Enerji Alanlarınızın Berraklığı ve Saflığı – Baş Melek Zadkiel ve Lady Ametist

 

Mermaid Cove- Dana IrvingSevgili Dostlar, bu çok alçakgönüllü görünen mesajın önemini ne kadar çok vurgulasam az gelir. Her gün, her çalışmamda Michael her ziyaretçime kendi gerçeğini iletmenin ve bu gerçeğe sadık kalmanın önemini anlatıyor. Yani, kalbimize, düşüncelerimize sadık kalarak konuşmalı ve davranmalıyız. Yoksa enerji alanımız allak bullak oluyor. Biz eğer dürüst değilsek, çevremizin bize verdiği mesajlar da bir tuhaf, bulanık ve netlikten, dürüstlükten uzak oluyor. O zaman kafalar karışıyor, kararsızlıklar ortaya çıkıyor ve ne düşüneceğimizi ya da ne yapacağımızı bilmiyoruz.

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a  ve Baş Melek Zadkiel ile Lady Amethist’e çok teşekkürler. (http://personalpathwaysoflight.com/)

Selamlar Değerli Sevgililer,

Ben, Başmelek Zadkiel. Kutsal Lady Ametist ile birlikte sizleri, Dönüşüm ve Oluşumun Yedinci Işınından Sevgi ve Işıkla selamlıyoruz. Bugün, enerji ve titreşim alanınızın “berraklığı ve saflığı” hakkında konuşmak istiyoruz.

Enerji alanınız, sizin titreşiminizi yansıtır. Bu alan, niyetlerinizin, düşüncelerinizin, duygularınızın ve davranışlarınızın bir aynasıdır.

Her niyetin, düşüncenin, duygunun veya davranışın kendine has bir titreşimi vardır. Sevgi ve Şefkat gibi duygular veya bu yöndeki düşünceler, öfke ve kızgınlık gibi duygulardan daha yüksek titreşimlere sahiptirler.

Bir şey düşündüğünüzde ya da herhangi bir duyguyu deneyimlediğinizde, bu duygu ve düşünceler her seferinde enerji alanınıza kaydedilir ve yansıtılır. Bu kayıt, sizin kim (nasıl birisi) olduğunuzu gösteren bir kayıttır ve varlığınızın o anki durumuna göre değişebilir.

Örneğin; diyelim ki kendinizi çok huzurlu hissediyorsunuz. Ama çevrenizde aniden bu huzuru bozan bir şey meydana geldi. Şayet böyle bir ortamda sakin kalmayı başaramazsanız, o zaman ortamdaki bu ani değişiklik, enerji alanınıza yansıyacaktır.

Söz konusu ortamda kaldığınız süre ne kadar uzun olursa, enerji alanınız da bundan o kadar güçlü etkilenecektir. Ancak siz genellikle sakin, nazik ve Sevgi dolu bir kişiliğe sahipseniz, o zaman enerji alanınıza yansıyacak olan titreşimler, bu olumlu duyguların titreşimleri olacaktır.

Enerji alanınızın ne kadar berrak ve saf olduğu, hem içsel hem de dışsal titreşimlerinizin bu alana nasıl ve ne kadar yansıdığına bağlıdır. Dışsal titreşimleriniz; harici davranışlar, konuştuğunuz cümleler ve ifade ettiğiniz duygular olarak kabul edilirken, aklınızdan geçirdiğiniz düşünceleriniz ve sözlü olarak ifade etmediğiniz duygularınız ise, içsel titreşimleriniz olarak yorumlanır. Şayet içsel ve dışsal titreşimleriniz birbiriyle uyumlu ise, o zaman enerji alanınız, düşüncelerinizin, duygularınızın ve ifadelerinizin uyumlu yansımasından dolayı, berraktır.

Ancak içinizden düşündüğünüz veya hissettiğiniz bir şeyi, dışarıya tamamen farklı bir şekilde ifade ederseniz, bu da enerji alanınızda bir “bulanıklığa” neden olur. Çünkü içsel ve dışsal titreşimlerde bir “anlaşmazlık” söz konusudur ve bu durumda da, “bozuk titreşimli” bir şekil oluşmuştur.

Yukarıda bahsettiğimiz, “Huzurlu ortamınızın bozulduğu” örneğimize tekrar geri dönersek; şayet size birisi, meydana gelen bu huzursuzluğun sizi rahatsız edip etmediğini soracak olursa ve siz de, aslında çok rahatsız olmanıza rağmen, “hayır” diyorsanız, o zaman da içsel ve dışsal titreşimleriniz birbiriyle çatışacaktır. Çünkü içsel olarak başka bir şey hissetmiş ama dışsal olarak bunun tam tersini söylemiş oluyorsunuz. İşte böyle bir durum, enerji alanınızda bulanıklık oluşturacaktır.

Tabii ki her zaman ne hissettiğinizi tam olarak söyleyemeyeceğiniz durumlar olabilir. Ama içsel ve dışsal titreşimlerdeki uzun süreli bir “anlaşmazlık”, enerji alanınızın berraklığı açısında hiç de sağlıklı değildir. İçsel ve dışsal titreşimleriniz ve ifadeleriniz, birbirleriyle ne kadar sık uyum halindeyse, enerji alanınız da o kadar net ve berrak kalacaktır.

En fazla ve en sıklıkla odaklandığınız nitelikler, enerji alanınızın en baskın titreşimleri olacaktır. Şayet Sevgi, Barış, Huzur, Şefkat gibi niteliklere niyet ederek Meditasyon yaparsanız, bu özelliklerden oluşmuş bir “titreşim kalıbı” yaratmış olursunuz. Böylece enerji alanınıza, bu titreşim kalıbı yansımış olur. Bu niteliklere ne kadar çok odaklanırsanız, onları da Aura’nızda o kadar güçlü taşımış olursunuz.

Kısacası, yansıtmak istediğiniz niteliklere bilinçli olarak yoğunlaşırsanız, o zaman bu nitelikler varlığınızın “standart kalıpları” haline dönüşürler. Böylece, kendi titreşimlerinizle aynı frekansı içinde barındıran olayları veya durumları kendinize çekersiniz. Ayrıca niyetinizi standart bir kalıp olarak belirlediğiniz için, bu niyetinizle uyumlu olmayan bir durumla karşılaşacak olsanız bile, çok daha kolay merkezinizde kalabilirsiniz.

Şayet “Sevgi, Barış, Huzur ve Şefkat” niteliklerine niyet etmişseniz, bu da doğal olarak enerji alanınıza bu şekilde yansıyacaktır. Yani aklınızdan Sevgi ve Barış içeren düşünceler geçiyorsa ve siz de bunları sözlerinizle veya davranışlarınızla dışarıya ifade ediyorsanız, o zaman hem içsel hem de dışsal enerjiler aynı titreşimleri taşıyacaklardır. Böylece enerji alanınızda, uyum ve ahenk oluşacaktır.

Yaratmak istediğiniz her şeyde, Sevgi, Barış ve Şefkat gibi niteliklere odaklanırsanız, titreşimleriniz de saf ve net olur. Herkes için daima en hayırlısını arzu ettiğiniz zaman, yaratılmış olan her şeyi içeren Biri/Bütünü temsil etmiş olursunuz. Her canlının içinde var olan İlahi Kıvılcımla, kendi aranızda bir bağ kurarsınız. Böylece titreşimlerinizi üst seviyelere yükseltirsiniz. Çünkü niyetleriniz, düşünceleriniz, duygularınız ve eylemlerinizle, dileğinizin saflığını ifade ediyorsunuzdur.

Herkesin en yüksek hayrını gözetmek sizin için “doğal bir düşünce” haline dönüştükçe, enerji alanınız da saflığı ve berraklığı o oranda yansıtacaktır. Bu da sizin daha üst Boyutlara yükselmenizi sağlayacaktır.

Değerli Sevgililer, niyetlerinizi, düşüncelerinizi, duygularınızı ve eylemlerinizi, herkesin en yüksek hayrını gözeten niteliklere yoğunlaştırdığınız için çok mutluyuz. Hepinizin enerji alanları berrak ve saf titreşimler yayıyor.

Lütfen çok sevildiğinizi bilin.

BİZ, Başmelek Zadkiel ve Kutsal Lady Ametist olarak, sizleri Sevgi ile sarmalıyoruz.

Ve öyle oldu.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Harika bir yazı ve çok da kolay anlaşılır bir şekilde anlatılmış.Çok teşekkürler:-)

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.