Uyanışınızın yeni bir aşamasındasınız – Fran Zepeda aracılığıyla Lady Nada

Tropical Carribean Island Beach Shari EricksonSevgili Dostlar, umarım huzur dolu ve mutlu bir bayram tatili geçiriyorsunuz. Aranızda tatil yapamayıp çok çalışanlarınız da var, o arkadaşlara da hepimiz adına teşekkür ediyorum.

Normalde ben de bayramlarda kısa bir kutlama mesajından başka bir şey yayınlamam ama baktım ki bu tatil günlerinde gazetelerde bile pek bir şey yok, belki burada yeni bir mesaj görüp onu okumak istersiniz diyerek bilgisayar başına geri döndüm.

Lady Nada’nın aşağıda verdiği kısa egzersiz kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak, dengenizi bulacaksınız ve elbette bu mesajla birlikte onun enerjisi de size yardımcı olacak. Evet, derin bir nefes alın ve bu yumuşak mesajı iyice sindirin. İşte tatil böyle olur!

Bu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. Fran Zepeda, Mor Alev Dostu ve Lady Nada’ya (yani Yükselmiş Usta Mary Magdelene’nin üst benliği) çok teşekkürler. (franheal.wordpress.com)

Ayrıca hem Mor Alev Dostu, hem de ben hepinizin bayramını kutlarız.

Selamlar değerli Sevgililer,

Ben Lady Nada. Uyanış sürecinize yeni bir bakış açısı getirmek için huzurlarınızdayım. Evet, bu konuda oldukça ilerlediniz. Ancak ne kadar ilerlediğinizi, hiçbir analiz, kıstas veya ölçümle tespit edemezsiniz. Onun yerine, eski halinizle şimdiki haliniz arasındaki farkı, bilincinizin bugüne dek ne kadar genişlemiş olduğunu ve içinizdeki tatlı hafiflik duygusunu hissederek anlayabilirsiniz.

“Şimdi” denilen her an ile birlikte bu “büyük uyanış” sürecinizde ilerlemeyi sürdürdüğünüzden dolayı, değişiminizin seviyesini ve derecesini ölçmek zordur. Ancak size şu kadarını söyleyebilirim; “Uyanış sürecinizde yeni bir aşamaya adım attınız”. Şimdi gerekli olan şey, bu değişiklikleri sadece hissetmek ve kabullenmektir. Onlara çok fazla kafanızı takmayın. Onun yerine, kendinizde meydana gelen bu değişikliklerin hepsini, “yeni bakış açınızın” çatısı altında toplayın.

Eski tarz herhangi bir “ölçme, tartma veya hesaplama” şekli ile ne kadar geliştiğinizi ve olgunlaştığınızı değerlendirmek, şu anda ulaşmış olduğunuz gelişiminizin ve bilinç olarak genişlemenizin gerçek ölçütünü ortaya koymayacaktır. Hatta 21 Haziran Gündönümü enerjileriyle birlikte bu “gelişim ve bilincinizin genişleme” işlemi her geçen gün daha da artacaktır.

Benim değerli Sevgililerim, çok uzun bir yol katettiniz. Ve gelişiminizi eski üslupla “ölçme ve değerlendirme” alışkanlığını bırakmanızın, sizin için daha iyi olacağını şimdi anlamış oldunuz. Zira Yüksek Benliğiniz (Özünüz), Tanrısal mevcudiyetiniz (içinizdeki BEN enerjisi) ya da Kaynak (Yaratan) ile daha fazla bütünleşmek adına o kadar çok geliştiniz ve genişlediniz ki, bunun derecesini tam olarak saptayabilmeniz oldukça güçtür. Hem çok genişlediniz, ama yine de kendinizi neredeyse hiçbir cisminiz yokmuş gibi hissedecek kadar hafifsiniz. Hem Dünya Ana’nın toprağıyla sıkı bir bağlantınız var, hem de Kaynakla (Yaratan) ve diğerlerinin kalpleriyle sonsuza kadar bağlantılısınız.

Bu yeni “genişlemiş ve gelişmişlik” hali kendisini, özgürlük duygusu olarak hissettirir. Ancak ne kadar ilerlediğinizi ve geliştiğinizi sürekli kontrol etmekten vaz geçerseniz, bu size daha fazla özgürlük ve gelişim sağlayacaktır. Sadece ulaşmış olduğunuz bu yeni aşamanın tadını çıkarın, Sevgililer. Çünkü İlahi Öz’ünüzün her zamankinden daha fazla ışıldamasını sağlayan bu “yeni saf arınmış” halini elde edebilmeniz için, birçok şeyi salıvererek, değiştirerek ve dönüştürerek arındınız.

Şimdi bir dakikanızı ayırın ve benimle birlikte derin bir nefes alın Sevgililer.

Nefes alıp vererek, tüm hücreleriniz ve varlığınızın tüm suretleriyle genişleyin. Galaktik Merkezi, Var olan Her Şeyi, Yaratan’ı (Kaynak) ve bütün insanları kalp aracılığı ile birbirine bağlayan o karmaşık ve muazzam ağ aracılığıyla Sevgi ile büyüyün ve gelişin. Tüm bunları, tek bir soluğunuzla içinize sığdırabilecek kadar genişlediniz, Sevgililer. Şimdi bu genişlemiş halinizi hissedin.    

Var olan Her Şey ile BİR olduğunuz duygusu, içinizin derinliklerinde hissettiğiniz ve hepinizin içten içe bildiğiniz bir Gerçekliktir. Bu duyguyu, sizden başka hiç kimse tarif edemez. Çünkü bu SİZİN yükseliş deneyiminizdir. İlahi Sevgi ile sonsuza kadar birbirinize bağlı olduğunuzdan dolayı, doğal olarak HER ŞEY ile bağlantılısınız. Ama yine de her birinizin o muhteşem “uyanış” tarzı, eşsizdir ve bir başkasının deneyimlerine benzemez.

İçinizde gelişmekte olan bu Hafiflik, Sevgi ve Özgürlük duygusunun tadını çıkarın. Sanki önünüzdeki tüm engeller kaldırılmış gibi rahatlayın. Ve şimdi, her nefesle hücrelerinize dolan yeni ışıkla birlikte, potansiyeliniz ve olanaklarınızın daha da güçlendiğini ve geliştiğini hissedin.

Bu dönem, ne kadar geliştiğinizi ölçme, tartma, karşılaştırma veya eleştirme zamanı değildir. Bu dönem, salıverme ve Yüksek Öz’ünüze tamamen teslim olma zamanıdır. Çünkü Yüksek Benliğinize ne kadar çok güvenirseniz, yükseliş yolculuğunuzda da o kadar fazla ilerlemiş olacaksınız. Gerçek İlahi Benliğinize kavuşmak için, Yüksek Öz’ünüzle bir/bütün olmaya çalışın. Bu durum, bakış açınızda çok büyük değişiklikler meydana getirecektir.

İçsel rehberliğinize güvenin, değerli Sevgililer. Çünkü hiç kimse sizi Yüksek Benliğiniz kadar doğru yönlendiremez. Şu an bulunduğunuz yerin, tam da olmanız gereken yer olduğuna güvenin ve rahat olun. Sizi kaplayan bu “yükselmişlik” duygusuna sıkıca demir atın (tutunun). Aynen uyanış ve yükseliş sürecinizin başlarında yaptığınız gibi, engelleri salıvermeye devam edin. Yaşamınızda karşınıza çıkacak olan her türlü değişikliğe tamamen açık olun.

Tüm engelleri dışarı atın ve kalbinizin kapısını çalan tüm yükseliş fırsatlarını içeri davet edin. Denir ki, “Sınır, Gökyüzüdür.” (Gökyüzü sınırsız olduğu için, buradaki cümle mecazidir. Yani sınır, sınırsız gökyüzü ise, o zaman fırsatlar da sınırsızdır anlamında kullanılmıştır) . Hiçbir şeyi yargılamayın. Tereddüt içeren hiçbir fikir veya görüş ileri sürmeyin. Sadece tüm olanaklara ve artık varlığınızın tamamına nüfuz eden ve size tatlı bir uyanış/yükseliş sağlayan Işık ve Sevgiye karşı tamamen açık olun. Her zaman daha fazlasını kabul etmeye hazır bir şekilde, Sevgi ve Işığın giderek yükselmesine izin verin.

Şimdi tüm beklentilerin üstüne çıkmanın, eski kıstaslara göre “tamamen uyanmış ve aydınlanmış” olarak algılanan ölçümleri geçersiz kılmanın ve İlahi Mevcudiyetinizi kuşatması için sonsuz olanaklara izin vermenin zamanıdır Sevgililer!

İlahi Sevgi sizi yönlendirir. Kendinizi onun sonsuz olanaklarına teslim edin. Çünkü İlahi Sevgiyi her soluduğunuzda, sizi dönüştürür.

Namaste.

Ben, Lady Nada.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Tum yazida dikkatimi “tam odakla” ceken cumle:

  “Tereddüt içeren hiçbir fikir veya görüş ileri sürmeyin”

  Paylasim icin Cok Tesekkurler

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev,Iyiki yayınlamışsın bu yazıyı.Gerçekten kalplerimizle Konuşuyoruz ve bağlıyız hepimiz.Yazını bayramda okuyamıycam diye üzülmüştüm.Çok teşekkürler,harika sevgi dolu bir yazı.Bayramını Kutluyorum Güzel Yürek❤️Ayrıca sayende buradan mesajımın ulaştığı herkesin Bayramı Kutlu Olsun.Sevgiler❤️❤️❤️

  Beğen

 3. Korkunc guzel bir yer burasi! Korkuyla ilgili fikirleri topyekun degistiren bir yer. Bu kadar ayni ve bu kadar ozgur. Bayramlarin bir durumu var gercekten hele birde yaz ile bulusunca 🙂 Bir olmamiza saglik..

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.