Günün Enerjisi – “Bir” Olmak, Birliktelik ve Bunu Kutlamak

 

Surreal zodiac by Vasko Taškovski

Evlilik, iki ruhun sevgi, saygı ve kararlılıkla bir araya gelişidir. Zamanla daha da derinleşecek bir sevginin arzulandığını işaret eder. Bu, sevginin gücüne inandığınızı ilan ettiğiniz durumdur.

Sevgili Dostlar, dünkü romantizm enerjisi bugün de devam ederken, bir adım daha ileriye götürülüyoruz. Evlilik kelimesinin kökenlerine başka kültürlerde baktığımızda “sevgide hemfikir olmak” anlamına geldiğini görüyoruz. Evlilik, bildiğimiz klasik, iki kişi arasında hayatını birleştirmek anlamına gelebildiği gibi, projeler, iş yerleri ve toplumlar arasında da gerçekleşebilir.

Şu anda, her türlü ayrımcılığın önümüze serildiği günlerde, “Bir” olmak örneğini en kolay nasıl gözlemleyebiliriz? Evet, haklısınız, birbirine  saygı duyan, birbirini destekleyen ama sahiplenmeyen, özgür ve koşulsuz sevgiyle bir ekip olarak hareket eden çiftlere bakmalıyız. Böyle ilişkiler sadece iki sevgilinin/hayat arkadaşının enerjilerini yükseltmiyor, etraflarındaki her şeyin enerjisi de onlarla birlikte hafifliyor, frekans artıyor. Geçen sene Kutsal Anne bize şöyle demişti: “Evet, sizleri çiftler haline getirmek istiyoruz. Birbirinize aşık olmanızı sağlıyoruz. Eğer sizler koşulsuz sevgiyi kendi özel hayatınızda tatmazsanız, dünyanın ya da galaksinin öbür ucundaki kardeşinize nasıl aşık olacaksınız?”

Bu yazıyı yazarken biraz zorlanıyorum, çünkü evlilik der demez birden bire düğün ve alışveriş hayallerine dalan toplumumuzun anladığından çok daha farklı bir sevgi ve birleşmeden bahsetme ihtiyacını duyuyorum. Benim son iki gündür enerjilerden anladığım şeyler şunlar:

 • İçimizdeki parçaları birleştirmeden, dışımızdaki kişilerle “bir” hissetmemiz mümkün olmadığından, içimizdeki kadın ve erkek enerjilerin evlenmesi, ya da daha açık bir ifadeyle birbiriyle harmanlanıp bir sentez oluşturması aşamasındayız. Dolunay yazısında sağ ve sol beyin, yin ve yang arasındaki dengelenmeden bahsetmiştim. Bence bu dengelenmeye yardımcı olmaya çağırılıyoruz. Bunu da meditasyon yaparak başarabiliriz.
 • Çok yakında her birimiz evlilik teklifi de dahil olmak üzere, çeşitli bir araya gelme önerileri alacağız. Bu belki bir iş teklifi, belki de bir gruba katılmak için bir davetiye olabilir….
 • Kendinizi sevgiye, insanlarla bir araya gelmeye ve özellikle bunu kutlama hissine açın. Karşınıza yeni insanlarla tanışma, halihazırdaki ilişkinizi ya da işinizi ilerletme fırsatları çıkacak. Bu fırsatları kalbiniz açık olursa çok daha kolay tanırsınız.
 • Ve eğer, hayatınızda kimse yoksa, işte o zaman, yepyeni bir ilişkiye hazırlanın derim!

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

 1. Bu konuya yonelik nasil bir meditasyon onerirsiniz sevgili Mor Alev ?

  Beğen

  1. Sevgili Asuman, meditasyonun her şekli beynin iki lobunu bir arada çalıştırdığı için özel bir meditasyon vermedim. Sadece nefesinize odaklanarak zihninizi boşaltmanız ya da farkındalık meditasyonu yapmanız yeterli olacaktır. Sevgilerimle…

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.