Bu dönem için Baş Melek Michael (Mikail)’den bir hatırlatma: Enerji alanınızı temizleyin ve korunun!

Sevgili Dostlar, Michael bu çağrısını yeniliyor. Lütfen, enerji alanlarınızı temiz tutmayı unutmayın. Özellikle salıverme çalışmalarınızda onun nefesiyle çalışın. Yazının devamını okumak için “orijinalini görüntüle” yazısına tıklayın.

Mor Alev

Mor Alev

Blue energy fieldSevgili Dostlar,

Dünkü seansımda Baş Melek Michael (Mikail) önemli bir hatırlatmada bulundu ve daha sonra da verdiği mesajı daha da detaylandırarak sizlerle paylaşmamı istedi. Anlatmamı istediği şeyler şöyle:

Mucizevi bir arınma sürecine girdik. Dünkü yazıya verdiğiniz tepkilerden, bunu bir çoğunuzun fiziksel ve duygusal olarak deneyimlediğinizi görüyorum. Işığınız gitgide yükseliyor.

Arınabilmek için önce arınılacak negatifin yüz üstüne çıkması gerekir. Bunu bir bardağın içindeki kirli ya da çer çöp içeren su gibi düşünebilirsiniz. Tortular, moloz zamanla dibe çökmüştür. Su nispeten berrak görünür. O bardağa tertemiz su eklerseniz, dipteki tortu bir anda su üzerine çıkar. Su, birden bire eklenen yeni su ile bulanır. (Bu örnek Paul Selig’in rehberlerinin kullandığı bir benzetmedir, Michael bu anlatımı paylaşmamı istiyor)

İşte, bu arınma sürecinde vücutlarımızda, evimizde, işimizde, sokaklarda, ülkede ve uluslar arası alanda bu kadar çok negatif görmemizin sebebi budur. Bizlere oluk oluk yeni ve temiz enerji akarken, en dipteki negatifler elenip salıverilmek için göz önüne çıkıyor.  Yani şu anda…

View original post 1.185 kelime daha