Yaşadığımız Dönem Üzerine Düşünceler (Ocak 2018) – Tutulma Dönemi Başlarken…

Horses in the Snow by Jim WarrenSevgili Dostlar, biliyorsunuz geçen tutulma döneminin yarattığı değişimin ilk aşamasının son günlerindeyiz ve 17 Ocak’taki yeni ayla birlikte ikinci aşamanın geçit yoluna giriş yaptık. Ben böyle dolunay gibi hissettiren bir yeni ay şimdiye dek yaşamamıştım!

Yeni aylar tohumları eken çok önemli anlar olsalar da, dolunay yazılarım yıllardır çok daha fazla dikkat çeker ve okunur. Bu aslında o andaki hislerinizden kaynaklanmaktadır aynı denizlerin dolunayda kabardığı gibi, içimizdeki su ve duygular da kabarır, bu da dikkatimizi çeker! Oysa dolunayda olacaklar yeni ayda çoktan belirlenmiştir. Yeni ay normalde bağırıp çağırmaz, kendini belli etmez, arka planda sessizce ve müthiş bir odaklanmayla çalışır. O yüzden geçen haftaki kuralları bozan bir yeni aydı!

Bu haftaya geldiğimizde yeni ayda ekilen tohumlar büyüyor, yani enerjide bir değişiklik yok, sadece gelişim ve yükselme var. Böyle yüksek sesle geldiğini belirten bir yeni ayın tohumlarını attığı dolunay acaba nasıl olacak? Önümüzdeki dolunay benim zihin gözümde “dev ay tutulması” plaketini göğsünde taşıyor, dörtnala müthiş bir hız ve güçle geliyor!

Çünkü bu bir süper dolunay, yani dünyaya çok yakın ve enerjisi çok yüksek. Süper dolunaylar üçlüsünün sonuncusu ve en güçlüsü. Aynı zamanda bir mavi dolunay, çünkü bir aydaki ikinci dolunay, ilki 2 Ocak sabaha karşı gerçekleşmişti. Dahası bu bir kan dolunayı olacak çünkü tam ay tutulması gerçekleşecek! Güç sizce kaça katlanıyor? 31 Ocak günü ve ondan sonraki altı ayı merakla seyredeceğim, çünkü her tutulma en az 6 ay etkilidir.

Dolunayı düşündüğümüzde önce öne çıkan gerilimdir, çünkü bir zıt açıdır. Zıt açı yaratıma engel olan şeyleri salıvermemizi sağlar. Zaman zaman bu havayı temizleyen bir fırtına gibidir. Yani, dolunay dendiğinde ikinci önemli özellik arınmadır. Bütün bunları söylüyorum çünkü önümüzdeki tutulmaların ana konusu arınma olacak ve bunu şimdiden yaşıyoruz. Yargıdan arınmak, eski inanç ve kalıplardan arınmak, bedeni ona yük bindiren maddelerden arındırmak, hayatı fazlalıklardan arındırmak, hatta evimizi ve işimizi gereksiz olan, artık işe yaramayan her şeyden arındırmak!

Bundan 11 saat kadar önce Plüton ve Merkür birleşti, para, güç, güvenlik, sistemler, şirketler ve devletler hakkında acı sözleri, sırları ve karanlık bilgileri aydınlatma, gerçeği tam olarak görme zamanı. İşte Plüton’un ölüm/yeniden doğuş ve güç temasını, Oğlak’ın güvenlik güçleri konusunu dünyanın her köşesinde görüyoruz. Merkür, 28 Ocak’ta Uranüs’le kare açıya girdiğinde ise gözlerimizin içine patlayan flaşlarla gerçeği inkar edilemez şekilde görerek yanılsamalardan arınmanın tam vakti.

Planım ay tutulmasını derin arınma fırsatı olarak kullanmamız ve o gün eğer transkript hazır olursa yeni Tanrıça kanallığı ve enerji çalışmasıyla egomuzu arındırıp şifalanması üzerinde çalışmamız. Çünkü Uranüs Koç’ta egomuzun evrimleşmesi üzerinde yeterince çalıştı, Boğa’ya doğru yol alıyor ve şimdi sıra Zodyak’ın şamanı Chiron’da. Chiron egomuzu şifalandırmaya 17 Nisan’da başladığında onunla işbirliği yapmaya hazır olmak çok daha rahat bir yolu seçmek olacaktır.

Bu hafta illüzyon en canlı renklerle oynamaya devam ederken gözlemci olalım. İçine çekilmeyelim ve hatırlayalım bu 3D’nin çözülüp dağılmasından başka bir şey değil. Hisler ve durumlar ortaya çıktıkça panik, telaş, yargı ve eleştiri yerine açık zihni ve açık kalbi tercih edelim.

Her şey çok hızlı gelişiyor. Gerekirse zamanı durduralım! Bunu da geri çekilerek yaparsınız. Berraklık ve anlayış için Kutsal Anne’nin Şeffaf Mavi Işığı veya Uriel’in Gümüş Alevi ile çalışabilirsiniz. Veya nefes çalışmalarını seçebilirsiniz. Size hangi yöntem daha yakın geliyorsa o doğrudur. Biraz daha sık meditasyon ya da sessizlik anları yaratmanız çok yardımcı olacaktır, süresi önemli değil. Topraklanın.

Morallerinizi yüksek, enerjinizi derli toplu tutun ve o televizyonu sadece günde beş dakika seyredin, aynı Yeshua’nın önerdiği gibi!

©Mor Alev 2018

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

 

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

8 comments

 1. evet o kimilerinin “aptal kutusu” dediği televizyona 5 dakika ayırmak… bazı özel kanallar hariç tabii 🙂 national geography vb gibi (bence)

  Liked by 1 kişi

 2. Artık inanamıyorum demiyorum sevgili MorAlev…Aşırı duygu yoğunluğundan gözümle gördüğüm yeniayın Enerjisine uyumlanamadığımı düşünerek kendime biraz içerlemiştim😊Sonra ücretsiz çalışmalara bakarken Uriel i seçtim ilk kez sonra bugün tekrar meditasyon yaptığımda aslında yönteme bile yol gösterilip ışık tutulduğunu gördüm..Varlığım varlığınıza minnettar ve çok şükür bu site bu hayattaki en güzel armağanım oldu💜

  Liked by 1 kişi

 3. 17 ocak sabahı sanki bambaşka bir zamanda uyandım. Şaka gibiydi ve bütün günü o şekilde geçirdim. Kendimi olduğum gibi ifade ettiğim 12 sene öncesinde… Sanki dediğiniz gibi bir kapı açılmıştı ben şimdi yine o gamzeydim. O kadar çalışma yapmama uğraşmama rağmen ben kendi başıma o enerjiye dönmeyi başaramadım ama yeniay pat diye yaptı. Kimseye anlatamamki bunu ama bakın siz biliyorsunuz ya bu nasıl güzel bir duygu biliyor musunuz? O yüzden ve pek çok sebepten iyiki varsınız…

  Liked by 1 kişi

 4. Merhaba
  Çok önemli bir sorum var
  Ben Kanada Calgary ye taşındım
  Buranın konumuna göre dolunay ve yeni ay zamanları değişiyor mu
  Düzenli takip ediyorum sizi ve uygulamaları yapmaya çalışıyorum
  Ama şimdi ne yapacağımı bilemedim 🤷‍♀️
  Lütfen cevap verin

  Beğen

 5. Sevgili mor alev sevdiğimle mutlu bir evliliğimiz var ,ama ara ara öyle bir öfke çıkıyorki ilişkime zarar veriyorum,meleklerden yardım istiyorum daha sakin olabilmek için ama sonunda bir şey oluyor yine öfkeleniyorum.korkarım çok sevdiğimiz halde bu kavgalardan ilişkimiz tükenecek,yöntemleri deniyorum ama yetmiyor sanki sabrım yok hiçbişeye,ne yapmalıyım ,ne dersiniz ?

  Beğen

  1. Sevgili Zeyno, öfkenin mesajına odaklanın lütfen. Öfke bir şey söylüyor. Ne diyor? Mesajı verince değişim gelecek. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.