Günün Enerjisi – Eros

 

Artist - Matteo Arfanotti - Divine Masculine and FeminineEros

Hayatın kendisine olan sevginizi uyandırmak için kalbinize ve zihninize dev dalgalar halinde sevgi gönderiyoruz. Romantizmi kabul etmek ve zevkini çıkarmak konusunda verdiğiniz açık ve net karar bu uyanışı tetikledi. Sevgiyi kutlayın, aşkınız sizi bulacaktır

Arkadaşlar, günlerin kısa, karanlık ve monoton olmasına bakıp bir enerji tatilinde olduğumuzu sanmayın! Gözle göremediğimiz enerjiler tam hızla üstlerine düşeni yapıyorlar. Aslında, iyi ki onları görüp duymuyoruz, her yandan akan renkler, sesler ve lazer şovu bizi serseme çevirirdi.

Daha geçen hafta düşündüm, artık romantik sevgi, kutsal partnerler, ikiz alevler ve ilişkilerden bahsetmiyoruz diye… “Belki de aşkı aştık” dedim. Ve bakın bugün tam bir sene sonra aynı kartla yeniden bu konuya dönüyoruz. Ama nasıl dönmeyelim? Özellikle de geçen hafta sonu Uranüs ve Jüpiter uyumlu açıda romantizm diye bağırıyorken.

Bir yıldır giriş yapan Kutsal Erkek (ya da Eril) enerji, yüz yıldan fazla uzun süredir gelen Kutsal Kadın (Dişi) enerji olmadan toparlanabilir mi? Sanmıyorum. İşte o yüzden hayat eşlerimizle olan yaşantımız çok önemli. Önce içimizdeki erkek ve kadını barıştırmalı, sonra da kişisel yaşamlarımız, ailelerimiz ve toplumlarda her iki enerjinin bir arada uyumla çalışmasını sağlamalıyız. Eski ego temelli erkek enerji bütün bunları önlemek için elinden geleni yapıyor, hepsini gazetelerde okuyoruz, çünkü egemenliğinin sonuna geldiğini de biliyor. Ama, eski ataerkil enerjilere destek tamamen kayboldu. Kalplerinin en derinlerinde artık fiziksel cinsiyeti erkek olan bireyler bile o vahşeti, sahip olma, yönetme, bölme, sınırlar çizme merakını istemiyorlar. Aslında herkes, hepimiz, aynı şeyi istiyoruz: Endişesiz, verimli, rahat bir yaşam ve istediğimiz gibi sevmek ve sevilmek. İşte bu kadar basit! Bugün de sevmek ve sevilmek konusuna yoğunlaşıyoruz.

Eros diyor ki;

Melekler sizin romantizm istediğinizi görüyorlar. Hayatınızın dış etkenlerini değiştirmek yerine, onlar size iç dünyanızda yardımcı olacaklar. Romantizm hayatın kendisine aşık olmaktan kaynaklanır. İzin verin melekler içinizdeki hayat sevgisinin ve yaşam sevincinin uyanmasına yardımcı olsunlar. Böylece, hiç üzerinde çalışmadan, aramadan romantik sevgiyi kendinize çekeceksiniz.

 • Kendinizi sevin.
 • Eski kalp kırıklıklarınızı salıverin.
 • Ve şuna inanın: “Sevdiğim ve sevildiğimde güvendeyim”. Sevmekten korkmayın.
 • Zihninizdeki koşulları bırakın. Sevgiyi nerede ve kiminle bulacağınız belli olmaz.
 • Şu anda bir ilişkisi olan arkadaşlar,  Michael’la negatif bağ kesme çalışması yapın. Eşinizin sizin aynanız olduğunu ve içinizde ne varsa onu yansıttığını unutmayın. Bu değişimden bir çift olarak geçiyorsunuz, inanın bu bir tesadüf olamaz. Hepimiz olmamız gereken yerdeyiz.

Teşekkürler  Eros!


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

  1. Sevgili Simge, Yunan inancı dediğiniz mitoloji herhalde… Eros, Hindistan’dan Britanya’ya kadar olan coğrafyadaki mitolojik betimlemelerde rastlanan bir varlıktır, her ne kadar farklı farklı temsili resim ve heykelleri olsa da asli görevi sevgi dağıtmak ve sevgiyi bulmamızı sağlamaktır. Melekler arasında Baş Melekler, Seraphim, Throne gibi farklı varlıkların arasında da Cupid denilen sevgi melekleri vardır. Günümüzde Cupid minik yaramaz oğlan bebekler olarak tasvir edilse de bunlar devasa güce sahip evrensel sevgi melekleridir. Bu yazıda adı geçen Eros onların kolektifidir diyebiliriz. Biraz uzun oldu ama.. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgilerimle…

   Beğen

     1. Sevgili Simge, Çerubizm diye bir kelime var mı, bilmiyorum… Cherub da adı verilen devasa sevgi meleklerinden bahsediyorum. Sevgilerimle

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.