Yoldaki kasisler, çukurlar ve duvarlar – Konsey (Mesaj 147)

Street Art - Wallİzninizle olduğunda çoğunuzun kaçırdığı bir şeyi işaret ederek başlayalım. Oldukça kısa bir sessizlik döneminden geçiyorsunuz. Getirdiğiniz ciddi miktardaki değişim, sizlerin dalga dizileri olarak düşünebileceğiniz şekillerde gelişiyor. Bu sizlerin biraz dinlenip, merkezinize yeniden sahip olmanız için bir fırsattır. Sebebi ise enerjinin tüm seviyelerde hareket etme şeklidir, hem mikro, hem de makro seviyelerde. Fırsat varken bundan faydalanın, çünkü bu sizlerin bir nefes alma zamanınız olsa da, aynı zamanda bir sonraki dalgaya hazırlanmanız için iyi bir dönemdir.

Bu mesaj diğerlerine nazaran kısa olacak. Yapmak istediğimiz, 2018 yılınıza hazırlanmanız için bir ön izlenim vermektir. Ve dalgalar, deneyimlemek üzere olduğunuza dair çok iyi bir benzetmedir. Yıllardır sizlere ‘sahne arkasında çok şeyin gerçekleşmekte olduğu’ söyleniyor. Biliyoruz, bu deyimi bir daha duymasanız çok mutlu olurdunuz.

Bu deyim bir benzetmeden temelini alıyor, sahnelenen bir piyesi ima ediyor, ‘perdenin arkasındaki adama dikkatini verme’ sözleri gibi.

Dostlarımız ve ailemiz, şimdi size söylüyoruz, tutuşup yanmak üzere olan birden fazla perde var. Etrafınızdakilerin çoğu bunlara iyi tepki vermeyecekler. Pek çokları endişelenip üzülecekler. Pek çokları aydınlığa çıkan şeyleri kabullenemeyecekler.

Güveniyoruz, kendilerini kişisel gelişim ve evrimleşmelerine adayanlar sadece dingin ve merkezde kalmayı başarmayacaklar ama aynı zamanda olan her şeyin ortasındaki sakinlik olmak üzere kararlı olacaklardır. Oldukça fazla derecede şok edici bilgi ve olaylara kendinizi hazırlamanızı, kendinizi güçlendirmenizi öneriyoruz. Zaman zaman bakmamaya da hazır olun çünkü sizin ölçülü ve sakin olmanız etrafınızdaki diğerleri için kritik önem taşıyacak.

Ama hatırlayın lütfen bunların hiçbiri şart değil, bunlara ihtiyaç yok. İnsanlık karar verdi, bu yükseliş zamanıdır ve bu insanlık aynaya bakıp da giydiği bütün maskeleri çıkarmadan olamaz. Ve bu maskeler oldukça fazla. Bazılarının rezilce olduğunu düşüneceksiniz, bazılarının ise biraz daha az alçakça. Ancak, insanlık ne oldukları konusundaki gerçeği düşünebilecek ve onaylayabilecek hale gelinceye dek yükseliş sadece güzel bir sözcük olarak kalacaktır.

Şimdi, binlerce yıl, tekrar tekrar size söylendi ki, hepiniz tanrılarsınız. Bu en zor kabul ettiğiniz şey olmakta devam ediyor. Bu fikri düşünseniz bile, onaylamanız, izin vermeniz hala daha imkânsız geliyor.

Şunu bilmenizi istiyoruz: Eğer bilinmeyene giden bu muazzam, ihtişamlı sıçramanın en ucunda olmasanız, bunların hiçbirine ihtiyaç olmayacaktı ve bunlar gerçekleşmeyecekti. Yani, dişlerinizi sıkın, sıkıca tutunun ve önümüzdeki birkaç ayı böyle atlatın. Değişim ihtiyacında olanları değiştirmeniz bundan daha fazla sürecektir ama yoldaki kasisler, çukurlar geçilmiş olacak ve duvarlara da toslamayacaksınız.

Hepinize, her birinize lütuflar diliyoruz.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

  1. Merak ettim, bu melek mesajlarına nereden ilgi duydunuz?
   Nereden öğrendiniz? Yardımcı olun, lütfen.
   Selamlar

   Beğen

   1. Sevgili Cavit, herhangi bir şeye nasıl ve neden ilgi duyuyorsak aynen öyle gelişti. Kiminin motosikletlere, kiminin resim yapmaya ilgisi olabilir. Bu insan olmanın bir parçasıdır. Sevgilerle

    Liked by 1 kişi

 1. Bir iki aydır her metale değdiğimde yada bazı insanlara çarpıyorum yada çarpılıyorum sebebini merak ediyorum.Aslında sık sık meditasyon yapmaya çalışıyorum ama yinede vucudumda çok fazla enerji var artık bir şeylere dokunmaktan korkuyorum fikrinizi öğrenmek isterim. Sevgilermle teşekkür ederim.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Meral, fiziksel olarak topraklanın. Toprağa basın. Toprakla oynayın, bitki yetiştirin. Ağaçlara dokunun İçinizdeki enerjinin akmasına izin verin. Belli ki bir yerde tutuyorsunuz enerjiyi o da statik elektrik haline dönüşüyor. Doğal malzemelerden yapılmış giysileri hatta döşemeleri tercih edin. Bilgisayar, telefon, tablet hep elinizdeyse biraz ara verin. Bedeninizi hareketlendirin, yürüyüş ve spor yapın. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 2. Yaklaşık 1.5 2 senedir acayip derece de bir sıfırlanma hissediyorum.Yani o güne kadar çalıştığım çabaladığını ve de kendimde açtığım tüm şeyler bir bir Yok oldu.Tekrar bu yetileri geri kazanabilecekmiyim bilmiyorum.Dahası son derece maddiyatçı bir duruma gerilemiş hissediyorum.Hatta bu konuda bayağı da panik içerisindeyim.Lütfen beni bu konuda bit bilginiz varsa aydınlatırmısınız?Ve yetilerim geri gelirmi?Teşekkürler

  Beğen

  1. Sevgili Jam, öncelikle paniği ve korkuyu bırakın. Neden insan becerilerini kaybetsin? Hiç kaybolmayacak bir şeyden bahsediyorsunuz. “Maddiyatçı durum” derken bunu aynı zamanda küçük görüyorsunuz, oysa fiziksel yaşamda bir takım temel ihtiyaçlarımız var, su, barınak, yiyecek, giyecek, vs gibi… Bunlar küçümsenecek şeyler değil. Ve ister inanın, ister inanmayın, bütün bunlar, yani fiziksel ihtiyaçlarımız da ruhani yolculuğun bir parçası. Korkularınızla çalışın. Ne diyorlar, neden oradalar bulun ve onları tek tek salıverin. Adım adım gidin, acele etmeyin. Ana menüdeki yöntemler bölümünü kullanabilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.