsuza kadar süren kısa bir zaman diliminden bir tanesidir. Burada anlattıklarımızın çoğunu anlayabilmeniz için, mutlaka “şimdi” denilen an ve “Birlik” kavramlarını idrak etmeniz gerekmektedir. Hatta 3D zihninizle (3. Boyut, yani şu anki zihninizle) bizim ne demek istediğimizi tam olarak idrak edemeseniz bile… Ve tabii ki, idrak etmeye çalışacaksınız. Ve tabii ki, yapmanız gereken de budur. Siz bu şekilde yoğruldunuz (yaratıldınız).

Öncelikle, aşağıda listeleyeceğimiz şeylerin hepsi birden “aynı anda” oluyormuş gibi düşünün.

Bilinçlerinizi genişletiyorsunuz. Bireysel ve Kolektif frekanslarınız (titreşiminiz) yükseliyor. Yeryüzünün frekans notası ikiye katlandı ve yükselmeye devam ediyor. Çok sayıda farklı medeniyetler (Evrendeki medeniyetler) ve spiritüel varlıklar bu Gezegene ellerinden geldiğince – ama yine de sizin hayal edebileceğinizden çok daha fazla – ışık gönderiyor. Bu gönderime büyük ölçüde katkı sağlayan “Güneş Sistemi hizalanmaları” meydana geliyor. Ve sizin deyiminizle “binlerce ışık yılı” öncesinden size doğru yönlenen bir enerji dalgası, şu an bölgenize ulaşıyor. Bunların hepsi sizin “şimdi” dediğiniz anda oluyor.

Peki, ne olmuş yani? Bu sizin için ne anlama geliyor? Evet, bu herkes için farklı bir anlama geliyor. Yine de bugün, sizin için idrak edilmesi oldukça imkânsız gibi görünen şeylerden birkaç tanesini tasvir ederek, hayalinizde canlandırmanızı istiyoruz. Yani size bir nevi “açık büfe” sunacağız ve siz de oradan istediğinizi alacaksınız.

Varolmanın ve “gerçekliğinizi” deneyimlemenin yeni yeni yollarını seçmenizi sağlayacak olan bir titreşim dalgasının eşiğine yaklaşıyorsunuz. Gerçeklik kelimesini tırnak içine aldık. Çünkü siz fiziksel bir ortamda kaldığınız sürece, illüzyon (yanılsama) denilen durumun içinde bulunuyorsunuz. Yani bu basitçe, gördüğünüz her şeyin tamamen geçici olduğu anlamına gelmektedir.

“Şimdiden” önce hiç deneyimlemediğiniz birçok yetenekleri şimdi kullanıyor olmanız mümkündür. Ya da pek yakında mümkün olacaktır. Eğer bu tür yeteneklere zaten sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bunlardan çok daha fazla yeteneklerinizin olduğunu fark edin. Herkes, bulunduğu konumdan başlayacaktır. (Sahip olduğu yeteneklerden başlayarak, diğer yeteneklerini geliştirecektir.) Bunun tek yolu, budur.

Etrafınızda olup bitenlerin farkında olmanızı istiyoruz. Gördükleri, duydukları veya fark etmeye başladıkları şeylere dair en ufak bir fikri bile olmayan kişiler olacaktır. Ve bu kişiler büyük olasılıkla, tamamen yalnız olduklarını ve delirdiklerini düşüneceklerdir. Şu anda bulunduğunuz yerde olma nedeninizin bir bölümü de, bu kişilerin bu yeni “normal” durumu deneyimlemeye başladıklarını anlamalarına yardımcı olmaktır.

Şimdi, bulunduğunuz Dünya’dan biraz “dışarı” çıkacağız. Belki kendinizi “birden fazla Dünya’da” zaman geçirirken buluyorsunuzdur. Gelin buna “başka bir Dünya’yı deneyimliyorsunuzdur” diyelim. Zira uzun süreden beri sözünü ettiğiniz Yeni Dünya, zaten bir gerçektir. Belki farkındalığınızı, Yeni Dünya’nın boyutuna yönlendiriyorsunuzdur. Dikkat edin, “o boyuta gidiyorsunuz” demedik. Çünkü şu anda bulunduğu Dünya’ya odaklanmış olan hiç kimse, o boyuta gittiğini büyük olasılıkla anlamayacaktır.

Orada olduğunuzda, tamamen farklı bir yaşam türünü deneyimleyeceksiniz. Nihayetinde tüm çabanız, bunu elde etmek içindir. Belki bu boyutta kalanlara yardımcı olabilmek için tekrar mevcut boyuta geri dönerek, o boyutta öğrendiklerinizi bu kişilere aktarmayı seçebilirsiniz. O kişiler, tamamen yeni bir Sizi deneyimleyecekler ancak bunun haricinde başka bir şey bilmeyeceklerdir.

Bu anlattıklarımızı anlamanız, biraz zaman alabilir. Bunları size (şimdi) anlatmamızın bir nedeni de budur. Belki buna bir çeşit “fragman” (gelecek programı gösteren film özeti) diyebilirsiniz. İlk başlarda bu size, uzak ama çok gerçekçi bir rüya gibi gelebilir. Keyfini çıkarın! Daha da iyi olacak.

Ne deneyimlediğiniz, neyi seçip neyi seçmediğiniz, tamamen size kalmıştır. Boyutlar arasındaki “perde” bunu anlamanızı engellese de, bu her zaman böyle olmuştur. Bu dönemde farkında olmanızı istediğimiz tek şey, geride herhangi bir kimseyi bırakacak hiç bir seçeneği, seçmeyecek olduğunuzdur. Aksine, ne kadar ilerlemeye cesaret ederseniz, sizi takip edenlerin üzerinde o kadar çok pozitif etkiniz olacaktır. Sizler gerçekten çokboyutlu varlıklarsınız. Gelişecek olan, bu gerçeği fark eden bilincinizdir. Ardınızda hiç kimseyi bırakmayacaksınız.

Evet, bu şeylerin size belki biraz abartılı geldiğini biliyoruz ve bunun böyle olması da uygundur. Ama hayal gücünüzün biraz abartıya kaçmasına müsaade etmeniz ve tüm bunların ne anlama geldiğini düşünmeniz, belki eğlenceli olabilir. Örneğin bu; sizin büyük parçanızın (Yüksek Benliğinizin), şu anki fiziksel varlığınızın içine daha fazla yerleşmesine izin veren bir noktaya erişmiş olduğunuz anlamına gelebilir mi? İsterseniz bunu böyle kabul edin. Hiçbirinizin, her hâlükârda yaklaşan “şey” hakkında herhangi net bir fikri yok. O halde hayal gücünüzün biraz abartıya kaçmasına ve oyun oynamasına izin verin. Eğlenin. Sizce artık zamanı gelmedi mi?

Her zaman olduğu gibi mesajımıza, daima sizin yanınızda olduğumuzu, sizi desteklediğimizi ve sizi sevdiğimizi söyleyerek son veriyoruz. İhtiyacınız olduğunda, bizi yardıma çağırabilirsiniz. İyi günler.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.