Uranüs geriye giderken 10 Ağustos Süper Dolunayına hazırlık- Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Miss Universe ColorSevgili Okuyucularım, aşağıdaki astrolojik analizi dün okuduğumda derhal sizlerle paylaşmak istedim. Bu mesajı kesinlikle olumlu yönünden algılamanızı isterim. Bize söz verilen “büyük değişim” aslında gerçekleşiyor, ama biz tozun dumanın ortasında durduğumuz için henüz fark edemiyoruz. Baş Melek Michael’ın bundan bir sene kadar önce dediği gibi, bu günler tarihe geçecek. Bu analiz benim çok değer verdiğim ve çalışmaları hayret verici bir şekilde isabetli çıkan Sarah Varcas’a ait. Sarah bu bilgileri çok çabuk bir Facebook notu olarak yazmış, çünkü ne kadar acil ve önemli olduğunu biliyor.

Şimdi, bu mesaj neden önemli? Çünkü 10 Ağustos akşamı İstanbul saatiyle 21.10 da oluşacak Dolunay hem bir Süper Ay, hem Uranüs tarafından yönetilen Kova burcunda yükseliyor (Uranüs içimizdeki ilahi devrimcidir, Kova ise bütün varlıkların eşitliği ve özgürlüğü üzerine yoğunlaşır, bireysel değil, toplumsaldır),  üstüne üstlük, hem de o gün cumhurbaşkanlığı seçimleri olacak. 30 Mart günü Koç burcundaki yeni ay ve yeni astrolojik yılın başlangıcıyla da yerel seçimleri yaşamıştık. Bu seçimleri nasıl böyle önemli astrolojik günlere denk getiriyorlar anlamıyorum! Ama bu mesaj 10 Ağustos’a doğru giden önümüzdeki günlerle ilgili. Mesajı hiç değiştirmeden aşağıda veriyorum:

Sadece hatırlatmak istedim: Uranüs geçtiğimiz bir kaç saatte duraladı ve geri gitmeye hazırlanıyor. Bir gün önce Satürn’ün en sonunda ilerlemeye başlamasının getirdiği kutlama hissiyle bu konu pek önemli değilmiş gibi üzerinden geçildi. Ama bu durum aşırı derecede önemli ve mutlaka üzerine eğilmeliyiz! En azından şunun için önemli; gelecek ay (10 Ağustos) Uranüs tarafından yönetilen Kova burcunda bir Süper Dolunay gerçekleşecek. Şimdi ile o zaman arasında yapılacak çok iş var ve bilincimizi mutlaka yükseltmeliyiz. Bana göre, bu Dolunay bu senenin tek Süper Dolunayı. Biliyorum, Temmuz ve Eylül ayındaki Dolunaylar da resmen Süper Ay olarak kabul ediliyor ama bu ismin verilmesi için kullanılan sınır daire o kadar geniş ki, ben bu sınırları kullanmak istemiyorum. Benim acizane fikrime göre bu Ağustos’taki Dolunay bu yılın diğer dolunaylarından sonsuz defa fazla güçlü ve yöneticisinin sadece birkaç hafta önce geri gitmeye başlaması ise son derece önemli.

Süper Dolunay hakkında da yazacağım, ancak şu an ile o zaman (10 Ağustos) arasında hepimiz muhakeme yeteneğimizi , sezgilerimizi, dürüstlüğümüzü ve sağlamlığımızı milyon kere daha güçlendirecek şekilde keskinleştirmeli ve kendimizi pro-aktif şekilde yükseltmeliyiz! Bu Uranüs’ün Plüton ile devam eden kare açısındaki son geri gidişi. Bu bizim yaşadığımız gezegenin gideceği yönde devasa bir değişiklik yapma yolundaki büyük şansımız. Öyle bir dönüm noktası zamanına giriyoruz ki, bunun benzeri insanlık tarihinde çok ender görüldü desem hiç de abartmış olmayacağımı hissediyorum. Şu anda enerjiler çok kutuplaşmış durumda. Sanki her şey iyi ve kötü için adım adım yükseliyor. Tüm yönlerdeki potansiyeller gerçekleşiyor. Her birimiz kendi şartlarımıza bakmalı, kendi hayatımızı gözden geçirmeli ve önümüzdeki aylarda nelerin gerçekleşmesini istediğimizi düşünmeliyiz. Ancak, burada Kova Burcu ve Uranüs’ten bahsediyoruz. Onun için bu durum sadece bizim kişiler olarak kendi ihtiyaçlarımızı karşılamamız ve kendi arzularımızı tatmin etmemizle ilgili olamaz. Bu kolektif için, gezegen için en iyi sonuçlarla ilgili olmalı. Biz, her birimiz, burada, şu anda, şu bulunduğumuz zamanda geleceğin koruyucularıyız. İşte bu gerçeği benliğimizin tüm katlarında anlamalı ve tamamen derinden kavramalıyız.

Bu gelecek Süper Dolunay pek çok şeyin balonunu patlatacak: uzun zamandır üzerine titrenilen inanışlar, sahte rahatlatıcı düşünce alışkanlıkları, sadece statükoyu devam ettirmeye yarayan farzedilmiş “gerçekler” (ve o statüko sizin ilk önce aklınıza gelen şey olmayabilir). Önümüzdeki haftalarda her şey yeniden düzenleme için gözden geçirilip eleştirilebilir, ve derinden içine bakmadığımız her şeye de Dolunay geldiğinde nasıl olsa bakmak zorunda kalacağız. Ne kadar çabuk başlarsak o kadar iyi olur! Ve bu iş cesaret isteyecek, bu işi şu anda ihtiyaç duyulduğu üzere derinden yaparsak, bu aynı zamanda önemli bağlar kurmuş olduğumuz kişilerle gerçekleri konuşmayı da içerebilir. Bizim için çok şey ifade eden konulardaki duruşumuzu tamamen değiştirmemizi de gerektirebilir. Bu aynı zamanda yeni bağlar kurmak üzere eski bağları bitirmek anlamına gelebilir, ya da yeniden gelişen “benliğimizi” tanımak için bir dönem yalnızlık da yaşanabilir.

En önemlisi, bu sorgulama ile tanıdık olan her şeyi geride bırakıp, bizi giydiren tüm kimlikleri, egoyu ve hatta amaçları da terk ederek bilinmeyene çıplak adımlarla gidebiliriz. Biliyorum bu mesaj çok kolay sindirilebilir bir mesaj değil, biliyorum, bazıları bunu en baştan ret edecektir. Sonuçta hepimiz kendimiz için karar vereceğiz, ama şu anda bulunduğumuz yerden görünen bedeli ne olursa olsun, eğer bu cesaret ve yeniden doğuş yolunu önümüzdeki günlerde yürüyebilirsek, uzun dönemde hem kişisel hem de global açıdan ödüller şu an hayal edebileceğimizden çok daha fazla olacak. Özgürlüğü hiç ama hiç bilmediğimiz şekilde tanıyacağız!

Her birimize mutluluklar diliyorum. Umarım hepimiz ruhani olarak çıplak bir şekilde yeniden başlamak ve derinden dönüşümü yaşamak için gerekli sonsuz cesaretin gücünü ve sonsuz sevgiyi tanıyoruz.

Sarah

Sevgili Dostlar, son dönemde yaşadığımız ve pek çoğumuz için devam eden temizlenme ve salıverme sonucunda gözlerimin önünde tekrar tekrar “KIRILMA NOKTASI” kelimeleri yanıp sönüyor. Bunu hepimiz hissediyoruz. Adım adım tırmanan enerjiler bizi gittikçe çok daha geniş bir alana taşırken, eski küçük hayatlarımız, eski dilekler, eski alışkanlıklar yetmemeye başlıyor.

Sarah’nın yukarıda bahsettiği çıplaklık başarılı bir salıverme ve arınma çalışmasının sonucundan başka bir şey değil. Önümüzdeki günlerde çok çabuk ruhumuzun derinliklerine bakıp “gerçekten” kim olduğumuzu anlamak için büyük bir şans veriliyor bize. “Kim” olduğumuzu bilmezsek, kalbimizin derinliklerindeki kendimize önem ve sevgi vermezsek, asla mutlu olamayacağız. Yaşadıklarımız bize geçici tatminler verirken, etrafımızdakilere de pek yardımımız olmayacak çünkü gerçek sevgiyi ve saygıyı tanıyamayacağız.

Şimdi bunu olumlu bir bakış açısına çevirelim: Aslında her şey çok kolay! Unutmayın, Jüpiter Aslan’da, yani şans bizden yana. Değişiyoruz ama iyiye doğru, genişlemeye ve mutluluğa açılıyoruz. Bunun için bugünlerde destek enerjiler geliyor. İşte Uranüs’ün geri gidişi de bu yüzden. Uranüs bize salıverme ve arınma çalışmamızda yardımcı olacak. Burada anahtar kelimeler “dürüstlük” ve “sezgi ile muhakeme yeteneğini birlikte kullanmak”.  Dürüstlük ise kendine karşı dürüst olmakla başlıyor.

10 Ağustos’taki Dolunay etkisiyle büyük şoklar yaşayabiliriz, inandığımız şeylerin aslında yalan, gerçekliğine yemin edebileceğimiz bazı şeylerin birer uydurmaca, en güvendiğimiz kurumların da birer sömürü aracı olduğunu anlayabiliriz. Ama aslında neyin gerçek, neyin kandırmaca olduğunu kalbimizde her zaman bildik, içinize dönüp bakınca bunu göreceksiniz. Bütün bu şeyler ise zaten salıvermemiz gerekenler, onun için ben ortada bir sorun görmüyorum. Doğrusu merakla “daha nelerden arınmam gerekiyor?” diye de bekliyorum. Sağlıklı merkezde kalmamız için bütün bir evren bize yardım ediyor. Bu ve bunun gibi platformlarda bize pek çok öneri ve yöntemlerle yardımcı olacak bilgiler var. Sorun yaşayacak kişiler ise sıkı sıkıya kendilerini ne kadar mutsuz etse de eskiye tutunmaya çalışanlar olacak.

Peki bu enerjiler 10 Ağustos’taki seçimler hakkında ne diyor? Kendi gerçeğine sağdık kalmak, sorumluluk almak, kendi üzerine düşeni yapmak kesinlikle öne çıkıyor. Bence her türlü sürpriz olabilir. Sıkı tutunun derim!

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Sarah Varcas’a çok teşekkürler!

Mor Alev

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Her türlü sürpriz derken? İster misin ilk PKK’lı cumhurbaşkanı olsun amma gülerim…

  Beğen

  1. Sevgili Yılmaz, kim bilir… Bu olasılıklardan biri ama yeterince büyük bir sürpriz değil bence. Ama şimdilik kimseyi etiketlemeyelim, kendi dürüstlüğümüz ve sağlamlığımıza güvenip sorumluluklarımızı üstlenelim. Yıldızlar bunun yeterli olduğunu söylüyor. Sevgilerimle…

   Beğen

   1. peki üstat, bu durumda “yeterince büyük sürpriz”in İhsanoğlu’nun seçimi kazanarak Çankaya’ya oturacak olması olduğunu mu söylüyorsunuz acaba… Sevgiler…

    Beğen

    1. Sevgili Yılmaz, sürprizin ne olduğunu bilseydik sürpriz olmazdı. Gerçekten bilmiyorum. Belki bu seçim sonucuyla değil ama ardından sonuca gelecek tepkiler, uluslararası gelişmeler vs ile ilgilidir. Düşen Malezya uçağı herkese sürpriz olmadı mı? Ya da Orta Doğu da birden bire tırmanan şiddet? Belki de çok olumlu bir sürpriz bekliyor bizi, özgür enerjinin bütün patentlerinin dünyaya sunulması, petrol ve kömür gibi fosil yakıtlara ve nükleer enerjiye olan bağımlılığın bir anda tamamen ortadan kalkması gibi. Daha fazla spekülasyon yapılacak pek çok şey var ama kısa kesiyorum. Sürprizin tanımı beklenmedik olmasında yatar… Sevgilerimle

     Beğen

 2. Reblogged this on Işığın Yolunda and commented:
  Bu önemli, değerli ve çok zamanlı bilgileri paylaştığın için çok teşekkürler Mor Alev! Yüreğine, sezgilerine ve kalemine sağlık! Sarah Varcas’a da teşekkürler!

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.