Dünya, Güneş, Ay, Venüs ve Mars Galaktik Merkezle hizalanıyor: Neleri gerçekleştirmek istiyorsunuz? – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Lost Souls, Julie Fletcher (Australia), Zodiacal light21 Ekim Salı, sabaha karşı, İstanbul saatiyle 03.20 de Dünya, Güneş, Ay, Mars ve Venüs Galaktik merkezle hizalanırken, Merkür ve geleceği temsil eden Kuzey Döğümü birleşecek. Arkadaşlar, bu kombinasyon büyük bir yaratıcı enerji patlaması yapıyor.

Özellikle Merkür ve Kuzey Düğümü bir arada gelecek için yapılan planları somutlaştırıyor. Galaktik Merkez enerjisi Güneşi, Ayı ve Dünyamızı ışığıyla yıkarken, aynı ışığın altındaki Mars ve Venüs enerjileri kutsal erkek ve kadın enerjilerini mükemmel denge ile bir araya getiriyor. Bütün bu açılara ek olarak Güneş X1.1 gücündeki patlamasıyla da enerjiye enerji katıyor.

Şimdiki zamanla yazıyorum, çünkü bu enerji giriş yapmaya başladı bile! Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporunun amacı bize sunulan enerjileri kullanmanız ve mutluluk, sağlık, bolluk, bereket yolunda olumlu adımlar atmanızdır. Eğer gündelik hayatınız sevgi, neşe ve bolluk içindeyse, bütüne hizmetiniz de büyük olur, enerjiniz hepimizin enerjisinin yükselmesine yardım eder, etrafınıza ışık saçarsınız. Birlikte yükseliriz!

Galaktik Merkez enerjinin açılımı, “Bir heykeltraşın vizyonunun mermerde şekil almasıdır.” İşte o yüzden, bugün ve yarın aklınızdan geçenler ve hissettikleriniz büyük bir gerçekleşme potansiyeli taşıyor.

Ama, burada önemli bir faktör var. Eğer, kurban psikolojisinde kalırsanız, negatif düşünce şablonlarına takılırsanız, yarattığınız şey de negatif olacaktır. Yani yaratıcılık sorumlulukla geliyor, kendinizi sabote etmeyin!

Hayatınızın heykeltraşısınız, ne yaratmak istiyorsunuz? Geleceği nasıl hayal ediyorsunuz?

Bugün ve yarın, hayatın iyi yönlerini görün. Pozitif olun, pozitif enerji negatiften binlerce kat güçlüdür, etrafınızdaki negatif insanlar ve olaylar sizi etkilemesin. Bu 24-36 saat içinde geleceğinizi ve dolayısıyla insanlığın geleceğini kurgulamak gücü elinizde.

Kısa bir meditasyon:

Bu akşam ya da yarın (mümkünse sabah) lütfen kendinize sessiz kalacağınız zaman ayırın. Korunma kalkanınızı çekin. Ufukta yükselen ya da batan güneşi gözünüzde canlandırın, belki deniz kıyısında, belki de bir dağın tepesindesiniz, hangi ortamı seçiyorsanız, önemli olan kendinizi rahatlatmanız ve doğayı hissetmeniz. Bu imgeleme bizi tabiata ve doğaya yakınlaştırır, Galaktik Merkez, Güneş, Ay, Gaia, Mars, Venüs ve Merkür’le bağlantı kurmamızı sağlar. Zihin gözünüzle bu ilahi varlıkları selamlayın. Şunu ilan edin:

“Ben (isminiz). Yaşam ve bilgelik değerlerine kendini adamışlara katılıyorum. İnsanlık bütünündeki kardeşlerime katılıyorum ve kendi gerçekleştirmek istediğim rüyamı da onların rüyalarına ekliyorum. Gezegenimiz Gaia’nın yeniden yaratılması vizyonunda hep beraberiz ve ortak yaratıcılığımız hüküm sürüyor.”

Vizyonunuzda neler var? Ne hayal ediyorsunuz? Neleri gerçekleştiriyorsunuz? Bunlara odaklanın. Geri bildirim bile gelebilir, sizin vizyonunuz diğer pek çok kişinin vizyonuna katıldığı için daha da güzelleşebilir.

Kendinizi hazır hissettiğinizde teşekkür edip günlük yaşamınıza dönün. Bu dönem olumlu düşünüp davranmaya özellikle itina edin.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Andrew Foss ve Laura Walker’a çok teşekkürler!

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

4 comments

 1. Merhaba moralev
  Bugün benim doğum günüm ve dün gece meleklerden bir doğum günü hediyesi istemiştim. Bloğunuzda bu yazınızı ve vermiş olduğunuz meditasyonu okuyunca birden istemiş olduğum hediyenin sizin aracılığınızla geldiğini düşünmeye başladım çünkü okur okumaz çok yoğun bir enerji hissettim. Lütfen bu bloğu sonlandırmayın nolur 🙂 iyi ki varsınız sayenizde bir çok şey öğreniyoruz sevgiyle kalın 🙂

  Beğen

 2. Merhaba mor alev:-)su anda bahsettiginiz medtitasyonu yaptim.kendimi cok iyi hissediyorum.ucok guzel seyler gordum uzun zamandir meditasyon yapmakta zorlanoyrdum.herdense. yazilarinizi okumaya basladigimdan beri her olayin pozitifine odaklanmaya calisiyorum.yarin bunu daha fazla yapmaliyim galiba.tesekkurler:-)tesekkurler

  Beğen

 3. Tesadüfün bu kadarı
  03.20 de tibet yogası ve topraklanma meditasyonu yapıyordum 🙂

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.