Günün Enerjisi – Gündönümüne güneşin özel katkısı

Sunrise at sea - Jason Politte Fine Art PhotographyGündönümünden hemen önce, 21 Aralık saat 03.03 de (saate dikkatinizi çekerim) güneş bir M sınıfı patlama ve taç kütle atılımıyla “dağlardan akan berrak akarsu” derecesini aktive etti. Bu patlamalara belli bir gücün üzerindeyse ve TKA içeriyorsa özellikle dikkat ettiğimizi siz okuyucularım artık biliyorsunuz. Çünkü ışık ve onunla birlikte yola çıkan plazma fırtınası hep özel bilgi paketleri taşıyor. Güneş, 9 Kasım’dan beri sessizlik içindeydi. Bu gündönümü gerçekten özel bir enerji taşıyor.

9 Kasım’daki patlama “gün doğuşunu muhteşem notalarla haber veren horoz sesi” derecesindeydi. Horozlar günün ne getirdiğini tam olarak bilemeseler de iyimserlik içinde, en yüksek enerji ve niyetlerle yeni günü karşılarlar. Bu, yeni fırsatların, yeni yaşamların, aydınlığın doğduğu bir gündür. 21 Aralık’taki patlama sırasında Mars bu dereceyi yeniden canlandırıyordu. Yani, enerjik olarak Mars 9 Kasım’ı enerjisini günümüze yeniden getirirken, güneş de yeniyi fark edebilmemiz için berraklık sağlıyor.

Üçüncü bir katılımcı ise Venüs idi; geçen ayın 11-11 portalı ve bütün bir ayın Sabian sembolü “Bir kadın, kutsal bir yolun girişini gizleyen kalın perdeyi açıyor” derecesine oturan Venüs bize yolumuzun aydınlanmaya, 11-11 enerjilerinin de akmaya devam ettiğini gösteriyordu.

Neredeyse iki gün önce olmuş bir patlamadan neden bahsediyorum? Çünkü, plazmanın güneşten çıkıp dünyamıza ulaşması iki-üç gün kadar sürüyor. Bugün, hala daha kış gündönümü enerjilerini kabul ederken, yeniye, değişime, dönüşüme dikkat edin. Gözlerinizi açın, gelen enerjiyi kabul edin, yeni fırsatlar, salıverme olasılıkları ve başlangıçlar çok mümkün.

Patlamanın Türkiye saatiyle gelen numerolojisine bakarsak, 3 rakamının taşıdığı titreşim, cesaretlendirme, yardımcı olma, iletişim, özgürlük, macera, ilham, öngörü, genişlemek, ilerlemek, espri gücü, zihin ve kalp açıklığına denktir. Kutsal 3 rakamı beden-zihin-ruh üçlüsünü temsil eder. Aynı zamanda, bu üçlünün mükemmel dengesini kurarak bu dünyada yaşamış olan Yükselmiş Ustaların rakamıdır 3. Bu rakama sıklıkla rastlamak, yanınızda Yükselmiş Ustaların bulunduğunu ve sizlere yardımcı olmak, sizinle iletişime geçmek arzusunda olduklarını ifade eder. Şimdi şaşıracaksınız, Joanne Walmsley’in ünlü melek rakamları araştırmasına göre bu rakam usta bir öğretmendir ve der ki, 3 rakamının en önemli mesajı “Her şey mümkün!” Üzerinde bir haftadan fazladır çalıştığımız enerjinin bu güneş patlaması sırasında da karşımıza çıkması çok ilginç!

Hatırlayın, her şey önce hayal ve düşünceyle başlar, sonra harekete geçip o düşünce ve hayalleri fiziksele çeviririz. Bugünlerde ne düşündüğünüz ve hissettiğiniz önemli. Yeni gün doğarken bir horoz gibi umutlu, bir baykuş gibi bilge ve sakin, bir akarsu gibi berrak olun! Enerjiler ve ustalar arkanızdayken her şey mümkün!

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

7 comments

 1. Uzun zamandir size sormak istedgm bir soru var.benim dogum zamanim 3 mart gece yarisi 03.15 yani bol 3 lu bir dogum tarihine sahibim.bunun benim hayatimdaki anlami ne olabilr sizce.sevgi ve ışıkla kalın.

  Beğen

  1. Sevgili Teslime, size de Dan Millman’ın Hayatınızın Amacı kitabını tavsiye ederim. Çok daha kapsamlı bilgiler alabilirsiniz böylece. Sevgilerimle

   Beğen

 2. sevgili Moralev,
  sürekli aynı ve aynı umutsuzluklara düşüp artık bir şeyleri kendi çabamla değiştirmem gerektiğine inandığımdan beri yaklaşık 1 aydır yazılarınızı takip ediyorum. Sanki bi güç beni bi şekilde buraya getirdi ve çok fazla beceremiyor, bazen yine eski negatifliğime düşüyor olsam da düşüncelerimi değiştirmem konusunda bana çok fazla yardımınız oldu. İşaretlere inanırım ve dün gece rüyamda yağmur gibi gökyüzünden beyaz kuş tüyü yağdığını gördüm ellerimle o kuş tüylerine dokunup sevindim gerçek gibiydi. Meleklerin bize yardım etmek istediğine inanıyorum yeter ki bundan şüphe duymayıp enerjimizle onlara inanıp yardım istemeyi bilelim. Bu sabah bildirim geldi ve yazınızı okudum eskisinden çok daha iyi hissediyorum. Buraya yorum yazmasalar bile benim gibi çok fazla insana yardımınız ve enerjinizin dokunduğuna inanıyorum.
  Bunun için çok teşekkür ederim:)

  Beğen

 3. Merhaba! Yazilarinizi cok begenerek ve yolladiginiz tum sevgi dolu, heyecan verici titresimleri hissederek okuyorum. Tesekkurler, God bless you.

  Ben cok siklikla, ozellikle saate baktigimda ’11:11′, ’01:01′ ve bunun gibi 1’li varyasyonlarla karsilasiyorum. Acaba bu yazida 3’u acikladiginiz gibi 1’in ne anlama geldigini de kisaca yazabilir misiniz?

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.