Bu şimdi bizim dünyamız!

earth-artist-unknownSevgili Dostlar, bu mesaj güneş tutulmasının hemen ertesi günü verildi, ancak bugün çevirip yayınlayabiliyorum. Düdüklü tencerenin kapağını açmak üzereyiz sanırım… Bu mesajı ileten Brenda Hoffman ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (www.LifeTapestryCreations.com). 

Sevgililer,

Bugün dünden çok farklısınız – güneş tutulmasından bir önceki günden – hatta ondan bir önceki günden de. Belki çok büyük bir değişiklik fark etmiyorsunuz, çünkü bir gün önceki yatakta uyandınız, dün de gerçek olan çevrenin aynısındasınız. Ancak, güneş tutulmasının enerji tufanı varlığınızı henüz anlayamayacağınız şekillerde değiştirdi. Sadece şunu bilin ki, dün gerçek olandan çok daha fazla olumlu bakış açınız, pozitif perspektifiniz var. Son zamanlardaki korkularınızın çoğu ya dağıldı ya da yok oldu, dünün 3D korkularıyla sarmalanmış değilsiniz.

Pek çoklarınız bu mesajı küçümsemeyle okuyacaksınız çünkü buna benzer şeyleri tekrar tekrar okudunuz ve sonunda tek keşfettiğiniz bir havuç daha oldu, ya da hayatınız neşe, keyif, coşku dolmadan ÖNCE tamamlamanız gereken bir parça daha buldunuz.

Dış dünyanızda hiçbir şey değişmedi, o zaman nasıl son birkaç saatte keyifle dolu bir yaşama adım attığınızı ilan ediyoruz? Bunu, bedenlendirdiğiniz yeni varlığın temellerine dayanarak söylüyoruz. Hatırlarsanız, birkaç gün önce her şeyin kolaylıkla ve hızla değişeceğini söylemiştik – aynen öyle oldu.

Bu, bugün siyasetinizin daha farklı olduğu anlamına gelmiyor. Fakat onun yerine acının, insanlık dışı olmanın dehşetinin sonunu hisseden yeni bir bakış açınız var.

Son zamanlarda, siyasetiniz en uç dereceye kadar yönetimlerin zalim olabileceğini tekrar gösterdi. Bundan itibaren sizler kitle olarak zulme her şeyi kapsayan bir son verilmesi ihtiyacını ilan ettiniz ve öyle de olacak. Bu yeni felsefenin gerçeklik haline gelmesi için, sizin kitlesel olarak bunu ilan etmeniz gerekiyordu. Ve Evrenlerden gelen son enerjilerle bunu yaptınız.

Sanki her zaman sizin için önemli olan bir şeyi hatırladınız fakat düne kadar bunu tam olarak anlayamıyor, ona ses veremiyor gibiydiniz.   Bu, şimdiye kadar öğrendiklerinizi boşa çıkarmaz, onun yerine son birkaç senede ya da ayda ne kadar ilerlediğinizi gösterir.

Şimdiki yaşamınızda bu değişimi ilk başlattığınızda, sizi ya da size ait olanları hedef almadığı sürece diğerlerinin fiziksel, duygusal ya da ruhani zarar vermesi sizi o kadar da rahatsız etmiyordu. Bugünden itibaren, her insanlık dışı kavram boğazınıza bıçak dayanmış gibi hissettirecek. Fiziksel olarak zarar göreceğinizden değil, ama size zarar veriliyormuş gibi hissedeceksiniz.

İşte böyle, bütünün bir parçası haline geldiniz – siz her şeyle birsiniz. Bu sizin aylar, yıllar boyu konuştuğunuz, tartıştığınız, derinden düşündüğünüz bir şeydi, fakat şimdi anlıyorsunuz. Dünden itibaren bu siz ve herkes için yeni bir dünya.

Yeryüzüne, insanlara, hayvanlara, bitkilere ya da dünyanızın herhangi bir parçasına zarar verenler için bu ne anlama geliyor?

Hücresel yapınız o acıyı hissedecek ve o belirli davranışı yapılamaz ilan edecek. Bu demek oluyor ki, bekle-ve-gör yaklaşımını terk ediyorsunuz. Bu demek oluyor ki gerçekten gücünüzün tamamına sahip çıkıyorsunuz.

Aynı zamanda, zarar vermeye devam edenler de bu geçişte sizlerin sevecen ortaklarınızdır.

Eğer toplumunuzu kabul edilebilir davranışların sınırlarına götürenler, rollerini böyle harika bir şekilde “şeytanca” oynamasalardı, hayatınızda memnuniyet içinde bir başkasının sizi ve sizin olanı koruyacağı düşüncesiyle yaşardınız.

Şimdi, farklı bir bakış açınız var ve bir ağaca, bir köpeğe ya da bir başka insana zarar vermenin size de zarar verdiğini biliyorsunuz. Onlar ve ben ayrımını artık taşımıyorsunuz. Artık, “hepimiz” var. İşte bu sağlamlıkla, bu özünden gelen iç-güçle, hareketleriniz ya da hareketsizliğinizle binlerce yıl beslediğiniz eşitsizlikler sona erdi.

Bu yeni sevgi dünyası için kötü ya da yanlış olduğunu düşündüklerinizin hepsi hemen kaybolacak ya da mahkemeye verilecek değil. Onun yerine “bunun benim gezegenimde olmasına izin vermiyorum” düşüncesinin kitlesel değişimi en kökten ve geniş katılımla başladı.

Bugün bu yeni bir kavram. Yarın hareket de başlayacak. Diğerleri zarar görürken artık gözlemci kalamayacaksınız. Artık dünyanızda sahtekârlığı, yalancılığı ya da gerçek olmayanları kabul etmeyeceksiniz.

Çünkü sadece kitlesel olarak yeni dünyanın doğuşunu ilan etmediniz, bunun için gereken ne varsa yapacaksınız.

Başkalarına zarar vermeyeceksiniz. Onun yerine nefret ve korku nutuklarını durdurmak için yasal ve diğer yollara başvuracaksınız. Kendi kendinize kurduğunuz hapishanenizden çıktınız. Kapıdan dışarıya adım attınız ve keşfettiniz ki, sadece siz kaçmadınız, bu zamanda sevgide ve huzurda yaşamayı seçen herkes dışarıda.

Kontrol ve nefret rolünü oynamayı seçenler bir süre daha rollerine devam edebilir. Sizi uyandırmak için yaptıklarından dolayı onları onurlandırın. Ama onurlandırmak demek onları takip etmek demek değildir. Siz özgürsünüz ve onlar da özgür.

Kontrol ve dışarıdan sizi yönetme gücünü seçenler en sonunda size katılabilir ya da yeryüzünü terk edebilir. Çünkü yeryüzü artık onları ya da onları takip etmek isteyenleri hoş karşılayan bir yer değil.

Bu şimdi sizin sevgi dünyanız. Öyle de oldu. Âmin.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak, böylece potansiyelinizin tamamını gerçekleştirmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2017  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. Okurken aklımdan tek gecen, ‘keske bu şeytanca olanlara gerek kalmadan da bu noktaya gelinebilseydi’ oldu…
  sonra en buyuk kancalardan biri olan ‘keske’ de oldugumu farkettim…
  Boyle olması gerekmiş, böyle olmuş…Bunu pasif bir yaklaşımla değil, yüce bir kabul ve aktif bir sahip çıkış ile söyleyebiliyorum artık:) hala biraz direncim olsa da;)

  Liked by 1 kişi

 2. Harika bir mesaj.. Düdüklü tencere örneği müthiş.. Basınç arttı.. Ama düdüklü tenceremde pişen yemeğim çok lezzetli Ol’muş…Gönülden bir eyvallah ile sadece dostlarıma değil, düşmanlarıma da özden teşekkürler..Bugün ki Gül Ol’mama vesile olanlara çok Teşekkürler..

  Bugün yayınlanan yazının yanındaki resim hayat ağacımı sunuyor. Kalbimi titretti görür görmez.. Paylaşmadan edemedim. Eril-dişil dengenin kurulduğu, köklerimin Adem ve Havva’dan gelen atalarımla toprağımda, bembeyaz papatlayarla süslenmiş. Gövdemden dikeye uzanan uyanış.. Çiçeklerim, yemyeşil yapraklarım, meyvelerim.. Ve üzerime yuva yapan kuşlarım.. Misafirlerim.. Şükürler Ol’sun.. Minnettarım.. Aşk’la…

  Liked by 2 people

 3. tamda o gun sizin yaziniza istinaden bir yorum birakmistim.sikayet yargilama degildi iste:( düdüklü temcerenin kapagi acildi icinde tam istedigim gibi pismis suyunu cekmis yumusamis lezzetinde bir yemek var. afiyet olsun

  Liked by 1 kişi

 4. Yazıyı okuyunca şu geldi aklıma
  Dünya dualite uzerine kurulu
  Guzel cirkin, iyi kötü hersey sevgi olunca bu ortadan kalkacak mı
  Dualite yıkılacak mı?

  Beğen

  1. Sevgili Duygu, kısacası evet. İsterseniz Yükseliş nedir başlıklı yazıma bir göz atın.(arşivlerde) Sevgilerimle

   Beğen

 5. Sizinle konuşmam gerek yardımınıza ihtiyacım var lütfen.. 😰

  iPhone’umdan gönderildi

  Beğen

  1. Sevgili İncilay, dün gece bu mesajı gönderdiğinizde artık çalışmayı bırakmıştım. Bana en kolay email adresimden ulaşırsınız. moralev@outlook.com. Sorun ne olursa olsun, umarım şimdi kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Size koşulsuz sevgimi ve mor alev enerjisini yolluyorum. (not: Burası bütün okuyuculara açık olduğu için telefon numaranızı yorumlardan sildim)

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.