St. Germaine’den Çağrı: Çizgiyi Çekiyoruz!

violet flame transmutingDünyanın Sevgili İnsanları

Bu zamanda gelişmekte olan pek çok değişiklik var. Dünyanız kaos ve kaosun güçleri tarafından ele geçirilmek üzere gibi görünse de, bilin ki olaylar göründüğü gibi değil, çünkü ufukta yeni bir şafak sökmek üzere. Sizlerden kendi ışığınızı yüksek tutmakta, üzerinde yaşadığınız dünya ve onun bütün yaşayanları için ışığı çağırmakta tereddüt etmemenizi rica ediyoruz. Biliyorsunuz, bizler sizlerle enerjik yollardan birlikte çalışıyoruz. Şu anda sizler ve biz, hep beraber, ayağa kalkıyoruz, tavrımızı belirliyoruz ve çizgiyi çekiyoruz. (Kabul edilemeyecek olanı bildiriyoruz.)

Dualarınızla, çağrılarınızla dünyanın Mor Alev ışığı ile yıkandığını görün, dönüşümün mor ışığıyla. Her defasında bu resmi olabildiğince uzun süre zihninizde canlı tutmaya çalışın. Benimle çalışan ışık birlikleri sayesinde bu ışık çoktan yeryüzü atmosferinin tamamına nüfuz etti. İmgelemeleriniz sırasında bu enerjiyi/ışığı yeryüzünün kristal çekirdeğine demirlemeniz muazzam bir şekilde yardımcı olacaktır. Böylece Mor Alev ışığı yeryüzünün içinden doğru, yeryüzünün kabuğuna kadar sürekli büyüyen eş-merkezli daireler şeklinde genişleyecek ve atmosfere yeniden işleyecektir.

Ben, St. Germaine, önümüzdeki üç hafta içinde, her gün sizin zaman diliminizde sabah 6.00, 9.00, öğlen 12.00, 15.00, akşam 18.00, 21.00 ve gece 24.00 de, saat başlarında bütün gezegeninize Mor Alev ışığı göndereceğim ve onu mor ile sarmalayacağım.

Bu zamanlardan birini ya da birkaçını seçerek bana ve bu amaca hizmet eden ışık birliklerine katılın. Yükselmiş Ustalar alemi de bu çalışmada bana katılıyorlar. Yani dünyanızda yüzünü gösteren kaosu dönüştürmek üzere bütün bir cennet, yüksek alem ekibi çalışıyor.

Yeryüzü gönüllülerimiz, lütfen tüm dünya ve onun yaşayanları için ayağa kalktığımızda siz de bizimle olun. Birlikte, yeryüzü ve insanlığın Evrende hak ettiği yere gelmesini engelleyen enerjileri saf dışı bırakalım. Ne zaman bize katılırsanız, bu odaklanmanın sonunda Kutsal Anne’nin ışığı, sevgisi ve enerjisini gezegendeki her kişinin kalbine çağırın ve kalplerindeki ilahi kıvılcımı canlandırın.

BEN bu konuya verdiğiniz önemden dolayı şükran doluyum. Teşekkür ederim!

BEN St. Germaine

Bu mesajı ileten Marlene Swetlishoff’a çok teşekkürler. (rainbowscribe.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Sevgili Mor Alev,

  Gökyüzünde tuhaf şeyler görüyorum. Dört tane ışık topu. Bulut değil, uçak değil, yıldız değil. Ne olduğunu anlamlandıramadığım bir şey. Lütfen bildiğiniz bir şeyler varsa paylaşın. Gece 21 itibariyle görmeye başladım ve halen orada duruyorlar.

  Beğen

  1. Sevgili Neli, maalesef bu konuda bir şey bilmiyorum. Dün akşam dışarıya da çıkmadım. Sevgilerimle

   Beğen

   1. gökyüzünde yine hareket var. bir tek ben mi görüyorum. twetterdan size fotolarını gönderdim.

    Beğen

    1. Sevgili Neli, iki gündür bakıyorum ama sizden gelen bir mesaj yok. Yani fotoğrafları almadım. Sevgilerimle

     Beğen

 2. Emeğinize sağlık. Haberler için teşekkürler. Milyar kişiye bedel bir avuç insan olarak yeni günleri bekliyoruz. Yeni Dünya’yı beraberce sevgiyle temizleyip inşa edeceğiz.

  Beğen

 3. Lutfen Mor Alev,eger bu mesaji aldiysan demekki yanlis yere yazmiyorum .Ama bana da cevap gerekiyor ,cunku daha once yazmistim ama heralde ulasilamiyor sana diye biraktim yazmayi.Lutfen bir isaret ver ki devam edeyim.Tesekurler Ben Senem.

  Beğen

 4. Hayir yani benim anlamadigim bir insan nasil tanri olabiliyor ? Spiritualizimin özu evrenle bir olmak ve insan-i kamil seviyesine ulasmak. Hmm evren ile bir olabilirsin anlarim da tanri nasil olucaksin ? Bunlari yazarken bile egom bir hoş oluyor. Bu da yetmezmis gibi spiritualizm insanlara empoze edilmeye calisiliyor. Ulkemizde de bu durum herhangi bir dine inanman spiritualizm icin engel degil deniliyor. Google sayfa sonuclarina baktigimizda ise spiritualizm son 10 yilda cok fazla ivme gostermis. Demekki birisi bunu finansa ediyor. Kaldiki unlu spiritualistlerin favori kitaplarindan birisi ibni arabi (unlu tasavvufcu) Onun kitabini da okudum spiritualizmle ayni seyleri anlatiyor tek farki isimleri farkli. Bu durum da insan ister istemez supheleniyor. Arastirmaci bir kisilik oldugum icin de bu suphenin pesinden gittim ve onume baya bir sey cikti. Bunlari simdi soylersem yazi cok uzar. Bana soyleyebilecegin bir cevabin varmi?

  Beğen

  1. Sevgili Akif, farkındaysanız son zamanlarda “özgür irade”, “seçme özgürlüğü”, “kendi gerçekliğini kendi yaratma” konularda oldukça fazla yazdım. İnanacağınız şeyleri seçme konusunda özgürsünüz. Evren’le bir olduğunuzu, Evren’in ise Yaratan’ın bir yansıması olduğu konusunu kabul edip etmeme konusunda da özgürsünüz. Bence okumaya, araştırmaya devam edin. Bu arada iç sesinizi de dinleyin. Meditasyon bunun için faydalıdır. Etiketlerden vazgeçerseniz daha rahatlayacakmışsınız gibi geliyor bana, ama bu benim fikrim, hemfikir olup olmamak da sizin seçiminiz. Eğer bu konular radarınızdaysa, yani ilginizi çekiyorsa mutlaka sebebi vardır. Ruhani konular – adına ne derseniz deyin, ister tasavvuf, mitoloji, efsane, spiritüelizm ya da felsefe – binlerce yıldır insanoğlunun ilgisini çekmiştir, üzerine üniversitelerde bilim dalları kurulmuştur. Çünkü bizler nereden gelip nereye gittiğimizi, neden var olduğumuzu, aslında kim olduğumuzu bilmeye ihtiyaç duyan varlıklarız. Bunun ne Google’a, ne finansörlere, ne de komplo teorilerine ihtiyacı var. Bu bloğun gerçekliği sizin gerçekliğinize uymuyorsa, onu yaşamınızdan çıkarabilirsiniz. Uyuyorsa, belki daha da öteye geçmeyi, daha da ilerlemeyi, daha derin araştırmalar yapmayı, kendi ruhunuzu tamamen çözümlemeyi isteyebilirsiniz. Bunların hepsi size ait muhakeme, hissetme, iç bilme ve karar süreçleridir. Sizin gerçekliğiniz sadece size ait olduğu için de benden bir cevap istemeniz, yani kendi içiniz yerine dışarıya bakmanız aslında çok da verimli olmayacaktır. Kalbiniz en doğrusunu bilir. Sevgilerimle

   Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.