Hilarion: Yeryüzü Dengesi ve Farkındalığın Getirdiği Güç

The Balance of Creation - Bjorn RichterArkadaşlar, bu, dünkü yazımda bahsettiğim ve yine denge, ağırlık, yorgunluk hissine odaklanan bir mesaj. Hilarion, sevgi ile bütün bu duyguları dönüştürebileceğimizi söylerken  son zamanlarda (özellikle son dört yıldır) sürekli olarak ortaya çıkan ve gizlenemeyen negatif “sırlardan” da bahsediyor.

Benim fark ettiğim şeylerden biri bir kısım insanların alışkanlıklarını devam ettirebilmek için bu bilgiler yokmuş gibi davranmaları oluyor. Aslında herkes ruhunda kimin doğruları yansıtmadığını, kimin gerçeklere bağlı kaldığını biliyor. Herkes verilen bilgilerin enerjisini de okuyabiliyor. Sadece bu kişiler kısa dönemli düşündüğü, büyümekte olan neslin daha iyi yaşaması gibi bir kaygıyı kendine çok fazla bulduğu ve bir takım değişiklikler yapmaya cesareti olmadığı için gözlerini gerçeklere kapıyor.

Ama ortaya çıkan sırları doğru değerlendirdiğimizde yapıcı olabilir, hep bahsettiğimiz Yeni Dünyayı kurabiliriz. Buna bir örnek verirsem; Edward Snowdon’un sızdırdığı bilgiler ve sonucundaki büyük skandal sayesinde daha geçen hafta ABD Milli Güvenlik Teşkilatında büyük bir reforma gitti ve insan haklarını, insanların özel hayatlarını koruyacak yeni önlemler aldı. Elbette şimdiki tartışma, Edward Snowdon’un aslında casus suçlamasıyla karşılaşması gerekmediği ve halka hizmet ettiği, reformu getirdiği için bir kahraman olarak karşılanması konusunda devam ediyor. Burada önemli olan şu; sırlar ifşa edildi, değerlendirildi ve reform yapıldı.

“Beni Amerika’dan gelen bir örnek ilgilendirmiyor” diyebilirsiniz, ama unutmayın, bu gibi ilerlemeler artık bir salgın gibi yayılıyor ve fiziksel olarak binlerce kilometre ayrı olsak da hiç birimiz bir diğerinden pek ayrı değiliz, dünya teknoloji sayesinde parmaklarımızın ucunda. Bu ülkede de eğer farkındalığımızı artırırsak, pek çok olumlu gelişmeye önayak olabiliriz. Birliktelik bilinci sandığımızdan çok daha fazla yaşadığımız bir kavram. 

Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. Mor Alev Dostu, Marlene ve Hilarion’a sonsuz teşekkürler. http://www.therainbowscribe.com   

Değerli Sevgililer,

Günler geçtikçe, gitgide daha fazla “düzensiz hava şartları” ortaya çıkıyor ve çıkmaya da devam edecektir. Çünkü Yeryüzü, kendine içinden dışına doğru denge getirme çabasındadır.

Geçmişte kabuğunun derinliklerine gömülmüş olan çok sayıda antik enerjiler, şimdi yüzeye çıkmaktadır. Bu enerjiler, “üzüntü, gerginlik, kaygı ve endişe duyguları” olarak hissedilebilir. Bu durum, birçok insanın geçmiş zamanlarda sürekli korku ve dehşet içinde yaşamış olmasından kaynaklanmaktadır. Onların hayatları, kendilerine ait değildi.

Bu insanlar, adeta bir “demir yumrukla” günlük yaşamlarını kontrol eden kişiler tarafından boyun eğdirilmiş ve kelimenin tam anlamıyla onların “malı” olmuşlardı. Hayatlarının kutsallığına hiçbir empati duyulmuyor ve saygı gösterilmiyordu. Yaşamları her an yıkılabilir, ellerinden alınabilirdi.

İşte bu enerjiler şimdilerde, insanlığın kolektif bilincine yükseliyor ve bir tür “ağırlık duygusu” olarak deneyimleniyor. Bu duygu, adeta “ağır bir yükü taşımak” gibidir ve sizlere şu anda ondan arınmak ve onu dağıtmak kolay gelmeyebilir.

Değerli Sevgililer, şayet bu “ağırlık” duygusu, düşünceleriniz veya hislerinizde ortaya çıkıyorsa, bunun geçici bir durum olduğunu bilin ve bu duyguyla fazla meşgul olmamaya çalışın. Zira bu ağır enerjiler, bu görev için gönüllü olanlar tarafından “kolektif alandan” temizlenmektedir. (Mor Alev: Bence bu konuda çoğumuz daha dünyaya gelmeden önce gönüllü olduk)

Eğer kişi meydana gelen herhangi bir durumun farkında olursa, o durumla başa çıkması da kolaylaşır. Farkındalık, yani farkında olmak demek, kişinin “kendi kendini güçlendirmesi” (gücünü yeniden ele alması) demektir. Bu da, bu tür ağır enerjilerin Sevginin gücü ile dönüştürebilmesinin mümkün olduğu anlamına gelir.

Bu derin katmanlar yüzeye taşındıkça, birçok “sır” da açığa çıkmaktadır. Geçmiş zamanlarda güçlerini kötüye kullanan bireyler tarafından başarılı bir şekilde gizlenmiş olan bu sırlar, artık kamuoyundan daha fazla saklanamaz.

İnsanlığın büyük bir çoğunluğu artık uyanıyor ve Dünya’nın onlara söylendiğinden ve algıladıklarından çok daha farklı olduğunu, idrak ediyor. Sürekli meydana gelen değişiklikler sayesinde yorgun ve bıkkın düşmüş olan herkes, aslında gitgide gelişiyor, büyüyor ve olgunlaşıyor.

Bu değişiklikler dünya sistemlerinde ele alınması gereken her şeye ışık tutuyor. Böylece, kişilere ve dünyada yaşayan tüm varlıkların en yüksek hayrına hizmet etmeyen uygulamalar, eşit ve aydınlanmış olanlarıyla yer değiştirecektir.

Bunu başarmak epey zorlu bir uğraştır. Ama yapılan her yeni reformla, bu amaca ulaşmak daha da kolaylaşacaktır. Dünyadaki tüm insanların, “Barışın en önemli öncelik” olduğu konusunda uzlaşmaya varacakları zamanlar da gelecektir.

Bu durum yeni yeni kök salarken, güçlü ve kararlı olmalısınız. Zira Dünya’nın yeni gerçekliği, böyle bir görüş birliği olacaktır. Sizin sevgi dolu çabalarınız bu süreci, her zamankinden daha yakın bir zamana çekecektir.

BEN, Hilarion

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

 

8 comments

 1. Yıllarca kendim gibi ev Hanımlarına ilham olup birçok Arkadaşımın kişisel gelişiminde yorulmadan çalıştım.Sonuçlar benim ödülüm oldu.insanları yurdumu inanın çok seviyorum.Şu son dönemde ülkemizde yaşanan olaylar beni epey yordu,evlatlarımın geleceğini düşünmek zorunda Olduğum için 25 yıl sonra tekrar almanyaya yerleşme Plan’ı yaptım ve gitmek istiyorum fakat bunu yaparken tüm sevdiklerim ve yurttaşlarım adına bir suçluluk hissi gelişiyor istemeden.Sanki kaçıyormuşum gibi.Ama burada artık oldukça mutsuz ve umutsuzum.Yardım edin sanki herşeyi unutmuş gibiyim.Yeniden hatırlatın lütfen.Sizi de çok takdir ediyor ve seviyorum.Teşekrler.

  Beğen

  1. Sevgili Yelda, nerede olduğumuzun önemi yok bence, hatta sevdiklerimizin yanımızda olup olmadığının da… Bulunduğumuz yer bazen bize uymaz ve gitmemiz gerekir, çünkü başka bir yerde görev başlamak üzeredir. Biz o görevi bilmeyiz ama gidince bir gün bir anda anlarız. Aynı zamanda gittiğimiz her yere yine kendimizi götürürüz. Belki de buradaki sorunları çözüp de gitmek seçeneğiniz varsa onu düşünebilirsiniz. Sorun sadece burada olmaksa, sizi özgür hissettirmeyen nedir? Neden başkalarının yaptığı, söylediği ya da düşündüğünü tahmin ettiğiniz şeyler sizi rahatsız ediyor? Bu nedenleri gitmeden önce salıvermenizi öneririm. O şeylerin üzerinizdeki gücünü sıfırlayın. Gerçeğimizi içten dışa yaratıyoruz, arının ve gitmeniz gerekiyorsa gidin. Kalbinizi dinleyin. O hep doğruları söyler. Size bol şans dilerim. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Çoğu zaman anlam veremediğimiz dönemlerde,bizlere ışık olup yolumuzu,duygularımızı anlamlandırmamıza yardımcı olduğun için sonsuz teşekürler.Paylaşımların da Eş Zamanlı olduğu için ayrıca hergün heyecanla şimdi cevabı gelecek ümidiyle Facebook açıyorum.gerçekten gönülden teşekürler ve sevgiler:)

  Beğen

 3. yazıyı okuyunca bundan yaklaşık bir yıl önce okumuş olduğum the power adlı kitap canlandı gözümün önünde ve yine hak verdim gerçekten duygular ve hisler çok kuvvetli doğru ve konsatreli şekilde kullanıldığı zaman güç kendini gösterir

  Beğen

 4. Kul sıkılmayınca hızır yetişmezmiş.Sizler,hepiniz, ne güzel Hızırlarsınız böyle:)

  Beğen

 5. Cok teshekkurler, Sevgili Mor Alev… Sevgili Yeldaya vermis oldugunuz cevaplа benimde kafamdaki sorulari yanitlamis oldunuz ayni zamanda. Bizde Almanyaya tasinmayi istiyoruz, zaten esim su anda orada calismakta, ben ve cocuklarimiz Bulgaristanda su anda yasiyoruz. Buradan gitmeden once hep sunu istedim sevgiyle herseyi ve herkesi birakmayi, cunku sizinde dediniz gibi biz herzaman her yere kendimizi gotururuz. Bunun uzerinde calisiyorum, ne kadar basariliyim bilmiyorum…Biraz Almanyada kiralik ev bulmakta zorlaniyoruz, iki kucuk cocuklu aile oldumuz icin ve buda bizi bazen supeye dusuruyor acaba doguru secenek bu mu diye, yani tasinmak? Ben sizin verdiginiz enerji calismalarini duzenli uyguluyorum, kararsizlik anlarinda vermis oldunuz yontemlerinide yapiyorum – meditasiyonda sorular soruyorum, kalbimi dinliyorum, denge calismasini her gun yapmaya calisiyorum, simdilik tasinma kararindan vazgecmedik, ama yinede kendime daha cok guvenmeyi istiyorum, daha net kalbimi duyabilmeyi istiyorum….ve melekleride…Bize isik oldugun icin cok tesekkur ediyorum, Siz hayatimda cok onemli olumlu degisiklikler yapmami sagladiniz ve bu devam ediyor, Sizi sevgiyle takip ediyorum, verdiginiz degerli bilgiler icin sonsuz tesekkurler…Sizi cok, ama cok seviyorum, inshallah birgun Sizinle calisma sansim olur… Sevgilerimle

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.