Şimdiye dek yaşadığımız en güzel yaz aylarını birlikte yaratalım!

Steve Hanks - watercolorMor Alev merhaba, 

Nasılsınız? Ben sizin sayenizde gayet iyimSmiling face with smiling eyes Size çok teşekkür etmek istedim. Verdiğiniz meditasyonu harfiyen düzenli olarak uyguladım. Bu bana çok güzel bir meditasyon yapma alışkanlığı verdiFace with 'no good' gestureBunun için çok şükrediyorumGlowing starSparklesCircling stars (dizzy)

Ertesi gün çok ağır bir grip ve depresyon geçirdiğim halde, dediklerinizi uyguladım, sanki o üç hafta boyunca üzerimden bir kamyon geçti….on gün okula gitmedim…ama bana şimdi hiç bir sorun değilmiş gibi geliyor, çünkü gerçekten de hayata asıldım…kendime çok iyi baktım ve iyileştim çok şükürSmiling face with heart-shaped eyes Ve çok az bir zamanımın kalmasına rağmen vizelerime canla başla hazırlandım ve içim sevgi ile dolup taştıkça her şeye sevgi gönderdikçe adeta içimdeki korkular yok oldu ve yerini huzur ve umut aldıGlowing starSparklesCircling stars (dizzy)Tüm derslerimi şimdiye kadar yapmadığım bir başarı ile geçtimSmiling face with smiling eyesO kadar mutlu oldum ki anlatamamam size, fakat sizin beni çok iyi anlayacağınızı biliyorum Smiling face with heart-shaped eyes Şimdi de finallere hazırlanıyorum aynı şevk ileFace with 'no good' gesture

Sizi çok öpüyor ve yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ediyorumRose Sevgiler Canan A.

Sevgili Dostlar, yukarıda sevgili Canan’ın bu hafta sonu bana gönderdiği ve 6-8 hafta kadar süren şifalanma sürecinin sonuçlarını okudunuz. Bu mektubu yayınlamak için kendisinden izin aldım çünkü onun hepimize örnek olacağını düşünüyorum. Öncelikle size Canan’ı tanıtmak isterim, Canan şu anda üniversitede son sınıfta okuyor ama aynı zamanda o üç çocuk annesi, tek sorumluluğu okul olmayan çok çalışkan ve hayatını yeniden şekillendirmek isteyen bir kişi. Bana geldiğinde hayatıyla ilgili neredeyse her konuda aklında şüpheler ve korkular vardı.

Benim gerçekten üzerinde durduğum şey ise, onun verilen yöntemleri yılmadan uygulamış ve böylece yaşama sevincini, sevgisini ve güvenini yeniden ve asla kaybetmeyeceği şekilde geri kazanmış olması.

Arkadaşlar, ister benimle, ya da bir başkasıyla çalışın, ya da kimseyle çalışmayın, ama meditasyonun yarattığı mucizeleri görüyorsunuz, lütfen bir yerden başlayın ve bunu günlük alışkanlığınız haline getirin. 10 dakikalık meditasyonları o yüzden yayınlıyorum. Hepsini sol sütundaki “Konular” başlığı altında “meditasyon” kategorisine tıklarsanız bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Melek ve Galaktik enerjileri hepimize inanılmaz şekilde yardımcı oluyor, etkileri ve güçleri her gün daha da artıyor. Yayınlamış olduğum bütün yöntemler şu bağlantıda var, size yakın gelen birini seçin ve nereden başladığınız hiç önemli değil, yine lütfen herhangi birinden başlayın.

İlk etapta arınma etkisiyle kısa bir süre sanki hiçbir şey işe yaramıyormuş, ortalık karman çorman olmuş gibi gelecek (Canan’ın ağır gribi gibi..), sonra benim boşluk ve entegrasyon dediğim aşamalardan geçeceksiniz ve bir sabah aynaya baktığınızda karşınıza çıkacak! İşte yepyeni, mutlu, huzurlu siz!

Ayrıca, sizlerden meditasyon ve enerji çalışmalarının hayatlarınızı nasıl iyiye, güzele ve sevgiye doğru değiştirdiğine dair hikayelerini paylaşmanızı da rica ediyorum. Lütfen bu yazının sağ üst veya altındaki “yorum” bağlantısına tıklayın hepimize anlatın. Böylece her geçen gün bu meditasyon ordusuna bir kişi daha katılmaya karar verebilir.

Bu yazıyı yayınlamama izin veren altın ışıklı kalbiyle Canan’a ve aşağıya yorumlarını ekleyen sizlere çok teşekkürler.

Haydi hep beraber hayatımızın şimdiye dek yaşadığımız en güzel yaz aylarına giriş yapalım!

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

9 comments

 1. Merhaba Günaydın moralev herşey için sonsuz teşekkürler sizin yardımlarınız olmasaydı kendimi bu kadar mutlu huzurlu ve güzel hissediyorum moralev dostlarına da sonsuz sevgimi gönderiyorum kalbimle dilerim ki Dünya da ve evrende barış ve sevgi sonsuza kadar yaşanır .Bir birine aşık tüm çiftler evlenir ve sonsuza kadar mutlu yaşarken kalbim,ruhum ve sevgiler niyet edip diliyorum.Sonsuza kadar mutluyum olmanız dileğimle sizleri ve moralev dostlarını çok seviyoruz Her şey gönlünüzce olsun sevgiler ve selamlar.

  Liked by 2 people

  1. Kusura bakmayın bir yanlışlık yapmışım tabiki ben bir insanım hataları olacak yanlışlığı düzeltiyor ve tekrar yazıyorum sonsuz mutluluğu ve barışı kalbim ,ruhum,bedenim ve sevgimle Istiyorum.

   Liked by 1 kişi

 2. MEHABA BEN HÜLYA YAKLAŞIK 7 8 YILDIR BU ÇALIŞMALARI KENDİMCE YAPMAYA ÇALIŞIYORUM SEVİM ÖZ HANIM EFENDİNİN Bİ KİTABIYLA BAŞLADIM VE ŞİMDİ SİZİN PAYLAŞIMLARINIZI HERGÜN TAKİP EDİYORUM VE ETRAFIMDAKİ İNSANLARADA BU GÜZELLİKLERİ ANLATMAYA VE HAYATIMIZA NASIL KATKILARI OLDUĞUNU VE BU BAKIŞ AÇISIYLA HAYATIMIZIN VE GELECEĞİMİZİN GÜZELEŞTİĞİNİ SEVGİNİN BİZLERİ NEKADAR MUTLU İNSANLAR YAPTIĞINI VE BİZ MUTLU OLUNCA ETRAFIMIZDAKİ İNSANLARINDA AYNI OLDUKLARINI KISACASI NE DÜŞÜNÜRSEK ONU YAŞADIĞIMIZI SÖYLÜYORUM VE BUNU DENEYEN ARKADAŞLARDA TŞK EDİYOR HER ZAMAN BU DA SİZLERİN SAYESİNDE OLDUĞU İÇİN BENDE SİZE SONSUZ TŞKLERİMİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM İYİKİ VARSINIZ ŞÜKÜRLER OLSUN.

  Beğen

 3. Doreen Virtue ‘nun Yeryüzü melekleri diye bir kitabı var köken ile ilgili bilgiyi oradan mı buluyoruz?

  Beğen

  1. Sevgili Simge, o kitap bayağı eski, onun için de eski bilgilerle yazılmış ve insanları sadece birkaç kalıba oturtuyor. Halbuki biz o kitapta yazılandan çok daha geniş, çeşitli ve renkliyiz. Bence bu konuda meditasyon yapın. Yüksek benliğinize sorun. Biz bunu seanslar sırasında ortaya çıkarıyoruz. Sevgilerimle

   Beğen

 4. Sevgili üsta ben her sabah evrensel dualarımı yapıyorum,bir iki saat arası. Meditasyon’nun yerini tutarmı? Sevgiyle ışıkla…

  Beğen

  1. Sevgili Erdoğan, ünlü bir deyiş vardır: “Dua etmek Yaratan’la konuşmak, meditasyon onu dinlemektir”. Bence bir on dakikanızı onu dinlemeye ayırın. O zaman dualarınızın içeriğini nasıl gerçekleştirebileceğiniz konusunda da rehberlik almaya başlayacağınıza eminim. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.