Tüm sistemler ileri! – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

olivera moon - mexican artArkadaşlar,

Bu tam olarak bir yeni ay yazısı değil. Çünkü şu anda birbirinden farklı pek çok etki altındayız. Bütün bu enerji dalgalarının arkasında hummalı bir çalışma sürüyor. Günlük yaşantımız, rutinlerimiz dışında enerjimiz ve ruhumuz zihnimizi zorlayacak birbirinden farklı çok sayıda durumla meşgul, bunu bazen hissediyoruz, bazen de farkında bile olmuyoruz. Ama birkaç yan etkisi var ki, sanırım son zamanlarda pek çoğunuz onu biliyorsunuz: Anlamsızca yorgun, hatta hafiften hasta gibi hissedebilirsiniz. Belki de normalden daha huysuz, daha hoşgörüsüz olabilirsiniz. Nefes alın dostlar. Geçenlerde yazdığım gibi Bilge Baykuş olun. Yükseklere uçun ve duruma kuş bakışı göz atın. Hepsi geçecek. Dünyanın içinde bulunduğu çılgınlık da, bu tuhaf hisler de. O yazıda sizleri bu günler için biraz uyarırsam daha kolay geçeceğini düşünmüştüm. Bahsettiğim enerjiler burada ve bir süre daha kalacak.

Ama, her şey zor, sıkıntılı, sarsıcı değil dostlar. Kalbinizi ferah tutun. Yarın muhteşem bir enerji girişi yaşayacağız, bugün Yeni Ay iyimser, kahkaha dolu, meraklı ve işten kaçmayan Yay’da. (Bugün, 11 Aralık Cuma, İst. Saat 12.29) Niyet tohumlarının toprağa atılması için ideal bir zaman. Venüs harika bir derecede bize sevgiyi, sezgilerimizi ve yaratıcılığımızı anımsatırken Neptün’le güzel ve yumuşak bir üçgen açı yapıyor.

Önümüzdeki iki hafta birbiri ardına enerji girişleri yaşayacağız. Bu enerjiler Eylül’de aldığımız güncellemeleri tam olarak yerine oturtacak bir akım. Bu yıl neler yaptıysak, ne kadar ilerlediysek, önümüzdeki günleri onların tam demirlenmesi, bir son yerleştirme, son test, son temizlik olarak görebilirsiniz.

Çünkü 25 Aralık’taki dolunayla beraber, geri giden Uranüs de ileriye dönüyor ve gökyüzünde nadir görülen bir durum yaşıyoruz. Tüm gezegenler hep birlikte ileriye gidiyor. Yani, 25 Aralık’tan itibaren tüm sistemler ileri, ileri, ileri!

11 Kasım’da Arkturuslular bize hazır olup olmadığımızı sormuştu, hemen ardından St. Germaine bizi onunla birlikte Mor Alev enerjisi ile çalışmaya çağırmıştı. Ben tam olarak Birliktelik Bilincine yerleştiğimizi biliyorum. Şimdi Konsey ve Brenda Hoffman’ın rehberleri mezuniyetin çok yakın olduğunu söylüyorlar. (En kısa zamanda çevirileri yayınlamaya çalışacağım) Yani dostlar, bu günler final sınavları gibi. Bence hazırız, bence kalplerimiz açık ve bence harekete geçebiliriz!

Kendinizi 25 Aralık’tan itibaren gelişecek hızlı ilerlemeye hazırlayın. Tüm sistemler ısınma turunda ve 25 Aralık’tan itibaren gaza basıldığında 10 gün boyunca istediğiniz her şeyi yaratabilirsiniz. Bugünkü yeni ayın Sabian sembolü de aynı şeyleri söylüyor.

“Eski bir kuzey köyünde, erkekler donmuş gölden yazın kullanmak üzere buz kesiyorlar.”

Bu sembol de bize önceden düşünmeyi, anı yaşamanın yanı sıra doğal döngülere saygı duymayı ve onlara bakarak kendimizi geleceğe de hazırlayabileceğimizi anlatıyor. Önümüzdeki altı ayı düşünün. Plan yapın. Tüm sistemler ileri giderken nelere ihtiyacınız olacak? Tabiatla birlikte çalışın. Yay yıldızlara uzanmayı sever, ideallerinizi, niyetlerinizi küçük tutmayın, gerçekten, zihinsel olarak da hazırlanın. Bütünün hayrı için neler yapabilirsiniz? Kolektife nasıl faydanız dokunabilir? Bütün bunları kalbinizden doğru değerlendirin.

Kaynaklarınızın (enerjinizin) tamamını şimdi kullanmayın. Yukarıda bahsettiğim yorgunluğu dengeye dönüştürmek için dinlenmeyi ihmal etmeyin. Dinlenmek sadece saatlerce yatmak değildir. Kısa aralar verebilir, ufak meditasyonlar yapabilir ve enerjinizi geri toplayabilirsiniz.

Bu kısa bir yazı, çünkü bütün bu enerjileri daha önce paylaşmış olduğum diğer bilgilerle birlikte değerlendirmeliyiz. Bağlantıları aşağıda:

Hepinize harika bir yeni ay diliyorum!

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

3 comments

  1. Sevgili Mor Alev Çok teşekkür ederim, tam da anlattığınız gibiyim, sabahları zor kalkıyorum, Pazar günü doğum günüm, onun için heyecanlanmıyorum bile ki geçtiğimiz sene 1 ay önceden geri sayıma başlamıştım, tabii bunda 42 yaşımı dolduruyor olmamın da etkisi olabilir 🙂 Aslında iyimser ve kahkaha dolu tam bir yayım 🙂 Dediğiniz gibi meditasyon yapamıyorum bununla birlikte 3 tur güneşe selam, 5 tekrarlı Tibetin gençlik Pınarı çalışması ve bir denge hareketi ile enerjimi yeniliyorum uyandığım andakinden eser yok ve artık yaratımlar için hazırım. Şükürler olsun…

    Beğen

  2. Yazıları o kadar sahipleniyorum ki, hepsi aklımdan ne geçerse onlara cevap olarak geliyor senden , ellerine yüreğine sağlık ♥. pozitif dergisinin şimdiye kadar seninle neden röportaj yapmadığını düşünürken, yeni sayıda seni görünce çok mutlu oldum , daha da çok insana gereklisin bence … 2016 yı sabırsızlıkla heyecan ve umutla bekliyoruzzz…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.