Yeni Yıl – Konsey

Pen and paperŞimdiye kadar hiçbir mesaj içeriğinde tarihinin de bulunmasını istemediğimize işaret ediyoruz. Bugün tarih istiyoruz. Bu, sizlerin takvimlerinize göre, 23 Aralık 2015. Güneşiniz galaksinizdeki spiral yoluna devam ederken, siz de onun yörüngesinde yeni bir döngüye girmek üzeresiniz. Ama tarihe dikkatinizi çekmemizin tek nedeni bu değil.

Bu yeni yıla bir gümbürtüyle başlayacaksınız. Gümbürtüyü duymayabilirsiniz, ama bir patlama olacak. Bu yılın başlangıcında bütün gezegenler ileriye gidiyor olacak. Bu yeni döngüye neredeyse fırlayarak gireceksiniz. Hani, size eyerlerinize sıkı tutunun dediğimiz zamanları hatırlıyor musunuz? Hani, size lunapark trenindeyken ellerinizi, kollarınızı dışarıya fazla sarkıtmayın dediğimiz zamanları hatırlıyor musunuz? Evet, kızlar ve oğlanlar, işte yola çıkıyoruz!

Şimdi, bu çok kısa mesajda sizden tek bir şey yapmanızı rica edeceğiz. Pek çoğunuzun gözlemlediği bir geleneğiniz var. Gelen yıl için bir karar listesi yapıyorsunuz. (Mor Alev: Sağlıklı yemek, spora başlamak, para biriktirmek, yeni bir iş bulmak, vs. gibi yeni yıl kararları) Genelde, o liste birkaç gün içinde bir kenara atılıyor. Bunu bu sene yapmayalım. O listeyi, 2016 sona ermeden hayatınızda sahip olmak istediğiniz şeyler listesiyle değiştirelim. Ciddiyiz. Gelecek yıl bu zamanlar hayatınızın nasıl olmasını istersiniz? Hangi başarıyı kutluyor olmak istersiniz? Bu konuda siz de ciddi olun. Bazılarınız bu konuyu aydınlatmak için dua etmeyi isteyebilir. Bazılarınız bu konuda meditasyon yapabilir. Ne yapmak isterseniz, iyidir. Ancak bizler, hepinizin bu listeyi hazırlarken sessizlik zamanlarınızda bizlerle konuşmanızı istiyoruz. Sonra, listenizi bir zarfa koyun ve bir sonraki Aralık ayına kadar açmayın. Bunu yapabilir misiniz?

Şimdi, her birinize bizi sadık bir şekilde takip ettiğiniz için teşekkür ediyoruz ve yaptığınız her şey için en derin sevgi ve takdirlerimizi gönderiyoruz. Lütfen ışığınızı aydınlık tutmaya devam edin ve uğrunda o kadar çalıştığınız mucizelerinizin gerçekleşmesini umun.

Yeni yıldan önce sizlerle konuşmayı planlıyoruz, ama bunun pek çoğunuz için çok meşgul biz zaman olduğunu da biliyoruz. Keyfini çıkarın!

****

Sevgili Dostlar, bu sene de geleneksel yeni yıl yazılarımıza başlıyoruz ve yukarıdaki acele çağrıyla Konsey ilk sırayı alıyor. Sizlerle iki sefer bu yılsonunun büyük hareketlilikle gelip, bir 2016’nın büyük hareketlilikle başlayacağını paylaşmıştım. Konsey de bunu çok önemli buluyor. (İlgili yazılar şurada: Tüm sistemler ileri! – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu, Aralık 2015 Enerji Koridoru – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu) Bu konu gitgide çok çeşitli kaynaklarca daha da fazla işlenmeye başladı. Enerjiniz ne ise onu yaratırsınız, enerjinizi, ışığınızı yüksek tutun. Konseyin rica ettiği gibi başarmak istedikleriniz konusunda ciddi ciddi oturup düşünün, kalbinizin sesini dinleyin. Seneye bu zaman nasıl bir insan olmak istediğinizi zihninizde iyice muhakeme edin. Sağlam kararlar verin. Niyetlerinizi yazın. Sonra o listeyi göz önünden kaldırın. Yaşamaya başlayın. Her adımda destek ve sevgi yanınızda.

Bu mesaj için Konsey’e ve Ron Head’e çok teşekkür ederiz. Mor Alev tarafından çevrilmiştir. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

Yorumlar kapatıldı.