Günün Melek Kartı – Sezgisel Hislerinizi Dinleyin

labirent

Vücudunuz ilahi olandan son derece isabetli ve net mesajlar alıyor

Melekler şunu bilmenizi istiyor ki, fark etmesiniz bile her zaman ilahi mesajlar alıyorsunuz. Bu mesajların çoğu fiziksel ve duygusal hislerinizle size ulaştırılıyor, çünkü vücudunuz hemen göze çarpmayan enerjilere karşı aşırı hassas. Bazen hislerinizi anlamayabilirsiniz ama onların temelinde her zaman hatasız, kesin, doğru bilgelik yatıyor.

Bugün bu kart bize geldi çünkü bir sorunuz var, ve o soru vücudunuz tarafından duygusal ve fiziksel hislerle çoktan cevaplandı. Hislerinize güvenmeye ve hiç gecikmeden bu hislerin rehberliğinde harekete geçmeye çağırılıyorsunuz. Meleklerden yönlendirme ve korunma isteyin, onlar da bunu sezgisel algılarınızla yapacaktır. Psişik çalışmalarınız sırasında meleklerin yardımını almanızın engellenmesinin asla mümkün olmadığını bilin. Her zaman düşünüyor ve hissediyorsunuz, bunlar meleklerin size mesaj verme yollarından en önemli ikisi. Geleni kabul edin.

Örneğin, eğer vücudunuzda gerginlik hissediyorsanız, gözlerinizi kapayın ve o kas grubuna vermek istediği mesajın ne olduğunu sorun. Cevap duygu, düşünce, resim ya da blok bilgi olarak gelebilir. Vücudunuz size işiniz, arkadaşlarınız, ilişkileriniz ya da diğer yaşam alanlarınız hakkında bilgi verecektir. İnanın! Vücudunuz bilgeliklerle dolu bir hazine!

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Az önce ikiz alevle ilgili yazdığım yorumdan sonra gördüm bu yazıyı, ilahi zamanlama! Her zaman olduğu gibi… Teşekkürler Mor Alev!

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.