Yükseliş ve Yeni Dünya – Konsey (Mesaj 118)

Öngörüldüğü size söylenen “Yeni Dünyaya” yükselişinizin başlangıcına izin verecek frekanslara gitgide yaklaşırken ve hemen kapıdaki değişime dair hisleriniz arttıkça, neredeyse tüm düşünce sistemleri sadece fiziksel dünyaya dair olanların endişeleri de artıyor. Defalarca bize soruldu, sevdiklerinize, ailenize, evcil hayvanlarınıza ve dostlarınıza ne olacak? Arkada mı kalacaklar? Siz birdenbire ortadan kaybolunca ne düşünecekler? Bir defa daha bu endişelerinizi dindirmenize yardımcı olmaya çalışmamıza izin verin, özellikle de bu endişeler sizin enerjilerinize birer çapa gibi bağlanıp aşağıya çektiğinden dolayı bunu istiyoruz.

Burada bir açıklama yapmak istiyoruz. Sizin bir anda ortadan kaybolacağınız bir anlık durum olmayacak. Neredeyse bizim bulunduğumuz yere yakın bir noktaya yükselecek olanlarınızın enerji imzası ile aynı salonda bulunan başka masalardaki insanların deneyimlediği gerçeklik farklı olacak. Şimdi, size soruyoruz, bu sizin andaki durumunuzdan çok farklı mı? Hayır, değil. (Mor Alev: Aynı şeyi hepimiz kendi enerjimize göre deneyimliyoruz ve birimiz bir deneyimin bütün olumlu yönlerini yaşayıp mutlu olurken diğeri çok farklı hissedebiliyor, böylece gerçekliğimiz zaten farklı düzeylerde devam ediyor. Son zamanlarda ise bu, iyiden iyiye belirginleşti.)

Zamanla, uyumlu frekans düzeyine gelmeyenlerin bir kısmı zaten geçiş yapmış ve sizden farklı bir boyutta olabilirler. Bu zaten olmuyor mu? Evet, oluyor. (Mor Alev: Bazı kişiler doğal süreç gereği vefat edip başka boyutlara geçmiş olmuyorlar mı?) Ancak, kitaptan bir cümle ödünç alırsak, dünyayı mütevazı ve yumuşak olanlar teslim alacaklar.

Şimdi, bunlar çok basitleştirilmiş açıklamalar, 3D zihinlere çok boyutlu şeyleri anlatan. Diyebilirdik ki, hepsi birer illüzyon. Ama bu yardımcı olmazdı. Diyebilirdik ki sizin terimlerinizle bunu anlatmamız mümkün değil. Yine, yardım etmiyor. Size şunu söyleyebiliriz, kimse arkada kalmayacak, arkada bırakılmayacak.

Belki bir dostunuz, içinde yüksek benliğinin yaşamasına sizinle aynı zamanda izin vermemiş olabilir, ama bu kararı istedikleri zaman vermekte özgürler. Sadece onları ilahi mükemmelliklerinde görün. Onlar için yaşayamazsınız ama onları yolu örnek olarak gösterebilirsiniz. İnsan ırkındaki bu değişimi bir dev heyelan ya da tsunami gibi görün. Kesinlikle böyle güçlü. Her biriniz bütünü etkiliyorsunuz ve değişim bir kartopundan çığa dönüşecek, dönüşüyor. Bu benzetmeleri bir araya getirmemize ne dersiniz?

Bazılarınız için, yükselişin henüz düşünmediğiniz bir tanımını kullandık. Ve bunda bir sorun yok. Diğer tanımları kullanarak da ilerleme kaydettiniz. Ancak, biz sizin yükseliş kelimesini böyle anlamaya başlamanızı rica ediyoruz.

Yükseliş, en basit haliyle kişilerin yüksek benliğinin fiziksel varlığı aracılığıyla ve fiziksel varlık olarak kendini ifade etmeye başlaması sürecidir. Ve gezegensel yükseliş de böyle yapan kişilerin dengeyi ışık yönüne çevirdiği zaman olacaktır.

Şimdi, yüksek benlikleriniz oldukça güçlü varlıklar. Yani bunu başarmak için milyarlarcanıza gerek yok, buna rağmen milyarlarca olacaksınız.

İşte o yüzden, lütfen odaklanmanızı endişeden neşe-keyif-coşkulu beklentiye ve izin vermeye çevirin. Gelmekte olanın hayalini kurabileceğinizden çok daha muazzam olması olasılığına izin verin ki hayalleriniz onun yanında oldukça donuk kalacaktır. Ama yine de hayal edin.

Her birinize sevgilerimizi yolluyoruz.

***

Sevgili Dostlar, yükselişten bahsederken sıklıkla bunun bir anda olacak bir durum olmadığını ve bir süreç olduğunu konuştuk ve yıllardır da bu değişimi yaşıyoruz. Uyanış öyle seviyelere ulaştı ki, hiç beklemediğiniz insanlardan enerji hakkında konuşmalar, yorumlar duymaya başladınız. Bundan birkaç yıl önce böyle konuşmalara burun kıvrılarak bakılırdı, şimdi normal oldu! Ancak, bir anda kendimizi cennette bulmamız da – haydi ben daha amiyane tabiriyle konuşayım – saçma sapan bir şey olurdu.

Yani toplu “hadise” bekleyen arkadaşlar, bence bu konuda bir yanlış anlama var. Fikrimce, herkes kendi “hadisesini” kendi yaşayacak, zihni ve kalbi barışık şekilde hareket etmeye başlayacak, böylece yüksek benliğini ifade etmek çok daha kolay olacak. Buna yaşanan belli deneyimler sayesinde uyanmak ya da içindeki ışığı bulmak da diyebiliriz. Bir anlamda bu süreçle bakış açılarında oluşacak değişiklik her şeyi yepyeni gözlerle görmemizi sağlayacak, yani ilk adım bakış açılarının değişimidir. Bir süre sonra keşfetmiş olduğumuz yeni benliğimiz ve kişiliğimizle (aslında yeni benlik, eski, sonsuz ve gerçek benliğin açığa çıkmasından başka bir şey değil) yepyeni yaşam şartları geliştireceğiz, yeni ve ego tarafından güdülmeyen hayat amaçları, yeni bakış açıları ortaya çıkacak ve gerçekliğimizi tamamen değiştirerek yeryüzüne cenneti biz getireceğiz. Bu sırada gelişimimiz durmayacak, devam edecek. Konsey de bizlere bunu hatırlatıyor.

Yükseliş konusunda bundan iki-üç yıl kadar önce açıklayıcı bir makale yayınlamıştım. Yeni okuyucular isterlerse biraz daha bilgi için ona bu bağlantıda bir göz atabilirler.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Çok Sevgili Mor Alev,
  Uzun zamandır aklımı kurcalayan bir soru bugünkü yazı ile yanıt buldu.Haziran ayı gerçekten dediğiniz gibi farklı ,uzun bi aydı.Çok şey öğrendiğimize inanıyorum birin ve bütünün en yüksek hayrına olması dileği ile.Ve bugünlerde gelen yazılar gerçekten bana farklı geliyor.Belki benim farkındalığım değiştiği içindir.Bütün olasılıklara izin verme ile ilgili yazıdan sonra bir şarkı sürekli dilimde ve bana müthüş güç veriyor.’Olmaz olmaz deme hiç olmaz olur Serabım,zaman neler gösterir belli olmaz Serabım.’Gerçekten hergün mucizevi güzellikleri içinde barındıran bir serüven.Ve ben hep olmaza odaklıyken buaralar bakış açımı değiştirdim ve neden olmasın deyip diğer olasılıklarada izin veriyorum.Ve yukarıdaki şarkı sürekli dilimde mantra gibi oldu.

  farkındalık yükseliyor ve ağır idi ama ben bu haziran enerjilerini çok sevdim şükürler olsun

  herşey için sonsuz teşekkürler aracı olan herkese

  Ve dünyada tüm insanlığın hergeçen gün gerçek renklerinde parlamasına niyet ederken ,değişim birin ve bütünün en yüksek hayrına gerçekleşsin vede öyle oldu
  Sevgiler

  Liked by 1 kişi

 2. “Yükseliş” ile ilgili okuduğum en anlaşılabilir, en kafama yatan, en içime sinen mesaj oldu.. çok çok teşekkürler. sevgilerimle.

  Liked by 1 kişi

 3. Çok güzel ve herkes için anlaşılabilir bir açıklama! Evet süreç de bunu gösteriyor bize …”herkes kendi “hadisesini” kendi yaşayacak”, gidiş böyle gösteriyor! Kendi hadise’lerini yaşayanlar -bir bakıma- birer birer kolektif’in de “hadise” yaşamasına sebep olacaklar, fakat bu adım adım geliştiğinden muhtemelen kaotik bir şekilde olmayacak, yine de bu, krizler, çöküşler vb. olmayacak anlamında değil sanki…
  Kalpten teşekkürler!…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.