Yükseliş Süreci (2/2) – Arkturuslular ve Galaktik Aileniz

Nelly Tsenova - birdSevgili Dostlar, Arkturusluların Yükseliş Sürecini açıkladığı yazısına on gün sonra geri dönüyoruz. Bunun çok kolay bir mesaj olmadığını ve anlaşılması için hem Arkturusluların, hem Suzanne Lie’ın hem de kendimin elden gelen her şeyi yapacağını bir önceki yazıda da iletmiştim. Beklediğim gibi, birinci bölümü yayınladıktan sonra sizlerden bir takım sorular aldım. Önce onları burada yanıtlamak istiyorum. (Birinci bölümü yeniden okumak isterseniz bağlantısı burada).

Portal Olmak ya da Portal Açmak:

Bu terim Koşulsuz Sevgiyi taşımak anlamında kullanılıyor. Örneğin, hepiniz “sevgiyi demirlemek” tanımını ya bu blogda ya da diğer buna benzer ortamlarda okumuşsunuzdur. Bu da ona çok benzer bir durum. Öncelikle, hepimiz birer enerji taşıyıcısı, birer iletken varlığız. Bulunduğumuz yere taşıdığımız enerjiyi getiriyoruz. Eğer öfkeliysek, öfkeyi, eğer aklımız karışıksa, karasızlığı, eğer neşeliysek neşeyi taşıyoruz. Enerjimiz ne kadar yüksekse, etrafımıza olan etkimiz de o kadar büyük oluyor. “O kişinin mutluluğu bulaşıcı” dendiğini duymuşsunuzdur. Portal kelimesinin kökeni hem “kapı” hem de “taşıyıcı” anlamına dayanır. Yani, sizler birer “portal” olarak Koşulsuz Sevgi taşıyorsunuz ve bulunduğunuz yere Koşulsuz Sevgiyi demirliyorsunuz.

Bunu, meditasyonlarınız sırasında zihninizde şöyle de canlandırabilirsiniz: Her nefesinizde size Yaratan’ın sevgisi giriş yapıyor. Bunu, tepe, üçüncü göz ya da kalp çakralarından doğru kabul ediyorsunuz. Tamamınız sevgiyle yıkanıyor ve Koşulsuz Sevgi, tabanlarınızdan yeryüzüne giriş yapıyor. Dünyanın çekirdeğine, Gaia’nın kalbine kadar ulaşıyor. Sizin ve Yaratan’ın sevgisini hisseden Gaia size geriye, aynı yoldan kendi Koşulsuz Sevgisini ve Şükranlarını yolluyor. İşte portal oldunuz. Ve bir Koşulsuz Sevgi Portalı açtınız. Aynı zamanda da topraklanıp, şifa buldunuz, bulunduğunuz yere de Sevgiyi demirlediniz. Bu portalı sürekli açık tutabilir, zaman zaman bilinçli olarak nefesinizle dünyadaki negatifin dönüştürülmesi için Koşulsuz Sevgi-Şükran-Mor Alev enerjisi alıp verebilirsiniz.

Düşünce Formu:

Herhangi bir konuda düşündüğünüz şeyler toplamı bir düşünce formudur ve Evren’e bu düşünce formları salıverilir. Mesela, hepiniz sabah uyandığınızda gününüzün nasıl geçeceği konusunda bir niyet/yapılacak iş/duygu toplamını düşünüyorsunuz ve o düşünceler Evren’e salınıyor. Eğer bir enerjik gözümüz olsa, atmosferde şu anda gezinen binlerce, hatta trilyonlarca düşünce balonları görürdük. Bunların bazıları zayıf ve negatif, bazıları güçlü, bazıları tezahür etmeye çok yakın ve bazıları da inanılmaz güzellikte olurdu. Örneğin, bir mimar bir ev planlıyor. Önce o ev bir düşünce formudur. Kâğıt üzerinde bile değildir. Sonra o düşünce formu kâğıt üzerinde bir projeye dönüşür ve sonra da üç boyutlu dünyamızda ahşap, tuğla, çimento, demir ve vs. den inşa edilmiş bir eve dönüşür. Her şey, ama her şey önce bir düşünce formudur, sonra bedenlenir. Düşünce Formu ile bedenlenme arasındaki zaman farkı da bizlere planlarımızı, hayallerimizi, düşüncelerimizi mükemmelleştirme ya da başka bir şeye dönüştürme şansı tanır.

Enerji Alanı:

Enerji alanı, düşünce formundan farklıdır. Burada belirli bir hedef yoktur ama bir ortamı etkileyen ve mesaj taşıyan enerjiler vardır. Örneğin neşe enerjisi, ya da hüzün enerjisi, ya da pozitif/negatif enerji gibi.

Enerji paketleri:

Arkturuslular, artık çok boyutlu enerji paketlerini algılayacağımızdan bahsediyorlar. Bu paketler birbirine örülmüş düşünce formları, enerji alanları ve ışık dilinden oluşuyor ve bir mesaj taşıyorlar. Ama bu paketleri henüz üç boyutlu beynimiz işleyemiyor. Bunu size şöyle açıklamak isterim: Bilgisayarlarımız bir takım bilgileri internetten alıyor. Bunlar ham haliyle milyonlarca sıfır ve bir içeren enerji akımlarıdır. (iletişimci ve mühendis arkadaşlar örneğimin basitliğini lütfen affetsinler!) Eğer bilgisayar bu enerjiyi bir süreçten geçirip anlayabileceğimiz ses, görüntü gibi mesajlara çevirmese, ekrana bakıp “bu makine bozuldu, ben hiçbir şey anlamıyorum” derdik. Enerji Paketlerinin içerdiği mesajları da şu anda tam olarak anlayamıyoruz, çünkü kendi iç bilgisayarımız yani beynimiz henüz güncellenmedi. Ama bu mesajları “his” ve “sezgi” olarak algılayabiliyoruz. Bu da bizim için harika bir başlangıç. Bu hisler ve sezgiler her gün yükseliyor ve her geçen gün daha fazla şey anlamaya başlıyoruz. Arkturuslular bu anlayışın gelişmesi için düzenli meditasyon ve Koşulsuz Sevgi öneriyorlar.

Bu mesajı yayınlama nedenim ve deneyimlerimiz:

Arkadaşlar, bu kompleks görünen mesajı yayınlama nedenim, hep beraber nasıl büyük ve güzel bir değişimden geçtiğimizi anlamamızdır. Çok ilginç ve kafa karıştırıcı deneyimler yaşayanlarınız için bu mesaj özellikle yardımcı olacaktır.

Bazılarınıza bu mesajlar çok mantıklı gelebilir. Bazılarınız içinse uzun ve anlamsız olabilir. Konu hakkında nasıl düşünürseniz, düşünün, beli bir bilgi tohumu zihinlerinize bırakılmış olacak.

Aranızda “hiç anlamadım” diyenler de olabilir. Ve kesinlikle anlamak zorunda değilsiniz. Bu sizin diğerlerinden geride kalmış olduğunuzu, vs. yi de göstermez. Sadece bu aşamada bu bilgileri beyninizle işleme almaya ihtiyacınız olmadığını gösterir. Belki bir gün bambaşka bir mesajda bu konuların çok daha farklı bir şekilde iletildiğini göreceksiniz ve size o yazı daha yakın gelecek. Ya da bir gün bu mesaj yeniden karşınıza çıkacak, o zaman benden iyi anlayacaksınız.

Ancak bu blogda yayınlanan her bir mesaj için şunu sizden rica edebilirim sanırım: Lütfen kalp gözünüzle okuyun, beyninizle ya da ego benliğinizle değil.

Şimdi yazının ikinci bölümüne geçiyoruz. Suzanne Lie, Arkturuslular ve Galaktik Ailemize çok teşekkürler. (multidimensions.com)

Yükseliş Süreci (2/2)

Böyle bir gerçekliği 3D beyniniz nasıl kavrayacak? Bu soru hakkında endişelenmeyin. Üçüncü boyutta nasıl zaman, enerji alanları ve düşünce formları zıt uçlara ayrılıyorsa, onların hepsi burada beşinci boyut ve ötesinde ŞİMDİ ve BURADA birleşmiş durumdalar.

Bizim sizlerden ricamız, üçüncü boyutunuza göre rezonanslarını düşürmeden önce, enerji alanları ve düşünce formlarını beş boyutlu olarak algılama yeteneğinizi hatırlamanızdır. Diğer bir deyişle, bir enerji alanı ya da düşünce formunun algı alanınıza girdiğini “hissettiğinizde” KENDİNİZE güvenin.

O hissi, “sadece bir enerji, sadece bir düşünce” diyerek bir kenara atmak yerine, enerji ve düşüncenin de canlı olduğunu ve size çok boyutlu bir mesaj vermek üzere algınıza girdiğini hatırlayın. Bu çok boyutlu mesajlar, içinde kelimeler, imla, ya da fiziksel karakter özellikleri olmayan enerji paketleri halinde gelir.

Bu bilgi paketleri beşinci boyut ve ötesinden kaynaklanır ve sizi o mesajın Koşulsuz Sevgisini “hissetmeye” çağırır. Ancak, size hatırlatmak istiyoruz, üçüncü boyuttan da kaynaklanan enerji alanları ve düşünce formları vardır.

Üçüncü boyuttan kaynaklanan enerji alanları ve düşünce formları, en iyi halinde size insan sevgisi gibi gelir ve çok caziptir ya da insan korkusu gibi hissettirir ve büyük ihtimalle bundan kaçınmaya çalışırsınız. Üç boyutlu düşünce formları ve enerji alanları genellikle, çok boyutlu bir mesajın düşük frekanstaki hali olduğu için, bilincinizi genişletip o mesajın yüksek frekanstaki halini algılayabilirsiniz.

Suzille (Mor Alev: Suzanne Lie, yani bu mesajı getiren kanalın ruh ismi), küçük bir çocukken anneannesinin büfesinin üzerindeki güzel aynayı görmeyi çok, ama çok istediğini hatırlıyor. Ama boyu çok kısaydı ve sadece kendi gözleri ve yukarısını görebiliyordu. İşte en başlarda, çok boyutlu mesajlar hakkında siz de böyle hissedebilirsiniz. Yani mesajın sadece bir parçasını algılayabilirsiniz. Ama endişelenmeyin, “büyüdükçe” gerçekliğinize giren enerji alanları ve düşünce formlarının her defasında daha da yüksek frekanslarını bilinçli olarak deneyimleyebileceksiniz. Üçüncü gözünüz açılmaya devam ederken, yüksek güçleriniz hayatlarınızın içine yerleşmeye başlayacak ve benliğinizi bilinçli olarak bu enerji paketlerini algılamayı seçmek üzere disipline sokmak ihtiyacında olacaksınız.

İşte o zaman, hangi çok boyutlu paketlere dikkatinizi vermeyi ve hangi düşük boyutlu paketleri Koşulsuz Sevgi verip, Mor Alevle dönüştürmeyi seçeceğinizi bileceksiniz. Bu disiplin ihtiyacının sebebi şudur: Kendi düşünce formlarınız ve enerji alanlarınız her geçen gün daha da hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

İşte böylece, bir düşünce formunu algılamak ya da yaratmak ve o düşünce formunun gerçekleşmesi arasındaki bekleme süresi büyük ölçüde yok olacaktır. (Mor Alev: Yani, bir şey düşündüğünüzde onu gerçekleştirme süreniz neredeyse sıfıra inecektir. Bu yüzden ne düşündüğünüz ve hissettiğiniz, olumlu şeyler yaratma açısından çok önemli ve kendi düşüncelerinizi pozitife çevirmelisiniz.)Gerçekte, beşinci boyut ve ötesinde zaman YOKTUR. Bu nedenle, dikkatinizi verdiğiniz ya da düşündüğünüz şey o anda gerçekleşir.

Bu gerçek, sevecen ya da korkulu düşünce formları ve enerji alanları için de geçerlidir, ikisini ayırmaz. Bu hediye (ya da zorlukla) beraber, kendinize inisiyasyonları da çekeceksiniz. (Mor Alev: Burada inisiyasyon kelimesi, bir dersi geçerek bir diğerine başlamak anlamında kullanılmıştır. Her dersin sonunda bir sınav vardır ve onu geçip bir yüksek derse başlarız.) Ne zaman frekansınız bir sonraki oktava geçmeye hazırlanıyorsa, yüksek ve alçak frekanslar arası bir bariyer, bir eşiğe ulaşırsınız.

Bu “eşik” bir sonraki yüksek frekansa uyumlu değildir, bunun için sabırla Yükselmekte olan Varlığın onu daha yüksek frekansa dönüştürmesini bekler. (Mor Alev: Arkadaşlar, işte bu yüzden her birimiz birbiri peşi sıra dönüştürmemiz gereken negatif olaylar, durumlar, inançlar ve alışkanlıklarla karşılaşıyoruz, özellikle de bu Mart ve Nisan’daki gibi büyük enerji girişlerinin olduğu zamanda. Bu engeller bizler için birer “sorun” olarak değil, yükseldiğimizin birer işareti olarak görülmelidir.) Şu anda bir sonraki oktava girişinizin önünde duran her şeyin çözülmesi ZORUNLU olan frekansa giriş yapıyorsunuz.

Böylece, bulunduğunuz bilinç düzeyine göre, hayatınızda iç karanlığınız/korkularınız zorlayarak ya da izin verdiğiniz için farkındalığınızın yüzeyine çıkmaktadır ki bu sayede bilinçli bir şekilde dönüştürülüp sevgiyle özgürleştirilebilsinler. (Mor Alev: Her zaman izin vermek, zorlanmaktan daha kolaydır ve sevgiyle karanlığı yumuşakça aydınlatıp dönüştürmemize yardımcı olur. Örneğin, her zaman derinlerde bir yerde bereket korkunuz varsa ve bunu yüzeye çıkarıp dönüştürürseniz, çok daha rahat bir şekilde frekansınızı yükseltmiş olursunuz. Ama bu korkuyu görmezden gelirseniz, o da zorla karşınıza çıkar. Ya paranızı kaybedersiniz, ya işiniz istediğiniz gibi gitmez ve o korkuyu dönüştürmeden bir sonraki aşamaya geçemezsiniz.)

Düşüncelerinizin efendisi olmadığınız için negatif bir düşünceye sahip olup, onun gerçekleşmesi ile “şimdi ev temizliği yapmanın zamanı geldi, çünkü bir sonraki yüksek frekansa geçiyorum” deneyimi arasında hissedilebilir bir fark vardır.

Bu iki çok değişik hissi birbirinden ayırabilmek sizlere yardımcı olacaktır. Yani “temizlik vakti geldi” hissini ayırdığınızda, KENDİNİZİ SUÇLAMAZSINIZ.

“Tamam, yine yaptım. O gerçekliğin bir parçası olmayı reddetmeyi hatırlamalıyım, o gerçekliğe Koşulsuz Sevgi ve Mor Alev göndermeliyim” demek ise, size benliğinize dikkat etmediğinizi gösterir.

Diğer taraftan, “ev temizliği” vakti geldiğinde birden bire ortaya bir şey çıkar ve siz de şöyle dersiniz: “Acaba bu neden oldu?” İşte ev temizliğinin verdiği his budur. Bu durum sizin “salıvermeniz” gereken şeyler olduğunu gösterir.

Bu salıverme sürecini tamamladığınızda, gökyüzü açılır! Olmadık şekilde karşınıza çıktığı için, bunun temizlik süreci olduğunu bilirsiniz. Size verdiği his “Tamam, bu inisiyasyon zamanı. Temizlemeliyim, çünkü taşınıyorum!”

Bu durumları pek sevmeyeceksiniz, çünkü eğlenceli değillerdir, ancak sadece SALIVERMELİ, SALIVERMELİ, SALIVERMELİSİNİZ. Kendinizi şöyle derken duyabilirsiniz, “Yapabileceğim hiçbir şey yok. BIRAKMALIYIM, BIRAKMALIYIM, BIRAKMALIYIM.”

Bu bırakma/salıverme süreci ÇOK önemlidir, çünkü bu Yükselişin çok önemli bir parçasıdır! Aslında Yükselişin kendisi bir salıverme sürecidir. Fiziksel olan her şeyi, her küçük, tek şeyi SALIVERMELİSİNİZ. Yarım kalan her şeyi, istediğiniz her şeyi, HER ŞEYİ! Eğlenceli değil, kolay değil ancak hayati önem taşıyor ve bu sürecin bir PARÇASI. (Mor Alev: Parayı, istediğiniz kariyeri, evinizi, hayallerinizi salıvermek onları terk etmek demek değildir. Ama onlara olan bağımlılığınızı bitirmek demektir. Böylece sadece üç boyutlu dünyada bir ufak insanoğlu olmadığınızı, sadece bir hayat yaşayıp ceza/mükâfat ikilisi arasında var olup ölmediğinizi ve çok boyutlu devasa bir varlık olduğunuzu hatırlarsınız. Tutunduğunuz şeyler birer illüzyondur. Salıverdiğiniz şeyler yeni özgürlüklerinde çiçek açarlar, gittikçe daha güzel hale gelirler. Bu blogda da salıvermek konusunda aylardır konuşuyoruz. Arkturuslular, bunun önemini bize yeniden vurguluyor.)

Kendinizi şöyle YARGILYAMAYIN: “Ah, hayır! Bunu kendime nasıl yapabildim? Kendimi durdurmalıyım.” BUNU SİZ YAPMADINIZ. Bu sizin “suçunuz” değil. Ego benliğiniz bir derin temizlikten geçiyor ki, böylece çok boyutlu benliğinizle bağlantınızı daha da artırabilesiniz.

Teşekkürler, Yükselen Yeryüzündeki sevgili cesur gönüllülerimiz. Bizler, sizlerin yüksek boyutlu Benlikleriniz ve Ana Geminizin üyeleri, sizleri saygı ile selamlıyoruz. Harika işler yapıyorsunuz, buna devam edin. Ve elinizden geldiğince sık evinizi ziyaret edin.

Hatırlayın, uyuduğunuzda bile “çalışıyorsunuz.” Ama tabii, eğer bizi gemilerde ziyaret etmiyorsanız.

Arkturuslular ve Galaktik Aileniz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle ilişkinizi güçlendirmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

    1. Sevgili Saime, bu konuda pek çok yazı ve yöntem yayınladım. Michael’la bağ kesebilirsiniz, Mor Alev enerjisi ile çalışabilirsiniz. Vermiş olduğum diğer salıverme yöntemlerini deneyebilirsiniz. Arşivlere girin ya da ücretsiz melek enerjileri sayfasına gidin. Sevgilerimle

      Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.