Kendinizle evlenir miydiniz?

Ernesto ArrisuenoArkadaşlar, günün kartı “Ego” yu yazdım ve birden bire aşağıdaki alıntı çıktı karşıma… Sanırım bu sözleri duymaya ihtiyacımız var:

“Eğer, size sizin kendinize davrandığınız gibi davranan birisiyle ilişkiniz olsaydı, bu ilişkide kalmayı seçer miydiniz?

Düşünün, sizi sizin kendinize yaptığınız gibi yargılayan, eleştiren, sizden şüphelenen bir partneriniz olsaydı, onu çoktan terk eder miydiniz?

Kendimizle uzun dönemli bir ilişkimiz var. Bu ortaklık bir ömür sürüyor.

Ne kadar kendimizi başka ilişkilerin arkasına saklamaya çalışsak da, başka birisi olmaya yeltensek de, mükemmel olmayı denesek de, bağımlılık ya da kötü alışkanlıklarla kendimizi dinlemesek de, veya kaçmak için uzaklara gitsek de, neredeysek benliğimiz de orada. Bu doğanın kanunu.

Ne kadar başarılı olsanız, ne kadar çok paranız olsa, ya da sizi seven ne kadar çok insan olursa olsun, hayatınızın sonuna kadar birlikte yaşayacağınız kişi sizsiniz. Bu ilişkiye kendinizi adasanız da, adamasanız da…

Derin bir sevgiyle dolu, gerçekten yaşamaya değer, anlamlı bir hayat yaratmak size kalmış. Bütün dünyadaki insanların içinde, nasıl sevilmek ve davranılmak istediğinizi en iyi SİZ biliyorsunuz.”

Dominique Youkhehpaz


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/